Praca w Lidlu

Oferty pracy

Nie znaleziono ofert pracy

 
  dostępnych ofert pracy » Pokaż wszystkie oferty pracy Szukaj

11) Targetgroup stage 2357

MOJA FIRMA WSPIERA PRACOWNIKÓW,
TUTAJ KAŻDY MOŻE SIĘ ROZWIJAĆ.

MAŁGORZATA, PRACOWNIK SKLEPU

Pracownik Sklepu

Szukasz pracy, w której zawsze dużo się dzieje? Nie czekaj i już teraz aplikuj na stanowisko Pracownika Sklepu! Dołącz do nas i bądź częścią sukcesu jednej z największych sieci handlowych w Europie!

Czas na ciekawą pracę

Jeśli cenisz sobie otwartość, lubisz nowe wyzwania i unikasz rutyny to stanowisko Pracownika Sklepu jest właśnie dla Ciebie! Tutaj codziennie będą czekać na Ciebie różnorodne obowiązki, dzięki którym zrealizujesz się na wielu polach. Zadbasz o nasze artykuły, aby zawsze były dostępne i w odpowiedni sposób zaprezentowane, a klientom pomożesz w dokonaniu najlepszych wyborów. Dzięki uczestnictwu w szkoleniach zyskasz dodatkową wiedzę o produktach i zdobędziesz certyfikat specjalisty. To dzięki Tobie nasze owoce i warzywa będą zawsze świeże, a pieczywo chrupiące. Będziesz też współtworzyć wyjątkowe, ogólnopolskie akcje, takie jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy czy Poll`and Rock Festival, a podczas imprez sportowych zintegrujesz się z Pracownikami Lidla z całej Polski.

Warto być z nami

Cenimy naszych Pracowników, dlatego oferujemy im atrakcyjne warunki zatrudnienia i pełne przygotowanie do wykonywania obowiązków. Zanim rozpoczniesz pracę przejdziesz szkolenie stanowiskowe, a mentor, czyli starszy stażem kolega, pomoże Ci przystosować się do nowego miejsca oraz ułatwi integrację ze współpracownikami. Zagwarantujemy Ci stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne zarobki, a także szeroki pakiet świadczeń socjalnych: prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twojej rodziny, a także bony i paczki na święta oraz wyprawki szkolne.

Jak pracujemy?

W sklepie Lidl będziesz współpracować z Managerem, jego Zastępcami oraz innymi Pracownikami. Twój zespół może liczyć, w zależności od wielkości placówki i jej obrotów, od kilkunastu do kilkudziesięciu osób. Nasze sklepy są otwarte 7 dni w tygodniu, zwykle od 7.00 do 22.00, co oznacza, że będziesz pracować w trybie zmianowym. Oferujemy możliwość podpisania umowy w wymiarze pracy dodatkowej (20, 30 lub 40% etatu) lub 87 czy 130 godzin pracy miesięcznie, a także na pełny etat.

Aplikuj teraz