Oferty Pracy Logowanie
Zakładki

Zapamiętane oferty pracy

Oferty pracy można zapamiętywać klikając na symbol zakładki przy ogłoszeniu. Dzięki temu szybko i łatwo będziesz mógł wrócić do ofert pracy, które cię zainteresowały.

Szukaj ofert pracy
Poznaj Lidla jako pracodawcę. Kobiety i mężczyźni, pracownicy Lidla, siedzą przy stole i rozmawiają w miłej atmosferze.

Starszy Specjalista ds. Digital Marketingu

Obecnie Lidl należy do najszybciej rozwijających się firm handlowych w Europie. Posiadamy ponad 700 sklepów w Polsce i ponad 11.200 w 32 krajach. W związku z dalszym rozwojem sieci w Polsce poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Jako Starszy Specjalista ds. Digital Marketingu będziesz współtworzył i realizował strategię działań online oraz kampanii marketingowych dla produktów eCommerce
  • Wraz z naszym zespołem oraz agencjami kreatywnymi będziesz współtworzył materiały do kampanii reklamowych
  • Poszukasz nowych rozwiązań mediowych w internecie, szczególnie w obszarze social media.
  • Będziesz analizował prowadzone działania pod kątem wyznaczonych KPI (zarówno mediowych oraz biznesowych)
  • Będziesz współpracował z innymi działami (również zagranicznymi) w kwestii prowadzonych akcji marketingowych oraz z zewnętrznymi wykonawcami i dostawcami usług technologii
  • Będziesz analizował wyniki działań w narzędziach analitycznych (ze szczególnym uwzględnieniem Google Analytics) oraz na ich podstawie stworzysz rekomendacje do dalszych optymalizacji.

Twoje kompetencje:

  • Wykształcenie min. licencjackie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami związanymi z analizą działań internetowych (Google Analytics, Google Ads)
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Doświadczenie w tworzeniu kampanii internetowych (min. 2 lata)
  • Umiejętność komunikacji i pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Dajemy Ci gwarancję stabilnego zatrudnienia - umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
  • Oferujemy bezpłatną, prywatną opiekę medyczną, bogaty pakiet socjalny, kartę MultiSport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Dajemy Ci duże możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących szkoleniach, a także szerokie perspektywy awansu
  • Gwarantujemy ciekawą pracę w dynamicznym zespole i dużą samodzielność w działaniu

RÓWNE PŁACE
Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

Lokalizacja

Centrala Jankowice {amount} km
ul. Poznańska 48, Jankowice
62-080 Jankowice

Forma zatrudnienia

Pełen wymiar czasu pracy

Rodzaj pracy

Praca w centrali i biurach sprzedaży

Numer referencyjny:

PL-122334

Benefity i świadczenia pozapłacowe

Money Bill
Salary
Contract
First Aid
Staff Arrow
Vacation
Feedback
Въвеждащо обучение
Smartphone
Personal Growth
Present
Baby
Notebook
Clock Arrow
Sports
Quality
Fruits & Veggies
Coffee Mug
Team
Cheer

Zmiany w procesie rekrutacji

Cieszymy się, że chcesz pracować właśnie w Lidlu. Informujemy, że w związku z obecną sytuacją proces rekrutacji może się wydłużyć. Jesteśmy w stałym kontakcie z kandydatami i informujemy o ewentualnych opóźnieniach.

Dowiedz się więcej