Logowanie
Zakładki

Zapamiętane oferty pracy

Oferty pracy można zapamiętywać klikając na symbol zakładki przy ogłoszeniu. Dzięki temu szybko i łatwo będziesz mógł wrócić do ofert pracy, które cię zainteresowały.

Szukaj ofert pracy
Oferty Pracy
Pracownicy Lidla prowadzą spotkanie w salce konterencyjnej

Praca w obszarze IT

Tworzymy międzynarodowe rozwiązania

Współpracujemy ściśle ze sklepami, centrami dystrybucji oraz wszystkimi działami centrali firmy. Tworzymy nowe systemy i programy w celu optymalizacji pracy, nie tylko dla Polski, ale także dla innych krajów europejskich. Dlatego w większości naszych ofert pracy wymagamy znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1/B2.

Ważne są umiejętności

Zarządzamy infrastrukturą informatyczną i doradzamy, jak optymalizować procesy komputerowe w firmie. Czuwamy także nad bezpieczeństwem danych i informacji, wdrażamy innowacyjne rozwiązania i za ich pomocą tworzymy nowoczesne i przyjazne wszystkim pracownikom przedsiębiorstwo. Dlatego doceniani jesteśmy przede wszystkim za nasze umiejętności.

Widok na budynek centrali Lidl wraz z miejscami parkingowymi dla pracowników

Centrala w Jankowicach – biura w Poznaniu

Wraz z ciągłym rozwojem firmy tworzymy nowe przestrzenie do pracy i poszerzamy lokalizacje. Nowe biura w Poznaniu zajmują obecnie działy: Service Desk, Projekty Informatyczne, Solution Centre AutoDispo oraz Systemy Sprzedażowe i Magazynowe. Wybierając ofertę pracy zwróć uwagę na lokalizację.

Zobacz jak wygląda praca w centrali Lidla

Dowiedz się o nas więcej