Praca w Lidlu

Oferty pracy

Nie znaleziono ofert pracy

  dostępnych ofert pracy » Pokaż wszystkie oferty pracy Szukaj

11) Targetgroup stage 2619

Program Ambasadorski
Let's start at Lidl!

Rozpocznij z nami karierę!

Program ambasadorski

  • Rozpocznij z nami swoją karierę!

    Program Ambasadorski Lidla to doskonały sposób na rozpoczęcie Twojej ścieżki zawodowej. Razem z nami będziesz mógł organizować ciekawe eventy, brać udział w targach pracy i zdobywać wiedzę z zakresu Employer Brandingu. Oferujemy Ci nasze wsparcie, interesujące szkolenia oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

    Zyskaj bezcenne doświadczenie we współpracy z międzynarodową firmą
    i zadbaj o dobry poczatek Twojej kariery. Let's START!

  • Sprawdź, może szukamy właśnie Ciebie!

    1. Lubisz działać, organizować wydarzenia dla siebie i swojej społeczności
    2. Jesteś influencerem w swoim środowisku
    3. Jesteś zawsze na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami w mieście
    4. Aktywnie prowadzisz co najmniej 3 kanały w mediach społecznościowych
    5. Udzielasz się w samorządzie studenckim lub kole naukowym

  • Jako ambasador zyskujesz:

    1. Nowe kompetencje oraz cenne doświadczenie
    2. Certyfikat uczestnictwa w programie i referencje
    3. Stałe wynagrodzenie miesięczne z możliwością premii
        – wszystko zależy od twojego zaangażowania!
    4. Poznanie struktury organizacyjnej międzynarodowej firmy
    5. Bezpłatne szkolenia (m.in. z prowadzenia mediów społecznościowych)
    6. Możliwość pozyskania funduszy na ciekawe projekty zgodne
        z założeniami programu

  • Twoje zadania:

    1. Promowanie marki Lidl jako pracodawcy
    2. Aktywny udział w targach pracy
    3. Inicjowanie działań promocyjnych na uczelniach i w szkołach
    4. Promowanie podejmowanych przez Ciebie działań w mediach
        społecznościowych
    5. Informowanie o możliwościach pracy i rozwoju w firmie Lidl
    6. Promowanie staży oraz podjęcia pracy dodatkowej lub na część etatu

    Zadania ambasadorów różnią się w poszczególnych regionach Polski.