Praca w Lidlu

Oferty pracy

Nie znaleziono ofert pracy

 
  dostępnych ofert pracy » Pokaż wszystkie oferty pracy Szukaj

KAŻDY DZIEŃ TO NOWE WYZWANIA,
NOWE ROZWIĄZANIA
I NOWE MOŻLIWOŚCI.

ŁUKASZ, KIEROWNIK SEKCJI W MAGAZYNIE

avatar1

Zaangażowanie Pracowników

Poll`and`Rock Festival

Każdego lata organizujemy Rockową Wyspę Lidla w Kostrzynie nad Odrą, aby razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy podziękować wszystkim, którzy z ogromnym zaangażowaniem przyłączyli się do zbiórek pieniędzy podczas Finału WOŚP. Wśród nich byli także nasi klienci i pracownicy. To dla nich organizujemy nie tylko sklep, ale także towarzyszące mu atrakcje. Dużą popularnością cieszy się nasza strefa chilloutu, gdzie prowadzimy m.in. odprężające zajęcia z jogi, warsztaty bębniarskie, bar kawowy oraz witaminowy. Wszyscy razem świetnie się bawimy!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Co roku ze wszystkich sił angażujemy się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Przygotowujemy sklepy i staramy się, aby zbiórka na rzecz WOŚP okazała się najefektywniejsza. Te działania nas jednoczą, sprawiają, że stajemy się lepsi i bardziej wyczuleni na potrzeby drugiego człowieka. Lubimy to uczucie!

Imprezy biegowe

Bieganie jest chyba najzdrowszym pomysłem na spędzanie wolnego czasu. Właśnie dlatego współorganizujemy imprezy biegowe i zachęcamy naszych pracowników do udziału w nich.