Oferty Pracy Logowanie

Ekspert ds. Podatków

Poznaj Lidla jako pracodawcę. Kobiety i mężczyźni, pracownicy Lidla, siedzą przy stole i rozmawiają w miłej atmosferze.

Lokalizacja

Centrala {amount} km
ul. Poznańska 48
62-080 Jankowice

Forma zatrudnienia

Pełny etat

Obszar pracy

Praca w centrali i regionalnych biurach sprzedaży

Finanse, Rachunkowość i Podatki

Numer referencyjny:

256082

Podsumowanie

Lubisz pracę związaną z przepisami i liczbami? Chcesz uczestniczyć w ciekawych projektach lub nimi  kierować? Chcesz mieć realny wpływ i wdrażać efektywne podatkowo oraz biznesowo rozwiązania, które są bezpieczne dla organizacji i kierujących nimi ludzi? Wyślij aplikację i dołącz do nas! Zostań Ekspertem ds. Podatków!

Twoje zadania

  • Analizy finansowe i podatkowe
  • Raportowanie podatkowe (ewidencje, deklaracje, zestawienia)
  • Udział w projektach od strony podatkowej
  • Weryfikacje i kontrole powierzonego raportowania oraz otrzymanych zapytań / opracowań / dokumentów
  • Pilnowanie terminów podatkowych (raportowanie, płacenie podatków, korespondencja podatkowa)
  • Gromadzenie materiałów z analiz i decydowanie lub rekomendowanie rozwiązań
  • Reprezentowanie firmy w sprawach podatkowych w ustalonym zakresie

Twoje kompetencje

  • Wykształcenie wyższe na kierunku ekonomia, prawo, podatki lub kierunkach pokrewnych
  • Preferowane kilkuletnie doświadczenia w pracy w Podatkach / Finansach / Księgowości
  • Znajomość prawa podatkowego i zasad rachunkowo-księgowych
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego na poziomie min. B1
  • Swoboda w korzystaniu z popularnych aplikacji / systemów / programów (szczególnie Excel, pakiet office, SAP)
  • Umiejętność komunikacji i współpracy
  • Działanie i myślenie strategiczne oraz zorientowanie na wynik
  • Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • Tytuł doradcy podatkowego lub/i  biegłego rewidenta lub/i radcy prawnego
  • Umiejętności  używania i dopasowywania narzędzi informatycznych wykorzystywanych w podatkach m.in. JPK, e-faktura, systemy zarządzania dokumentacją podatkową
  • Doświadczenia w prowadzeniu projektów podatkowych

Oferujemy

Umowę o pracę na min.12 miesięcy oraz gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
  • Pakiet benefitów dla ciebie i twojej rodziny:
    • prywatna opieka medyczna (w 3 wariantach!) i ubezpieczenie na życie
    • bezpłatna aplikacja do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego
    • karta MultiSport i/lub Medicover Sport
    • bony na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka
    • Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych
  • Możliwość dofinansowania kursów językowych
  • Szeroki pakiet szkoleń, możliwość rozwoju i awansu
  • Bezpłatny parking

RÓWNE PŁACE
Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.