Oferty Pracy Logowanie

Poznaj naszą politykę wynagrodzeń

Poznaj Lidla jako pracodawcę. Kobiety i mężczyźni, pracownicy Lidla, siedzą przy stole i rozmawiają w miłej atmosferze.

Transparentność komunikacji

Prowadzimy transparentną politykę wynagradzania i otwarcie ją komunikujemy. Kładziemy nacisk na to, aby każdy pracownik wiedział, jak będą się kształtowały jego zarobki wraz ze stażem pracy i osiągnięciami. Dzięki takiemu podejściu potencjalni i obecni pracownicy mogą zaplanować swoją przyszłość, porównując ofertę rynkową z konkurencyjnym wynagrodzeniem oferowanym przez Lidl Polska.

Równe wynagradzanie kobiet i mężczyzn
Stabilność zatrudnienia w Lidlu

Równe wynagradzanie kobiet i mężczyzn

W Lidl Polska nie ma odstępstw od zasady równego wynagradzania kobiet i mężczyzn. Wynagrodzenia na podobnych stanowiskach różnią się ze względu na staż pracy i zakres obowiązków, a nie ze względu na płeć. To dla nas szczególnie ważne, zwłaszcza że w Polsce nadal kobiety są przez część pracodawców wynagradzane niżej niż mężczyźni.

Stabilność zatrudnienia

Gwarantujemy wszystkim naszym pracownikom umowę o pracę. Czas oraz warunki pracy organizujemy w taki
sposób, aby umożliwić pracownikom w jak najwyższym stopniu łączenie życia zawodowego z prywatnym. Zasadnicza
część zespołu pracuje na pełny etat. Każdy pracownik może u nas liczyć na stabilne warunki zatrudnienia, możliwość
rozwoju, pakiet świadczeń socjalnych i konkurencyjne wynagrodzenie.

Praca w sklepie. Kobieta pracownik sklepu stoi przy lodówce z nabiałem i sprawdza jakość produktów.

Stawki brutto Pracownika Sklepu

Pracownicy Sklepów zarabiają od 3750 zł brutto do 4600 zł brutto na początku zatrudnienia. Już po roku pracy gwarantujemy wzrost płacy od 3850 zł brutto do 4800 zł brutto, a po dwóch latach stażu pracy od 4100 zł brutto do 5050 zł brutto. Poziom wynagrodzenia różni się w zależności od lokalizacji sklepu oraz związanych z nią kosztów życia.

Stawki brutto obejmują wynagrodzenie zasadnicze wraz z premią za obecność oraz dodatkami za pranie i używanie odzieży roboczej.

Pracaw magazynie. Pracownik magazynuprzy pomocy wózka widłowego zdejmuje palatę produków z regału.

Stawki brutto Pracownika Magazynu

Rozpoczynający pracę w Lidlu Pracownik Magazynu zajmujący się komisjonowaniem towaru otrzymuje pensję w wysokości od 4350 zł brutto do 4750 zł brutto . Po pierwszym roku pracy płaca wzrasta do poziomu od 4550 zł brutto do 5000 zł brutto. Po upływie dwóch lat zarobki wynoszą od 4800 zł brutto do 5250 zł brutto, a po trzech latach pracy od 5100 zł brutto do 5500 zł brutto.

Stawki brutto obejmują wynagrodzenie zasadnicze wraz z premią za obecność oraz dodatkami za pranie i używanie odzieży roboczej.

W Lidlu ewentualne różnice w średnim wynagrodzeniu na tym samym poziomie zatrudnienia nigdy nie wynikają z różnicowania pensji przez wzgląd na płeć. Wynagrodzenie przypisane jest do danego stanowiska i nie zależy od płci. Dodatkowym czynnikiem różnicującym wynagrodzenie jest staż pracy na danym stanowisku.