Praca w Lidlu

Oferty pracy

Nie znaleziono ofert pracy

 
  dostępnych ofert pracy » Pokaż wszystkie oferty pracy Szukaj

Pracownik sklepu


Pracownik centrali


Pracownik sklepu


Pracownik magazynu


 • Kasia - pracownik sklepu

 • Michał - pracownik centrali

 • Natalia - pracownik sklepu

 • Damian i Mateusz - pracownicy magazynu

 • Więcej dla bezpieczeństwa

  Każdy z nas chce mieć spokojną i bezpieczną przyszłość, a my wiemy jak o to zadbać. Zobacz w jaki sposób zapewniamy to naszym pracownikom.

 • Medicover

  Wraz z pakietem Medicover otrzymasz bezpłatny dostęp do prywatnej opieki medycznej, obejmującej m.in. fizjoterapię, szczepienia przeciwko grypie, zabiegi chirurgiczne i ambulatoryjne. Ponadto będziesz mógł skorzystać z całodobowej infolinii w razie nagłych wypadków oraz udać się na konsultację do lekarzy specjalistów w ponad 900 placówkach na terenie całego kraju.

 • Allianz

  Ubezpieczenie Allianz Rodzina zapewni poczucie bezpieczeństwa Tobie
  i Twoim bliskim. Będziesz mógł wybrać jeden z wariantów: podstawowy lub rozszerzony, a za dodatkową opłatą zgłosić do ubezpieczenia partnera/partnerkę oraz dzieci, także pełnoletnie.

 • Umowa o pracę

  Stabilność zatrudnienia to nasz priorytet. Już na start dostaniesz od nas umowę na 12 miesięcy bez okresu próbnego, a wynagrodzenie trafi do Ciebie zawsze na czas! Dzięki temu będziesz spokojny o swoją przyszłość.

 • Więcej dla zdrowia

  Zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników to dla nas wyjątkowo ważna sprawa. Zobacz jak dbamy o to w Lidlu!

 • Multisport

  Dzięki Karcie Multisport Plus zadbasz o siebie i dobre samopoczucie. Otrzymasz nieograniczony dostęp do 4 000 obiektów sportowych
  w Polsce i ponad 25 rodzajów aktywności. Jeśli zdecydujesz się na kartę, będziesz mieć możliwość wykupienia pakietu dla Osoby Towarzyszącej, pakietu MultiSportKids lub Karty Basenowej dla dzieci w specjalnej cenie.

 • Sabbatical

  Chcemy, abyś miał czas na spełnianie swoich marzeń i robienie tego,
  co dla Ciebie ważne. Jeśli zostaniesz z nami na dłużej, będziesz miał możliwość skorzystania z dodatkowego urlopu długoterminowego trwającego od 1 do 3 miesięcy. Po powrocie będziesz miał zagwarantowaną możliwość powrotu na zajmowane przez Ciebie stanowisko.

 • Smaczne napoje i przekąski

  Wiemy, że małe smakołyki dają dużo radości. Dla pracowników sklepu
  i magazynu przygotowujemy owocowe przekąski. Wszystkim Pracownikom natomiast zapewniamy nieograniczony dostęp do kawy, herbaty oraz dodatków, abyś ulubiony napój mógł wypić tak, jak lubisz.

 • Więcej dla rozwoju

  Chcemy wspierać naszych pracownikówna każdym kroku, dlatego dajemy im możliwość ciągłego poszerzania swoich kompetencji. Sprawdź jak to robimy.

 • Wspieranie Talentów

  Chcemy, abyś miał szansę rozwijać się razem z nami, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie cykl bezpłatnych szkoleń. Program Akademia Zarządzania poszerza kompetencje miękkie pracowników biur sprzedaży
  i ekspansji, centrów dystrybucji oraz centrali. Dla Pracowników sklepów powstała dedykowana Akademia Prestige, której celem jest umożliwienie awansu.

 • Systemy motywacyjne

  Staramy się, żeby praca w Lidlu była dla Ciebie ciekawa i inspirująca. Uczestnicząc w naszych programach premiowo-motywacyjnych, takich jak Zdobywcy Uśmiechów czy Super Liga masz szansę wygrać premie, wycieczki i inne niespodzianki.

 • Dofinansowanie kursów języków obcych

  Chcemy inwestować w Twój rozwój. Jeśli w codziennej pracy będziesz posługiwać się językiem obcym, pomożemy Ci rozwinąć tę umiejętność poprzez dofinansowanie Twojej nauki.

 • International Job Rotation

  Wiemy, jak ważne jest poszerzanie horyzontów. Dzięki programowi międzynarodowej wymiany Pracowników będziesz miał możliwość zdobyć zagraniczne doświadczenie oraz doskonalić umiejętności językowe. Program skierowany jest do pracowników na stanowiskach kierowniczych. Uczestnicy programu są zgłaszani podczas spotkania kalibracyjnego i muszą spełnić określone warunki.

 • Więcej dla rodziny

  W Lidlu dbamy nie tylko o naszych pracowników, ale także o ich rodziny, dlatego pakiet benefitów dla Twoich bliskich jest jednym z najbardziej rozbudowanych w naszej ofercie! Kliknij i zobacz je wszystkie!

 • Wyprawka dla maluszka

  Wspieramy i pomagamy młodym rodzicom w naszej firmie. Jeśli urodzi się Tobie dziecko, otrzymasz od nas bon podarunkowy.

