Oferty Pracy Logowanie

Ekspert ds. Rekrutacji i Marki Pracodawcy

Poznaj Lidla jako pracodawcę. Kobiety i mężczyźni, pracownicy Lidla, siedzą przy stole i rozmawiają w miłej atmosferze.

Lokalizacja

Biuro Sprzedaży {amount} km
Turzyn 191E
07-221 Turzyn

Forma zatrudnienia

Pełny etat

Obszar pracy

Praca w centrali i regionalnych biurach sprzedaży

HR

Numer referencyjny:

278314

Oferta ważna do

21.11.2022

Podsumowanie

W Lidlu cenimy naszych pracowników, dlatego gwarantujemy im stabilne zatrudnienie – umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia. Poczucie bezpieczeństwa zapewniamy szerokim pakietem świadczeń socjalnych dla ciebie i twojej rodziny. To między innymi prywatna opieka medyczna, bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych oraz program wsparcia pracowników. Oferujemy wsparcie w pełnieniu obowiązków – opiekę mentora oraz udział w szkoleniach. Dbamy o rozwój pracowników oraz zapewniamy możliwości awansu.

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć!

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko: Ekspert ds. Rekrutacji i Marki Pracodawcy (województwo mazowieckie i podlaskie).

Twoje zadania

  • Realizacja strategii rekrutacyjnej i Employer Brandingowej firmy
  • Aktywne i samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych przy wykorzystaniu różnych metod dotarcia do kandydatów
  • Prowadzenie kampanii rekrutacyjno-wizerunkowych
  • Realizacja projektów międzynarodowych we współpracy z centralą w Niemczech
  • Opracowywanie, wdrażanie i monitorowanie nowych narzędzi rekrutacji Personelu
  • Monitorowanie i analizowanie wskaźników oraz proponowanie adekwatnych działań optymalizacyjnych
  • Kreowanie nowatorskich pomysłów wspierających pozyskanie kandydatów i budujących pozytywny wizerunek firmy
  • Aktywne monitorowanie trendów rynkowych oraz udział w wydarzeniach rekrutacyjnych i Employer Brandingowych

Twoje kompetencje

  • Wykształcenie wyższe min. licencjat
  • Doświadczenie w obszarze rekrutacji oraz prowadzeniu działań w social mediach lub obszarze marketingu
  • Doświadczenie w zarządzaniu złożonymi projektami
  • Znajomość nowoczesnych narzędzi rekrutacyjnych i trendów w obszarze HR
  • Umiejętność generowania rozwiązań na podstawie potrzeb rynku/ obszaru/ klienta wewnętrznego i zewnętrznego
  • Umiejętność współpracy i komunikacji
  • Gotowość do zmian i samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Prawo jazdy (kat.B)

Mile widziane:

  • Wykształcenie kierunkowe: marketing, media, ekonomia, nauki społeczne, zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia
  • Znajomość narzędzi analitycznych (m.in. Google Analitycs, Pixel, Facebook)
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu badań konsumenckich
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację

Oferujemy

  • Umowę o pracę na min.12 miesięcy oraz gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia
  • Wysokiej klasy samochód służbowy
  • Pakiet benefitów dla ciebie i twojej rodziny:
    • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
    • bezpłatna aplikacja do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego
    • karta MultiSport
    • bony na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka
    • Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych
  • Szeroki pakiet szkoleń, możliwość rozwoju i awansu
  • Zadaniowy tryb pracy

Dodatkowy benefit: samochód służbowy

RÓWNE PŁACE

Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.