Praca w Lidlu

Oferty pracy

Nie znaleziono ofert pracy

 
  dostępnych ofert pracy » Pokaż wszystkie oferty pracy Szukaj

11) Targetgroup stage 2387

W TEJ PRACY NAJBARDZIEJ CENIĘ SOBIE
ELASTYCZNOŚĆ I WSPARCIE ZESPOŁU.

MICHAŁ, KIEROWNIK REJONU DS. TECHNICZNYCH

Kierownik Rejonu ds. Technicznych

Dołącz do nas
Zostań Kierownikiem Rejonu ds. Technicznych i wspieraj funkcjonowanie naszej sieci sklepów, która już dziś liczy sobie ponad 630 obiektów. Będziesz pracować w jednym z naszych biur ekspansji. Jest ich 9 i działają w całej Polsce, a każde jest odpowiedzialne za inny rejon kraju. Będziesz odpowiadać za właściwe funkcjonowanie naszych obiektów pod kątem technicznym poprzez odpowiednie zarządzanie przeglądami, naprawami i remontami. Do Twoich obowiązków należeć będzie współpraca z firmami serwisowymi.


Wsparcie na start
Zastanawiasz się, czy poradzisz sobie w nowym miejscu pracy? Z pewnością tak, bo zanim zaczniesz, przejdziesz kilkumiesięczne szkolenie, które wprowadzi Cię w nowe obowiązki. Najpierw poznasz naszą firmę, pracując w sklepie, magazynie oraz w centrali. Potem będziesz się szkolić w biurach ekspansji. A kiedy już wreszcie obejmiesz stanowisko kierownika rejonu ds. technicznych, otrzymasz do pomocy mentora, starszego stażem kolegę, który będzie Cię wspierał wiedzą i radą.

Twoje codzienne obowiązki
Ta praca będzie wymagała od Ciebie perfekcyjnej organizacji i dużej elastyczności, ponieważ będziesz działać na samodzielnym stanowisku zarówno w terenie, jak i w biurze. Aby Ci w tym pomóc, wyposażymy Cię we wszystkie potrzebne do tej pracy narzędzia wraz z samochodem służbowym.

Aplikuj teraz