Oferty Pracy Logowanie

Młodszy Ekspert ds. Analizy i Wizualizacji Danych z językiem angielskim

Poznaj Lidla jako pracodawcę. Kobiety i mężczyźni, pracownicy Lidla, siedzą przy stole i rozmawiają w miłej atmosferze.

Lokalizacja

Lidl Polska HQ Warszawa, ul. Wołoska 16 {amount} km
ul. Wołoska 16
02-675 Warszawa

Forma zatrudnienia

Pełny etat

Obszar pracy

Praca w centrali i regionalnych biurach sprzedaży

Administracja

Numer referencyjny:

277767

Podsumowanie

W Lidlu cenimy naszych pracowników, dlatego gwarantujemy im stabilne zatrudnienie – umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia. Poczucie bezpieczeństwa zapewniamy szerokim pakietem świadczeń socjalnych dla ciebie i twojej rodziny. To między innymi prywatna opieka medyczna, bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych oraz program wsparcia. Ponadto otrzymasz i bony świąteczne, a twoje dzieci paczki na święta oraz wyprawki szkolne. Oferujemy wsparcie w pełnieniu obowiązków – opiekę mentora oraz udział w szkoleniach. Zgrany zespół budujemy dzięki wspólnemu udziałowi w wydarzeniach sportowych, akcjach charytatywnych i spotkaniach informacyjno-motywacyjnych.
Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć!
W związku ze stałym wzrostem liczby sklepów obsługiwanych przez nasze centra dystrybucji poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Młodszy Ekspert ds. Analizy i Wizualizacji Danych

Twoje zadania

  • Odpowiedzialność za nadzór oraz rozwój istniejących narzędzi analitycznych Self-Service BI;
  • Przetwarzanie i przygotowywanie danych, tworzenie raportów i dashboardów według uzgodnionego schematu;
  • Wprowadzanie zmian do raportów i narzędzi BI, zgodnie z ustalonymi wymaganiami;
  • Consulting/Ad-hoc Analysis/Testowanie rozwiazań/First line support/Troubleshooting;
  • Ścisła współpraca z ekspertami z innych krajów w celu efektywnej realizacji celów projektowych (głównie w języku angielskim);
  • Udział przy wdrażaniu i testowaniu nowych rozwiązań w obszarze BI (np. platformy MicroStrategy Analytics).

Twoje kompetencje

  • Ukończone studia wyższe na kierunku ekonomicznym, matematycznym lub pokrewnym;
  • Pierwsze doświadczenie w analizie i wizualizacji dużych zbiorów danych;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2) w celu swobodnego porozumiewania się i omawiania zagadnień biznesowych (znajomość języka niemieckiego będzie ogromnym atutem);
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.

Mile widziane

  • Doświadczenie w analizowaniu danych w branży retail;
  • Praktyczna wiedza na temat narzędzi Business Intelligence (znajomość MicroStrategy Analytics będzie dużym atutem);
  • Znajomość MS Excel, VBA, SQL oraz Python;
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń;
  • Pasja do danych, a zwłaszcza tych dużych!

Oferujemy

Umowę o pracę na min.12 miesięcy oraz gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
  • Pakiet benefitów dla ciebie i twojej rodziny:
    • prywatna opieka medyczna (w 3 wariantach!) i ubezpieczenie na życie
    • bezpłatna aplikacja do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego
    • karta MultiSport i/lub Medicover Sport
    • bony na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka
    • Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych
  • Możliwość dofinansowania kursów językowych
  • Szeroki pakiet szkoleń, możliwość rozwoju i awansu
  • Bezpłatny parking

RÓWNE PŁACE
Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

Zainteresowany!

Mamy dla ciebie króciutki test. Jeżeli przynajmniej 10 z poniższych terminów, pojęć i funkcji nie są Tobie obce, to znaczy, że powinieneś zaaplikować już dzisiaj!

Self-service BI | Dashboard Design Principles | Data Governance | Histograms | Benchmarking | Predictive & Prescriptive Analytics |  Sales KPI | Attributes & Metrics | Story telling | Case() | Data Validation | FMCG | [GREEN]▲+#,##0.00;[RED]▼-#,##0.00 | Select from | Dataset | Reference Line | Data Model | Data Wrangling | KPI Widget | Kanban Board

Co dalej!

Wyślij nam swoje CV w języku angielskim oraz dołącz jeżeli to możliwe swoje portfolio (np.: Przykładowy Dashboard w formacie PDF albo link do autoprezentacji w formacie video).

Rozmowa kwalifikacyjna będzie prowadzona głównie w języku angielskim.