Praca w Lidlu

Oferty pracy

Nie znaleziono ofert pracy

 
  dostępnych ofert pracy » Pokaż wszystkie oferty pracy Szukaj

ZKS Targetgroup stage 2335

LUBIĘ MOJĄ PRACĘ,
BO ZASADY W NIEJ
SĄ JASNO OKREŚLONE.

RAFAŁ, ZASTĘPCA MANAGERA SKLEPU

Zastępca Managera Sklepu

Dołącz do nas
Chcesz wspierać managera w jednym z ponad 600 sklepów Lidl na terenie całej Polski? Czekamy na Ciebie! Jako zastępca będziesz pomagać w zarządzaniu personelem. Będziesz też odpowiadać za wykonywanie innych, różnorodnych obowiązków – obsługę Klienta, sporządzanie zamówień towaru, organizację pracy zespołu i motywowanie pracowników. Codziennie będziesz też dbać o wizerunek naszej firmy.

Wsparcie na start
Zastanawiasz się, czy poradzisz sobie na stanowisku zastępcy managera sklepu? Zadbamy o to! Zanim rozpoczniesz pracę, przejdziesz kilkumiesięczne szkolenie, które gruntownie przygotuje Cię do pełnienia przyszłych obowiązków. Będziesz pełnić funkcje pracownika sklepu i zastępcy managera – dzięki temu poznasz i zrozumiesz wszystkie procesy zachodzące w sklepie. Dodatkową pomocą będzie opieka mentora, czyli starszego stażem kolegi, który pomoże Ci przystosować się do warunków pracy oraz ułatwi integrację ze współpracownikami. Zadbamy też o Twój dalszy rozwój, oferując liczne szkolenia.

Twoje codzienne obowiązki
Na swoim stanowisku będziesz współpracować z managerem sklepu, pracownikami sklepu oraz innymi zastępcami. Twój zespół może liczyć, w zależności od wielkości placówki i jej obrotów, od kilkunastu do kilkudziesięciu osób. Nasze sklepy są otwarte zwykle od 7.00 do 22.00, co oznacza, że będziesz pracować w trybie zmianowym.

Aplikuj teraz