Oferty Pracy Logowanie
Zakładki

Zapamiętane oferty pracy

Oferty pracy można zapamiętywać klikając na symbol zakładki przy ogłoszeniu. Dzięki temu szybko i łatwo będziesz mógł wrócić do ofert pracy, które cię zainteresowały.

Szukaj ofert pracy
Pracownik magazynu komplementuje towar przed wysyłką

Pracownik Magazynu

Obecnie Lidl należy do najszybciej rozwijających się firm handlowych w Europie. Posiadamy ponad 700 sklepów w Polsce i ponad 11.200 w 32 krajach. W związku z dalszym rozwojem sieci w Polsce poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Pracownik Magazynu Kompletacja towaru

Wynagrodzenie: 3 750 - 4 500 zł brutto / mies.

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie i realizacja zamówień sklepowych
  • Rozmieszczanie i transportowanie towarów w magazynie
  • Dbałość o swoje stanowisko i miejsce pracy
  • Udział w inwentaryzacjach
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Twoje kompetencje:

  • Odpowiedzialność i dokładność
  • Zaangażowanie
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne

Oferujemy:

  •  Dajemy Ci gwarancję stabilnego zatrudnienia - umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia.
  •  Oferujemy bezpłatną, prywatną opiekę medyczną, bogaty pakiet socjalny, kartę MultiSport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich.
  •  Zapewniamy niezbędną odzież roboczą, a także dodatek za pranie.
  • Oferujemy możliwość skorzystania z dwudaniowych obiadów za 1 zł, darmowej kawy i herbaty oraz codziennej degustacji warzyw i owoców
  •  Dajemy Ci duże możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących szkoleniach.
  •  Gwarantujemy ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole.

Lokalizacja

obszar Stargard

Forma zatrudnienia

Pełen wymiar czasu pracy

Rodzaj pracy

Praca w magazynie

Wynagrodzenie

3 750 - 4 500 zł brutto / mies.

Numer referencyjny:

PL-118729

Benefity i świadczenia pozapłacowe

Present
Baby
Sports
Personal Growth
Values
Fruits & Veggies
Cafeteria
First Aid
Salary
Въвеждащо обучение
Contract
Staff Arrow
Presentation
Clock Arrow
Coffee Mug
Money Bill
Quality
Smartphone

5 kroków rekrutacji

Aplikowanie

Przygotuj CV, wybierz interesującą cię ofertę pracy i zaaplikuj za pośrednictwem strony internetowej! Wszystkie dostępne oferty pracy w tej kategorii znajdziesz poniżej. Jeśli interesuje cię inne stanowisko użyj wyszukiwarki.

Selekcja aplikacji

Twoje CV wpłynęło do naszego systemu. Sprawdzamy, czy spełnia podstawowe kryteria.

Rozmowa telefoniczna

Kontaktujemy się telefonicznie z osobami, które pozytywnie przeszły proces selekcji dokumentów. W trakcie rozmowy ustalamy szczegóły i umawiamy się na spotkanie rekrutacyjne. Jest to też dobry moment na zadanie pytań.

Spotkanie rekrutacyjne

Chcemy cię lepiej poznać, dlatego spotkania staramy się prowadzić w otwartej i przyjaznej atmosferze. W trakcie rozmowy będziesz mieć możliwość opowiedzieć więcej o twoich poprzednich doświadczeniach zawodowych oraz oczekiwaniach w związku z nowym stanowiskiem.

Informacja zwrotna

Po rozmowie rekrutacyjnej, podejmowana jest decyzja o twoim zatrudnieniu. Każda osoba, która przesłała do nas aplikację (CV), zostaje poinformowana o swoim udziale w kolejnych etapach procesu rekrutacyjnego. Także, jeśli odpowiedź będzie negatywna.