Oferty Pracy Logowanie

Specjalista ds. Controllingu

Poznaj Lidla jako pracodawcę. Kobiety i mężczyźni, pracownicy Lidla, siedzą przy stole i rozmawiają w miłej atmosferze.

Lokalizacja

Centrala {amount} km
ul. Poznańska 48
62-080 Jankowice

Forma zatrudnienia

Pełny etat

Obszar pracy

Praca w centrali i regionalnych biurach sprzedaży

Administracja

Numer referencyjny:

137981

Oferta ważna do

03.09.2022

Podsumowanie

W Lidlu cenimy naszych pracowników, dlatego gwarantujemy im stabilne zatrudnienie – umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia. Zgrany zespół budujemy dzięki wspólnemu udziałowi w wydarzeniach sportowych, akcjach charytatywnych i spotkaniach informacyjno-motywacyjnych. Dbamy o rozwój pracowników oraz zapewniamy możliwości awansu. Poczucie bezpieczeństwa zapewniamy szerokim pakietem świadczeń socjalnych dla ciebie i twojej rodziny. To między innymi prywatna opieka medyczna, bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych oraz program wsparcia pracowników.

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć!

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Twoje zadania

  • Sporządzanie raportów oraz prezentacji na potrzeby Zarządu oraz pozostałych Działów Firmy (cykliczne i ad hoc)
  • Uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca
  • Analiza i weryfikacja danych
  • Współtworzenie i doskonalenie narzędzi wspierających proces raportowania
  • Optymalizacja procesów z obszarów controllingowych

Twoje kompetencje

  • Wykształcenie wyższe magisterskie
  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze controlingu/audytu/księgowości/finansów
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie min. B2
  • Samodzielność, dokładność, inicjatywa i dobra organizacja pracy
  • Zdolności analityczne
  • Zorientowanie na wynik

Mile widziane:

  • Znajomość Power Query / Power Pivot / VBA / SQL

Oferujemy

• Umowę o pracę na min.12 miesięcy oraz gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia

• Pakiet benefitów dla ciebie i twojej rodziny:

   o prywatna opieka medyczna (w 3 wariantach!) i ubezpieczenie na życie

   o bezpłatna aplikacja do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego

   o karta MultiSport i/lub Medicover Sport

   o bony na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka

   o Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych

• Możliwość dofinansowania kursów językowych

• Szeroki pakiet szkoleń, możliwość rozwoju i awansu

• Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej

RÓWNE PŁACE

Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.