Praca w Lidlu

Oferty pracy

Nie znaleziono ofert pracy

 
  dostępnych ofert pracy » Pokaż wszystkie oferty pracy Szukaj

11) Targetgroup stage 2355

W SWOJEJ PRACY
NAJBARDZIEJ CENIĘ LUDZI,
KTÓRZY TWORZĄ NASZ ZESPÓŁ.

LECH, KIEROWNIK REJONU SPRZEDAŻY

Kierownik Rejonu Sprzedaży

Dołącz do nas
Zostań Kierownikiem Rejonu Sprzedaży i efektywnie zarządzaj rejonem składającym się z kilku naszych sklepów. Do Twojej dyspozycji oddamy zespoły doświadczonych pracowników, którymi będziesz zarządzać – od rekrutacji, poprzez działania rozwojowe, po motywowanie – aby osiągali jak najlepsze wyniki. Praca ze wskaźnikami, planowanie i analiza pomogą Ci efektywniej nadzorować wszystkie procesy zachodzące w sklepach.

Wsparcie na start
Zastanawiasz się, czy poradzisz sobie w nowym miejscu pracy? Z pewnością tak, bo zanim zaczniesz, przejdziesz kilkumiesięczne szkolenie, które wprowadzi Cię w nowe obowiązki. Pracując w sklepie na wszystkich szczeblach hierarchii, zdobędziesz praktyczną wiedzę na temat funkcjonowania sklepu. A kiedy już wreszcie obejmiesz stanowisko Kierownika Rejonu Sprzedaży, otrzymasz do pomocy mentora, starszego stażem kolegę, który będzie Cię wspierał wiedzą i radą.

Twoje codzienne obowiązki
Twój zespół będzie liczyć od kilkudziesięciu do ponad stu osób w zależności od wielkości sklepów, które będą Ci podlegać. Będziesz koordynować pracę Kierowników Sklepów, ich Zastępców oraz Pracowników Sklepów. Nasze sklepy są otwarte 7 dni w tygodniu, zazwyczaj od 7.00 do 22.00, więc praca będzie wymagała od Ciebie perfekcyjnej organizacji i dużej elastyczności. Zadbamy o Twój komfort pracy, zapewniając nowoczesne narzędzia, takie jak iPad, samochód służbowy oraz telefon.

Aplikuj teraz