Praca w Lidlu

Oferty pracy

Nie znaleziono ofert pracy

 
  dostępnych ofert pracy » Pokaż wszystkie oferty pracy Szukaj

KSwM Targetgroup stage 2340

CZUJĘ, ŻE JESTEM
WAŻNYM ELEMENTEM
DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCEJ SIĘ FIRMY.

ŁUKASZ, KIEROWNIK SEKCJI W MAGAZYNIE

Kierownik Sekcji w Magazynie

Dołącz do nas
Zostań kierownikiem w jednym z 8 naszych centrów dystrybucji! Na tym stanowisku będziesz dbać o prawidłowy przebieg i bezpieczeństwo procesów magazynowych. Będziesz też odpowiadać za jakość towaru, a co za tym idzie – również za odpowiednie zatowarowanie naszych sklepów. Ważna jest także współpraca z pozostałymi pracownikami. Jako kierownik będziesz odpowiadać za zarządzanie swoim zespołem, motywowanie oraz rozwój osób zatrudnionych w centrum dystrybucji.

Wsparcie na start
Zastanawiasz się, czy poradzisz sobie w nowym miejscu pracy? Zadbamy o Twój start! Zanim zaczniesz pełnić funkcję kierownika, odbędziesz niezbędne szkolenie. Przy wsparciu instruktora nauczysz się wykonywać obowiązki we wszystkich obszarach specjalizacji w magazynie. Dodatkową pomocą będzie opieka mentora, czyli starszego stażem kolegi, który pomoże Ci przystosować się do warunków pracy oraz ułatwi integrację ze współpracownikami. Zadbamy też o Twój dalszy rozwój! Oferujemy wsparcie w postaci licznych kursów i zapewniamy jasną ścieżkę kariery zawodowej, która daje szerokie możliwości rozwoju i samorealizacji.

Twoje codzienne obowiązki
Nasze magazyny otwarte są 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, co oznacza, że będziesz pracować w trybie zmianowym. Zespół, którym będziesz zarządzał, może liczyć, w zależności od sekcji i magazynu, od kilku do kilkudziesięciu osób. Gwarantujemy Ci stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Aplikuj teraz