Praca w Lidlu

Oferty pracy

Nie znaleziono ofert pracy

 
  dostępnych ofert pracy » Pokaż wszystkie oferty pracy Szukaj

11) Targetgroup stage 2413

STUDIA DUALNE

Studia Dualne

Same studia to dla Ciebie za mało? Weź udział w naszym programie studiów dualnych! Spędzisz 3 lata w Niemczech, gdzie będziesz studiować i jednocześnie zdobywać doświadczenie w ramach płatnych praktyk w sieci sklepów Lidl.

Program jest skierowany do osób, które chcą zdobyć wykształcenie wyższe w zakresie handlu i wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Dajemy Ci możliwość zdobycia tytułu licencjata na jednym z dwóch wybranych uniwersytetów w Niemczech (handel międzynarodowy na uniwersytecie w Mosbach lub handel dobrami konsumpcyjnymi na uniwersytecie w Heilbronn) oraz możliwość objęcia stanowiska Kierownika Rejonu Sprzedaży.

W trakcie trwania programu:
– spędzisz 3 lata w Niemczech, gdzie będziesz zamiennie studiować i zdobywać doświadczenie,
– studia odbędziesz na wybranym przez siebie kierunku: handel międzynarodowy na uniwersytecie w Mosbach lub handel dobrami konsumpcyjnymi na uniwersytecie w Heilbronn,
– odbędziesz płatne praktyki w sieci sklepów Lidl,
– możesz liczyć na wsparcie przydzielonego Ci mentora.
Po ukończeniu programu zaproponujemy Ci stanowisko Kierownika Rejonu Sprzedaży. Do Twoich obowiązków należeć będzie dbanie o realizację celów, jakie mają osiągnąć sklepy w przydzielonym Tobie rejonie, dbanie o rozwój, motywację i ocenianie pracującego tam personelu.

Do udziału w programie zapraszamy zorganizowane i odpowiedzialne osoby chcące połączyć zdobywanie wiedzy teoretycznej z praktyczną. Wymagana jest także płynna znajomość niemieckiego.
Powodzenia!

Rekrutacja jest prowadzona na zlecenie Lidl Stiftung & Co. KG.