Praca w Lidlu

Oferty pracy

Nie znaleziono ofert pracy

 
  dostępnych ofert pracy » Pokaż wszystkie oferty pracy Szukaj

11) Targetgroup stage 2385


Pracownik Magazynu

Dołącz do nas
Rozpocznij pracę z nami i pomóż dbać o prawidłowe zatowarowanie sklepów Lidl! Jako Pracownik Magazynu w jednym z 8 naszych centrów dystrybucji będziesz odpowiadać za towar – od momentu jego przyjęcia na stan magazynowy, poprzez jego składowanie, aż do wysyłki.

Wsparcie na start
Zastanawiasz się, czy poradzisz sobie w nowym miejscu pracy? Zadbamy o Ciebie już od pierwszych dni! Zanim rozpoczniesz pracę na stanowisku pracownika magazynu, przejdziesz gruntowne szkolenie, które przygotuje Cię do wykonywania przyszłych obowiązków. Przy wsparciu instruktora nauczysz się pracy we wszystkich obszarach specjalizacji w magazynie. Dodatkową pomocą będzie opieka mentora, czyli starszego stażem kolegi, który pomoże Ci przystosować się do warunków pracy oraz ułatwi integrację ze współpracownikami. Zadbamy też o Twój dalszy rozwój, oferując wsparcie w postaci kursów i dając możliwości awansu.

Twoje codzienne obowiązki
Nasze magazyny otwarte są 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, co oznacza, że będziesz pracować w trybie zmianowym. Oferujemy możliwość podpisania umowy w wymiarze 87 lub 130 godzin pracy miesięcznie, a także na pełny etat.

Aplikuj teraz