kariera.lidl.pl

Oferty Pracy Logowanie Zakładki

Twoje wdrożenie

hero_wdrożenie_pre_staz

Pora na wdrożenie!

W obowiązki wprowadzi Cię Twój Przełożony, nie bój się pytać o cokolwiek. Otrzymasz też indywidualny plan wdrożenia.

Poznaj Dorotę – Twoją Koordynatorkę

Koordynator stażu - Dorota

Czuwam nad całościowym przebiegiem programu i będę wsparciem przez 3 miesiące. Jako Ekspertka ds. Rekrutacji i Koordynatorka programu stażowego chętnie służę pomocą! 

W przypadku osób stażujących w Centrali poznamy się na żywo, w przypadku pozostałych online. Ale spokojnie, stażując w Biurach Sprzedaży będziecie mieli również dodatkowego koordynatora!

Znajdziecie mnie na LinkedIn, więc jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące stażu przed jego rozpoczęciem – skontaktujcie się ze mną!

 

P.S. Także zaczynałam od stażu, a teraz jestem w lidlowej ekipie już prawie 10 lat. O Lidlu wiem prawie wszystko, więc nie wahaj się pytać, jestem tutaj, aby wspierać Cię podczas Twojej przygody.

Bezpieczeństwo i szkolenia

mortarboard

SF Learning

Wszystkie niezbędne szkolenia w jednym miejscu i atrakcyjnej formie? To właśnie tu! Już w pierwszych dniach stażu przypiszemy do Twojego profilu kluczowe szkolenia, dzięki którym lepiej poznasz obowiązki stażysty i zasady panujące w Lidlu.
helmet

Szkolenia BHP

Bezpieczeństwo to nasz priorytet. Już na Spotkaniu Powitalnym przekażemy Ci wszystkie niezbędne informacje, abyś czuł/a się pewnie w wykonywaniu swoich obowiązków, dbając jednocześnie o siebie i innych pracowników.
Fire symobl

Szkolenie PPOŻ

Kurs „Ewakuacja i Bezpieczeństwo Przeciwpożarowe” to jedno z najważniejszych szkoleń e-learingowych, które pomoże Ci zadbać o bezpieczeństwo. Poznasz procedury oraz niezbędne narzędzia, które chronią nas przed konsekwencjami pożaru.

Dowiedz się więcej