Oferty Pracy Logowanie

Backend BI Developer

Poznaj Lidla jako pracodawcę. Kobiety i mężczyźni, pracownicy Lidla, siedzą przy stole i rozmawiają w miłej atmosferze.

Lokalizacja

Centrala {amount} km
ul. Pastelowa 12
60-198 Poznań

Forma zatrudnienia

Pełny etat

Obszar pracy

Praca w centrali i regionalnych biurach sprzedaży

IT

Numer referencyjny:

279636

Oferta ważna do

16.12.2022

Podsumowanie

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć!

W związku ze stałym wzrostem liczby sklepów obsługiwanych przez nasze centra dystrybucji poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko: Backend BI Developer

Miejsce pracy:

  • 100% zdalnie, lub
  • Warszawa, ul. Wołoska 16, lub
  • Poznań, ul. Pastelowa 12

Na stanowisku Backend BI Developer oferujemy:

  • Pracę w zespole, w którym cenimy przyjazną atmosferę i zaufanie oraz propagujemy kulturę dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne w obszarach BI Backend i BI Frontend development, w oparciu o wykorzystywany stos technologiczny, składający się z MicroStrategy, Snowflake i Ab Initio.
  • Dostęp do najnowszych technologii IT i możliwość ciągłego rozwoju, również w obszarze kompetencji miękkich.
  • Udział w różnorodnych i rozwojowych projektach, w międzynarodowym i nowoczesnym środowisku pracy, we współpracy z doświadczonymi ekspertami w dziedzinie BI development.

Twoje zadania

  • Rozwój i utrzymanie hurtowni danych używanej w systemie Business Intelligence.
  • Przetwarzanie, analiza i przygotowywanie danych na potrzeby aplikacji analitycznych i rozwiązań raportujących BI.
  • Identyfikacja i zbieranie wymagań biznesowych, przeprowadzanie analizy wykonalności i zarządzanie oczekiwaniami właścicieli produktów.
  • Współpraca z analitykami, architektami, programistami i konsultantami oraz koordynacja działań na wielu poziomach w organizacji.

Twoje kompetencje

  • Ukończone studia wyższe informatyczne lub inne ścisłe (np. ekonomiczne) uzupełnione o szkolenia z zakresu IT.
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy jako developer baz danych z bardzo dobrą znajomością SQL i przynajmniej jednego systemu relacyjnych baz danych (mile widziane: Snowflake, Teradata, Oracle).
  • Umiejętność interpretacji wymagań biznesowych, analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, w szczególności komunikacja wewnątrz zespołu jak i z klientem wewnętrznym.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnego porozumiewania się i omawiana zagadnień biznesowych (min. B2).

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi ETL, takich jak Informatica lub Ab Initio.
  • Doświadczenie w pracy z zastosowaniem metodologii Agile.
  • Umiejętność pracy z narzędziami Azure DevOps, Jira, Confluence.
  • Znajomość lub gotowość do nauki języka niemieckiego.

Oferujemy

  • Umowę o pracę na min.12 miesięcy oraz gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość 100% pracy zdalnej
  • Prywatna opieka medyczna (w 3 wariantach!) i ubezpieczenie na życie
  • Bezpłatna aplikacja do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Karta MultiSport i/lub Medicover Sport
  • Bony na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka
  • Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych
  • Możliwość dofinansowania kursów językowych
  • Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.