Praca w Lidlu

Oferty pracy

Nie znaleziono ofert pracy

 
  dostępnych ofert pracy » Pokaż wszystkie oferty pracy Szukaj

11) Targetgroup stage 2384

W TEJ PRACY NAJBARDZIEJ CENIĘ SOBIE
ELASTYCZNOŚĆ I WSPARCIE ZESPOŁU.

MICHAŁ, KIEROWNIK REJONU DS. TECHNICZNYCH

Kierownik ds. Budowlanych

Dołącz do nas
Obejmij stanowisko Kierownika ds. Budowlanych i pomóż nam budować naszą sieć sklepów Lidl, która liczy sobie już ponad 600 obiektów. Twoim miejscem pracy będzie biuro ekspansji. Jest ich 10 i działają w całym kraju, a każde biuro obejmuje swoimi działaniami inny rejon Polski. Ty będziesz odpowiadać za realizację projektów budowlanych – projektowanie i budowę obiektów oraz zarządzanie nimi. Do Twoich obowiązków należeć będzie także współpraca z właścicielami nieruchomości oraz maklerami, pośrednikami nieruchomości, urzędami i innymi instytucjami.


Wsparcie na start
Zastanawiasz się, czy poradzisz sobie w nowym miejscu pracy? Z pewnością tak, bo zanim zaczniesz, przejdziesz kilkumiesięczne szkolenie, które wprowadzi Cię w nowe obowiązki. Najpierw poznasz naszą firmę, pracując w sklepie, magazynie oraz w centrali. Potem będziesz się szkolić w biurach ekspansji. A kiedy już wreszcie obejmiesz stanowisko kierownika ds. budowlanych, otrzymasz do pomocy mentora, starszego stażem kolegę, który będzie Cię wspierał wiedzą i radą.

Twoje codzienne obowiązki
Ta praca będzie wymagała od Ciebie perfekcyjnej organizacji i dużej elastyczności, ponieważ będziesz działać na samodzielnym stanowisku zarówno w terenie, jak i w biurze. Aby Ci w tym pomóc, wyposażymy Cię we wszystkie potrzebne do tej pracy narzędzia wraz z samochodem służbowym.

Aplikuj teraz