Oferty Pracy Logowanie
Zakładki

Zapamiętane oferty pracy

Oferty pracy można zapamiętywać klikając na symbol zakładki przy ogłoszeniu. Dzięki temu szybko i łatwo będziesz mógł wrócić do ofert pracy, które cię zainteresowały.

Szukaj ofert pracy
Poznaj Lidla jako pracodawcę. Kobiety i mężczyźni, pracownicy Lidla, siedzą przy stole i rozmawiają w miłej atmosferze.

Starszy Ekspert ds. Projektów i Systemów Personalnych

Obecnie Lidl należy do najszybciej rozwijających się firm handlowych w Europie. Posiadamy ponad 700 sklepów w Polsce i ponad 11.200 w 32 krajach. W związku z dalszym rozwojem sieci w Polsce poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Projektowanie, dostosowywanie, konfigurowanie procesów i rozwiązań z obszaru HR w środowisku SAP
  • Kierowanie opracowywaniem specyfikacji funkcjonalnych i systemowych
  • Ocenianie wymagań biznesowych i aplikacyjnych
  • Wykonywanie szczegółowej analizy złożonych wymagań dotyczących procesów biznesowych i dostarczanie odpowiednich rozwiązań
  • Przeprowadzanie analizy dopasowania/braków oraz modelowanie procesów biznesowych
  • Konfiguracja oprogramowania zgodnie z wymaganiami biznesowymi
  • Opracowanie i wykonanie danych testowych i testów w celu potwierdzenia funkcjonalności
  • Dokumentowanie projektów funkcjonalnych, przypadków testowych i wyników testów
  • Zapewnienie wdrożenia i utrzymania systemu zgodnie z wymaganiami i polityką GRC
  • Zapewnienie szkoleń dla kluczowych użytkowników i wsparcia dla użytkowników
  • Zapewnienie wsparcia przy wdrażaniu i utrzymaniu systemu w razie potrzeby
  • Pełnienie roli łącznika pomiędzy funkcjami biznesowymi a zespołem technicznym na poziomie międzynarodowym

Twoje kompetencje:

  • Wykształcenie inżynierskie (mile widziane kierunki w obszarze IT)
  • Min. 2-letnie doświadczenie w roli konsultanta SAP
  • Praktyczna znajomość konfiguracji co najmniej dwóch z obszarów SAP HCM takich jak PY, TM, TE (ocena czasu pracy), PA, OM poparta doświadczeniem udziału w projektach wdrożeniowych lub serwisowania wdrożonego systemu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Umiejętność przeprowadzania analiz oraz opracowywania danych testowych
  • Znajomość procesów biznesowych w obszarze HR
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy
  • Działanie i myślenie strategiczne
  • Umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • Dajemy Ci gwarancję stabilnego zatrudnienia - umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
  • Zapewniamy samochód służbowy
  • Oferujemy bezpłatną, prywatną opiekę medyczną, bogaty pakiet socjalny, kartę MultiSport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Dajemy Ci duże możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących szkoleniach, a także szerokie perspektywy awansu
  • Gwarantujemy ciekawą pracę w dynamicznym zespole i dużą samodzielność w działaniu

Lokalizacja

Centrala Jankowice {amount} km
ul. Poznańska 48, Jankowice
62-080 Jankowice

Forma zatrudnienia

Zadaniowy czas pracy

Rodzaj pracy

Praca w centrali i biurach sprzedaży

Numer referencyjny:

PL-117273

Benefity i świadczenia pozapłacowe

Car
Money Bill
Salary
Contract
First Aid
Staff Arrow
Vacation
Feedback
Въвеждащо обучение
Smartphone
Personal Growth
Present
Baby
Notebook
Clock Arrow
Sports
Quality
Fruits & Veggies
Coffee Mug
Team
Cheer

Zmiany w procesie rekrutacji

Cieszymy się, że chcesz pracować właśnie w Lidlu. Informujemy, że w związku z obecną sytuacją proces rekrutacji może się wydłużyć. Jesteśmy w stałym kontakcie z kandydatami i informujemy o ewentualnych opóźnieniach.

Dowiedz się więcej