Oferty Pracy Logowanie Zakładki

Polityka prywatności

Poznaj Lidla jako pracodawcę

Ochrona danych w Lidl
(Wersja 1.0; Stan na 16.09.2022)

Polityka prywatności

Informacje o ochronie danych dotyczące naszej strony internetowej poświęconej karierze, naszego portalu rekrutacyjnego i aplikowania na oferty pracy.

Dziękujemy za zainteresowanie ochroną danych w Lidl. Chcemy, aby użytkownicy podczas odwiedzania naszej strony i portalu rekrutacyjnego czuli się komfortowo i bezpiecznie, a ochronę danych postrzegali jako wyznacznik naszej jakości i dbałości o Kandydata.

Poniższa polityka prywatności poinformuje Cię o przetwarzaniu Twoich danych osobowych w odniesieniu do: 

1) Odwiedzenia naszej strony internetowej poświęconej karierze – kariera.lidl.pl  

2) Dostępu do naszego portalu rekrutacyjnego, prowadzonego przez Lidl Stiftung & Co. KG (dalej również „Lidl Stiftung”) z siedzibą w Stiftsbergstrasse 1, 74172 Neckarsulm – Niemcy (jako Administrator Danych), adres e-mail talent_sourcing@lidl.pl

3) Aplikowania na stanowisko, oferowane przez Spółki Lidl Polska, tj. Lidl sp. z o.o. sp.k. , Lidl Polska sp. z o.o., Delta Marketing Services sp. z o.o., Lidl Online International Logistics sp. z o.o.  (dalej również „Lidl”) z siedzibą przy ul. Poznańska 48, Jankowice, 62-080 Tarnowo Podgórne (spółka prowadząca rekrutację na oferowane stanowisko występuje jako Administrator Danych), adres e-mail kariera@lidl.pl

1. Strona kariera (kariera.lidl.pl)

Poniższe wskazówki dotyczące ochrony danych zawierają informacje o rodzaju i zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych w związku z wizytą na naszej stronie internetowej. Dane osobowe to informacje, które są bezpośrednio lub pośrednio przyporządkowane albo możliwe do przyporządkowania do konkretnej osoby. Podstawę prawną ochrony danych stanowi w szczególności Rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO) oraz Ustawa z dnia 21 lutego 2019 r. o zmianie niektórych ustaw w związku z zapewnieniem stosowania ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz.U. poz. 730).

2. Portal rekrutacyjny Lidl - tworzenie Profilu Kandydata (https://career5.successfactors.eu

Dziękujemy za zainteresowanie karierą w Lidl. W kolejnych sekcjach poinformujemy Cię o tym, jakie dane przetwarzamy, gdy odwiedzasz nasz portal rekrutacyjny.

3. Złożenie aplikacji

W dalszej części wyjaśniamy, jakie dane przetwarzamy, gdy ubiegasz się o konkretne stanowisko.

4. Prawa osoby, której dane dotyczą