Praca w Lidlu

Oferty pracy

Nie znaleziono ofert pracy

 
  dostępnych ofert pracy » Pokaż wszystkie oferty pracy Szukaj

Junior Purchasing Manager


Junior Purchasing Manager (Junior Buyer)

Dołącz do nas
Zostań Junior Purchasing Managerem, twórz nowe marki, kreuj trendy sprzedażowe i odpowiadaj za swoje produkty. W Twoje ręce oddamy grupę asortymentową, którą będziesz zarządzał - od pomysłu na dany produkt, po umieszczenie go na półce w sklepie.

 

Kogo szukamy?
Jest dla nas ważne, abyś swobodnie potrafił komunikować się w językach obcych, szczególnie w niemieckim i angielskim. Wykształcenie ekonomiczne pomoże Ci osiągać sukcesy w obszarze zakupów. Jeśli Twoją pasją jest handel i produkty, w pracy będziesz mógł rozwijać swoje zainteresowania. Dokładność w prowadzeniu i zarządzaniu dokumentacją, umowami oraz kontraktami pomoże Ci sprawnie kontrolować swój zakres obowiązków. Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, kreatywność i umiejętność negocjacji pomogą Ci tworzyć bestsellery wśród naszych produktów!

 

Twoje obowiązki

Dokładnie analizując rynek i trendy codziennie będziesz tworzył i ulepszał swoje produkty. Analiza wyników sprzedaży, wskaźników i zachowań konsumentów a także wizyty w sklepach i u producentów pomogą Ci optymalizować strategie sprzedażowe oraz trafiać w gusta Klientów. Jako mistrz negocjacji z powodzeniem będziesz zawierał kontrakty z najlepszymi dostawcami. Codziennie będziesz przyczyniał się do sukcesu Lidla na rynku.

 

Aplikuj!