Oferty Pracy Logowanie Zakładki

Zastępca Managera Sklepu

Stanowisko Manager Sklepu w Lidl

Lokalizacja

Sklep {amount} km
Lechitów 65A
76-032 Mielno

Forma zatrudnienia

Pełny etat

Obszar pracy

Praca w sklepie
Sprzedaż

Numer referencyjny:

298688

Podsumowanie

W Lidlu cenimy naszych pracowników, dlatego gwarantujemy im stabilne zatrudnienie – umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia. Poczucie bezpieczeństwa zapewniamy szerokim pakietem świadczeń socjalnych dla ciebie i twojej rodziny. To między innymi prywatna opieka medyczna, bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych oraz program wsparcia pracowników. Oferujemy wsparcie w pełnieniu obowiązków – opiekę mentora oraz udział w szkoleniach. Zgrany zespół budujemy dzięki wspólnemu udziałowi w wydarzeniach sportowych, akcjach charytatywnych i spotkaniach informacyjno-motywacyjnych.

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć!

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko: Zastępca Managera Sklepu.

Twoje zadania

  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym
  • Delegowanie zadań i motywowanie pracowników
  • Zarządzanie gospodarką towarową
  • Wspieranie managera sklepu i zastępców w ich codziennych obowiązkach
  • Zapewnienie funkcjonowania obiektu zgodnie z wewnętrznymi standardami
  • Praca na Sali sprzedaży i dbanie o zadowolenie klientów

Twoje kompetencje

  • Gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Gotowość do odbycia szkolenia poza miejscem zamieszkania oraz do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane średnie wykształcenie
  • Mile widziane doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Mile widziane aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne

Oferujemy

  • Umowę o pracę na min.12 miesięcy oraz gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia
  • Pakiet benefitów dla ciebie i twojej rodziny:
    • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
    • bezpłatna aplikacja do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego
    • karta MultiSport
    • bony na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka
    • Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych
  • Wdrożenie pod opieką Mentora
  • Szkolenia, możliwość rozwoju i awansu
  • Możliwość dostosowania grafiku do twoich potrzeb

RÓWNE PŁACE

Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

Aplikuj z logowaniem lub bez logowania – co to znaczy?

Jeśli masz już nasz Profil Kandydata, możesz zalogować się na swoje konto i aplikować poprzez użycie opcji „z logowaniem”. Możesz również złożyć swoje CV poprzez opcję „bez logowania” – utworzymy wtedy Twój Profil Kandydata w tle, o czym poinformujemy Cię w wiadomości e-mail. Korzystając z zawartych tam instrukcji, w każdej chwili masz możliwość zalogować się do profilu i utworzyć hasło. Profil Kandydata to więcej możliwości dla Ciebie!

Pamiętaj, aby aplikować potrzebne jest CV, natomiast inne dokumenty jak np. list motywacyjny są opcjonalne. CV możesz dodać bezpośrednio z Google Drive lub Dropbox!

6 kroków rekrutacji

Flyer

Aplikowanie

Przygotuj CV, wybierz interesującą cię ofertę pracy i zaaplikuj za pośrednictwem strony internetowej! Wszystkie dostępne oferty pracy w tej kategorii znajdziesz poniżej. Jeśli interesuje cię inne stanowisko użyj wyszukiwarki.
Contract

Selekcja aplikacji

Twoje CV wpłynęło do naszego systemu. Sprawdzamy, czy spełnia podstawowe kryteria.
Contact

Rozmowa telefoniczna

Kontaktujemy się telefonicznie z osobami, które pozytywnie przeszły proces selekcji dokumentów. W trakcie rozmowy ustalamy szczegóły i umawiamy się na spotkanie rekrutacyjne. Jest to też dobry moment na zadanie pytań.
Екипна работа

Spotkanie rekrutacyjne

Chcemy cię lepiej poznać, dlatego spotkania staramy się prowadzić w otwartej i przyjaznej atmosferze. W trakcie rozmowy będziesz mieć możliwość opowiedzieć więcej o twoich poprzednich doświadczeniach zawodowych oraz oczekiwaniach w związku z nowym stanowiskiem.
El. paštas

Informacja zwrotna

Po rozmowie rekrutacyjnej, podejmowana jest decyzja o twoim zatrudnieniu. Każda osoba, która przesłała do nas aplikację (CV), zostaje poinformowana o swoim udziale w kolejnych etapach procesu rekrutacyjnego. Także, jeśli odpowiedź będzie negatywna.
List

Ankieta

My też czekamy na Twój feedback! Po zakończonej rekrutacji wypełnij ankietę i daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu.