Oferty Pracy Logowanie
Zakładki

Zapamiętane oferty pracy

Oferty pracy można zapamiętywać klikając na symbol zakładki przy ogłoszeniu. Dzięki temu szybko i łatwo będziesz mógł wrócić do ofert pracy, które cię zainteresowały.

Szukaj ofert pracy
Praca w sklepie. Kobieta pracownik sklepu stoi przy lodówce z nabiałem i sprawdza jakość produktów.

Analityk Biznesowy

Obecnie Lidl należy do najszybciej rozwijających się firm handlowych w Europie. Posiadamy ponad 700 sklepów w Polsce i ponad 11.200 w 32 krajach. W związku z dalszym rozwojem sieci w Polsce poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Zbieranie i analizowanie danych z różnych źródeł
  • Szukanie rozwiązań nastawionych na maksymalizację sprzedaży oraz rentowności
  • Poszukiwanie i przedstawienie rozwiązań wspierających dział zakupów w procesie wyboru dostawcy, produktów, tworzenia oferty akcyjnej
  • Samodzielne projektowanie raportów oraz rozwijanie istniejących już narzędzi
  • Wsparcie analityczne działu zakupów w postaci gromadzenia i analizy danych wykorzystanych w procesie decyzyjnym
  • Proponowanie zmian, usprawnień i optymalizacji procesów w na podstawie przeprowadzonych samodzielnie analiz oraz z wykorzystaniem narzędzi informatycznych

Twoje kompetencje:

  • Znajomość języka niemieckiego lub/i języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne i/lub technologiczne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w środowisku MS Office (w szczególności Excel) na poziomie bardzo dobrym
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, zdolność do rozwiązywania problemów
  • Rozwinięte umiejętności analityczne
  • Odwaga w prezentowaniu własnych pomysłów oraz umiejętność argumentowania
  • Skuteczne działanie w dynamicznym otoczeniu biznesowym
  • Budowanie biznesowych relacji z poszczególnymi działami

Oferujemy:

  • Dajemy Ci gwarancję stabilnego zatrudnienia - umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
  • Oferujemy bezpłatną, prywatną opiekę medyczną, bogaty pakiet socjalny, kartę MultiSport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Dajemy Ci duże możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących szkoleniach, a także szerokie perspektywy awansu
  • Gwarantujemy ciekawą pracę w dynamicznym zespole i dużą samodzielność w działaniu

RÓWNE PŁACE
Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku

Lokalizacja

Centrala Jankowice {amount} km
ul. Poznańska 48, Jankowice
62-080 Jankowice

Forma zatrudnienia

Pełen etat

Rodzaj pracy

Praca w centrali i biurach sprzedaży

Numer referencyjny:

PL-122458

Benefity i świadczenia pozapłacowe

Money Bill
Salary
Contract
First Aid
Staff Arrow
Vacation
Feedback
Въвеждащо обучение
Smartphone
Personal Growth
Present
Baby
Notebook
Clock Arrow