Logowanie Logowanie Zakładki
Zakładki

Zapamiętane oferty pracy

Oferty pracy można zapamiętywać klikając na symbol zakładki przy ogłoszeniu. Dzięki temu szybko i łatwo będziesz mógł wrócić do ofert pracy, które cię zainteresowały.

Szukaj ofert pracy
Oferty Pracy
Poznaj Lidla jako pracodawcę. Kobiety i mężczyźni, pracownicy Lidla, siedzą przy stole i rozmawiają w miłej atmosferze.

Pracownik Sklepu (pełny etat)

Obecnie Lidl należy do najszybciej rozwijających się firm handlowych w Europie. Posiadamy ponad 700 sklepów w Polsce i ponad 11.200 w 32 krajach. W związku z dalszym rozwojem sieci w Polsce poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Wynagrodzenie: 3 650 - 4 050 zł brutto / mies.

Twoje zadania:

  • Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów
  • Utrzymanie porządku w sklepie
  • Wykładanie towaru
  • Bieżąca obsługa klientów
  • Obsługa stanowiska kasowego
  • Możliwość specjalizacji w jednym z obszarów asortymentowych

Twoje kompetencje:

  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego
  • Chęć długotrwałej współpracy
  • Gotowość do odbycia 5-tygodniowego szkolenia prowadzonego przez Instruktora
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy (soboty)
  • Dokładność, zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne
  • Mile widziane doświadczenie w branży handlowej oraz/lub w pracy fizycznej

Oferujemy:

  • Dajemy Ci gwarancję stabilnego zatrudnienia - umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia.
  • Proponujemy pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Oferujemy bezpłatną, prywatną opiekę medyczną, bogaty pakiet socjalny, kartę MultiSport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich.
  • Dajemy Ci duże możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących szkoleniach.
  • Gwarantujemy ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole.

Lokalizacja

Sklep {amount} km
11 Listopada 28
41-306 Dąbrowa Górnicza

Forma zatrudnienia

Pełen wymiar czasu pracy

Rodzaj pracy

Praca w sklepie

Oferta ważna do

18.04.2021

Wynagrodzenie

3 650 - 4 050 zł brutto / mies.

Numer referencyjny:

PL-103368

Benefity i świadczenia pozapłacowe

Money Bill
Salary
Clock Arrow
Contract
Magnifier Person
First Aid
Staff Arrow
Presentation
Въвеждащо обучение
Quality
Present
Baby
Sports
Fruits & Veggies
Coffee Mug

Zmiany w procesie rekrutacji

Cieszymy się, że chcesz pracować właśnie w Lidlu. Informujemy, że w związku z obecną sytuacją proces rekrutacji może się wydłużyć. Jesteśmy w stałym kontakcie z kandydatami i informujemy o ewentualnych opóźnieniach.

Dowiedz się więcej