Logowanie
Zakładki

Zapamiętane oferty pracy

Oferty pracy można zapamiętywać klikając na symbol zakładki przy ogłoszeniu. Dzięki temu szybko i łatwo będziesz mógł wrócić do ofert pracy, które cię zainteresowały.

Szukaj ofert pracy
Oferty Pracy
Praca w sklepie. Zastępca managera sklepu podaje produk klientowi - dziecku.

Zastępca Managera Sklepu

Obecnie Lidl należy do najszybciej rozwijających się firm handlowych w Europie. Posiadamy ponad 700 sklepów w Polsce i ponad 11.200 w 32 krajach. W związku z dalszym rozwojem sieci w Polsce poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Zastępcy Managera Sklepu

Twoje zadania:

  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym
  • Delegowanie zadań i motywowanie pracowników
  • Zarządzanie gospodarką towarową
  • Wspieranie managera sklepu i zastępców w ich codziennych obowiązkach
  • Zapewnienie funkcjonowania obiektu zgodnie z wewnętrznymi standardami
  • Praca na Sali sprzedaży i dbanie o zadowolenie klientów

Twoje kompetencje:

  • Gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Gotowość do odbycia szkolenia poza miejscem zamieszkania oraz do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane średnie wykształcenie
  • Mile widziane doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Mile widziane aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne

Oferujemy:

  • Dajemy Ci gwarancję stabilnego zatrudnienia - umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia.
  • Oferujemy bezpłatną, prywatną opiekę medyczną, bogaty pakiet socjalny, kartę MultiSport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich.
  • Dajemy Ci duże możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących szkoleniach, a także szerokie perspektywy awansu.
  • Gwarantujemy ciekawą pracę w dynamicznym zespole, dużą samodzielność w działaniu i możliwość szybkiego podejmowania decyzji.

Lokalizacja

Sklep Limanowa {amount} km
ul. Zygmunta Augusta
Limanowa

Forma zatrudnienia

Pełen wymiar czasu pracy

Rodzaj pracy

Praca w sklepie

Oferta ważna do

10.05.2021

Numer referencyjny:

PL-104597

Benefity i świadczenia pozapłacowe

Money Bill
Salary
Clock Arrow
Contract
Magnifier Person
First Aid
Staff Arrow
Presentation
Въвеждащо обучение
Personal Growth
Present
Baby