Logowanie
Zakładki

Zapamiętane oferty pracy

Oferty pracy można zapamiętywać klikając na symbol zakładki przy ogłoszeniu. Dzięki temu szybko i łatwo będziesz mógł wrócić do ofert pracy, które cię zainteresowały.

Szukaj ofert pracy
Oferty Pracy
Poznaj Lidla jako pracodawcę. Kobiety i mężczyźni, pracownicy Lidla, siedzą przy stole i rozmawiają w miłej atmosferze.

Asystent/ka Sekretariatu Biura Sprzedaży – ¾ etatu

Obecnie Lidl należy do najszybciej rozwijających się firm handlowych w Europie. Posiadamy ponad 700 sklepów w Polsce i ponad 11.200 w 32 krajach. W związku z dalszym rozwojem sieci w Polsce poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Prowadzenie sekretariatu Biura Sprzedaży
  • Obsługa administracyjno-biurowa sklepów
  • Bieżąca współpraca z innymi działami w firmie, firmami zewnętrznymi i Biurem Zarządu
  • Nadzór nad powierzonymi dokumentami, w tym również księgowymi
  • Organizacja spotkań, w tym koordynacja i umawianie terminów
  • Przygotowanie pism zewnętrznych i wewnętrznych oraz prezentacji
  • Przygotowywanie raportów i analiza wskaźników

Twoje kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe (min. licencjat)
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Dokładność i skrupulatność
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność
  • Gotowość do odbycia kilkumiesięcznego szkolenia poza miejscem zamieszkania

Mile widziane:

  • Doświadczenie na stanowisku asystentki/sekretarki
  • Znajomość programu Outlook
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

Oferujemy:

  • Dajemy Ci gwarancję stabilnego zatrudnienia - umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
  • Proponujemy pracę w niepełnym wymiarze godzin (130h miesięcznie) oraz możliwość elastycznego dopasowania grafiku do Twoich potrzeb
  • Oferujemy bezpłatną, prywatną opiekę medyczną, bogaty pakiet socjalny, kartę MultiSport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Dajemy Ci duże możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących szkoleniach, a także szerokie perspektywy awansu

Lokalizacja

Biuro Sprzedaży Błonie koło Warszawy {amount} km
Błonie koło Warszawy

Forma zatrudnienia

Niepełen wymiar czasu pracy

Rodzaj pracy

Praca w centrali i biurach sprzedaży

Numer referencyjny:

PL-111746

Benefity i świadczenia pozapłacowe

Money Bill
Salary
Contract
First Aid
Staff Arrow
Въвеждащо обучение
Personal Growth
Present
Baby
Sports
Quality
Fruits & Veggies
Coffee Mug

Zmiany w procesie rekrutacji

Cieszymy się, że chcesz pracować właśnie w Lidlu. Informujemy, że w związku z obecną sytuacją proces rekrutacji może się wydłużyć. Jesteśmy w stałym kontakcie z kandydatami i informujemy o ewentualnych opóźnieniach.

Dowiedz się więcej