Oferty Pracy Logowanie
Zakładki

Zapamiętane oferty pracy

Oferty pracy można zapamiętywać klikając na symbol zakładki przy ogłoszeniu. Dzięki temu szybko i łatwo będziesz mógł wrócić do ofert pracy, które cię zainteresowały.

Szukaj ofert pracy

Rozwój pracowników

Pracownicy dobrze się bawią na warsztatach i szkoleniach rozwojowych

Wdrożenie do pracy

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz – to powiedzenie sprawdza się również w przypadku pierwszych dni w nowej pracy, dlatego przywiązujemy dużą wagę do procesu wdrożenia nowych pracowników. Każdy nowo zatrudniony pracownik otrzymuje swój indywidualny plan wdrożenia, który jest realizowany pod okiem managera, przy wsparciu działu personalnego.

Szkolenia i programy rozwojowe

Zarządzanie talentami

Jednym z filarów naszej działalności jest nieustanny rozwój. Koncentrujemy się na przyszłości wykorzystując do tego coroczny Proces Zarządzania Talentami, w ramach którego definiujemy mocne strony i obszary rozwojowe naszych pracowników. Na tej podstawie tworzymy indywidualne plany rozwoju.

Programy szkoleniowe

Nie ma dwóch takich samych osób, więc nie powinno być też dwóch identycznych planów rozwojowych. Gdziekolwiek rozpoczniesz swoją karierę w Lidlu, będziesz miał swój własny program szkoleniowy, który zapewni ci wiedzę i umiejętności potrzebne do tego, aby efektywnie realizować swoje zadania.

Działania rozwojowe

Naszym pracownikom oferujemy specjalistyczne warsztaty, sesje szkoleniowe czy też coachingi. Dodatkowo regularnie badamy potrzeby szkoleniowe i odpowiadamy na nie, aktualizując naszą ofertę działań rozwojowych.
Kariera Lidl możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Ścieżka kariery

W Lidlu oferujemy ci możliwość rozwoju zawodowego i przejścia na wyższe stanowiska związane z większą odpowiedzialnością. Tak więc, jeśli pracujesz w obszarze sprzedaży, nie musi to oznaczać, że pozostaniesz w tym obszarze na zawsze. Jeśli jesteś zmotywowany i umiesz wykorzystać swoje mocne strony, drzwi w Lidlu są dla ciebie otwarte, a my zaoferujemy ci odpowiedni program rozwojowy przygotowujący cię do nowej roli.

Global mobility - praca jako ekspert w innym kraju lub uczestnictwo w międzynarodowej rekrutacji

Global mobility

Lidl znajduje się w 32 krajach w Europie, USA i Hongkongu. Masz możliwość wyjazdu za granicę w ramach International Job Rotation, spróbować pracy jako ekspert w innym kraju lub uczestniczyć w międzynarodowej rekrutacji. Jeśli zdecydujesz się na udział w takim programie, możesz liczyć na pomoc specjalnego zespołu. To właśnie on będzie wspierać cię w odpowiednim przygotowaniu do tego procesu.

Dodatkowo wesprzemy cię w rozwoju twoich kompetencji językowych, dofinansowując naukę języka obcego, abyś mógł swobodnie się komunikować.

W Lidlu można się rozwijać!

Wystarczy tylko chcieć, a efekty przyjdą szybciej niż nam się wydaje. Wiem to, ponieważ w Lidlu jestem Instruktorem i rozwój pracowników widzę na co dzień.

Maciej, Pracownik Sklepu

Maciej - pracownik sklepu