 • Wyprawka dla pierwszoklasisty

  Jeśli Twoje dziecko będzie rozpoczynać edukację w pierwszej klasie szkoły podstawowej, otrzyma od nas specjalnie przygotowaną wyprawkę szkolną, składającą się z tornistra oraz zestawu przyborów szkolnych,
  w dwóch wersjach kolorystycznych dla dziewcząt i chłopców.

 • Medicover

  Każdy Pracownik może dodatkowo objąć prywatną opieką medyczną swoich bliskich - partnera/partnerkę oraz dzieci.

 • Allianz

  Pracownicy mogą zgłosić do ubezpieczenia partnera/partnerkę oraz dzieci, także pełnoletnie. Za jednorazową opłatą mogą także ubezpieczyć dziecko na okres roku.

 • Więcej dla zabawy

  Praca w Lidlu to nie tylko codzienne obowiązki, ale również możliwość udziału w niezwykłych wydarzeniach oraz programach premiowych z nagrodami. Zastanawiasz się jakich? Kliknij i przekonaj się już teraz!

 • Prezenty bożonarodzeniowe

  Święta to dla nas szczególny czas. Zależy nam, aby dla ciebie również taki był, dlatego z okazji Świąt Bożego Narodzenia przygotowujemy bony podarunkowe lub upominki, a także paczki bożonarodzeniowe dla dzieci naszych Pracowników.

 • Rockowa Wyspa Lidla

  Lidl aktywnie angażuje się w tworzenie miasteczka Pol’and’Rockowego, dlatego jako nasz Pracownik będziesz mieć okazję wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Damy Ci nie tylko możliwość obsługiwania Rockowego Sklepu Lidla, ale przede wszystkim tworzenia niesamowitej atmosfery festiwalu.

 • Imprezy biegowe

  Wierzymy, że sport to zdrowie, dlatego wspieramy udział naszych Pracowników w wielu zawodach sportowych: PKO Poznański Maraton
  i Półmaraton, Bieg Lwa w Tarnowie Podgórnym oraz Poland Business Run. Start w tych zawodach Pracownikom sponsoruje Lidl – dotyczy to zarówno opłaty wpisowej, jak i zwrotu kosztów dojazdu środkami komunikacji publicznej.

 • Lidl Cup

  Staramy się rozwijać sportowe pasje naszych Pracowników. Organizujemy turniej piłki halowej, w którym startuje kilkanaście drużyn reprezentujących centra dystrybucyjne i biura ekspansji Lidla z całego kraju, a także centralę. Poza rywalizacją o główną nagrodę, przyznawane są także indywidualne wyróżnienia dla najzdolniejszych zawodników.

 • Akcje charytatywne

  Chcemy pomagać i dzielić się radością z osobami w potrzebie. Jako firma Lidl angażujemy się w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Poland Business Run, Wielkanocnej i Świątecznej Zbiórki Żywności. Jeśli lubisz pomagać, w okresie bożonarodzeniowym damy Ci możliwość udziału w akcji Spełniamy Marzenia i ufundowania prezentu dla podopiecznego z Domu Dziecka. W trakcie ośmiu lat trwania programu pracownicy Lidla przygotowali ponad 4 000 paczek z prezentami.

 • Elastyczne godziny pracy

  Czas pracy w naszej firmie nie jest stały. W zależności od stanowiska jakie obejmiesz możesz dopasować go do swoich potrzeb, dzięki następującym rozwiązaniom.

 • Zeszyt próśb

  Każdy pracownik sklepu oraz magazynu ma możliwość wpisania swojego zapotrzebowania na dni wolne do specjalnego zeszytu próśb. W trakcie przygotowywania planu pracy wpisy są analizowane oraz w miarę możliwości uwzględniane. W ten sposób staramy się stworzyć grafik dopasowany do potrzeb Pracowników.

 • Elastyczny czas pracy

  Pracownicy do poziomu specjalistów i kierowników sekcji włącznie,
  w zależności od specyfiki działu mają możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 9:30. Ty decydujesz, o której godzinie przychodzisz do pracy.
   

 • Zadaniowy czas pracy

  Pracownicy od poziomu kierownika projektu mają możliwość samodzielnego ustalenia swoich godzin pracy w taki sposób, by mogli zrealizować powierzone im zadania.

 • Różne wymiary etatu

  Dodatkową formą elastyczności czasu pracy jest praca w różnych wymiarach etatu. Pracownicy naszych sklepów mogą zostać zatrudnieni także na 20, 30 i 40% etatu.

 • Równe płace

  Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących u nas w firmie na tym samym stanowisku.

Sprawdź aktualne oferty pracy

Zostań pracownikiem Lidla, miej
więcej na radość z życia!

Aplikuj!

Masz pytanie?

Interesuje cię proces rekrutacji?
Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

FAQ
Historia Lidla

Historia Lidla

Poznaj początki naszej firmy i dowiedz się, jak rozwinęliśmy się na przestrzeni lat.

» Więcej informacji
Nasze wartości

Nasze wartości

Zobacz, jakimi wartościami kierujemy się na co dzień i co sprawia, że warto u nas pracować!

» Więcej informacji
Galeria

Galeria

Chcesz sprawdzić, jak wygląda praca w Lidl? Koniecznie zobacz naszą galerię!

» Więcej informacji
Wideoteka

Wideoteka

Poznaj naszych pracowników i obejrzyj filmy z naszych wydarzeń i kampanii.

» Więcej informacji