Oferty Pracy Logowanie Zakładki

Poznaj pracę w magazynie

Oferty pracy w magazynie
Praca w Magazynie Lidla. Pracownik posługuje się wózkiem widłowym w celu wyjęcia z regału palety z produktami.

Stanowiska pracy w Centrum Dystrybucji

Praca w Centrum Dystrybucji Lidla jest dynamiczna i różnorodna. Pracownik Magazynu w zależności od swoich kompetencji może wybrać obszar pracy, który preferuje, m.in. kompletacja towaru, obsługa wózka widłowego czy praca w biurze. Oferujemy też stanowiska specjalistyczne i kierownicze.

Pracownik magazynu Lidl przygotowuje zamówienie do wysyłki.

Kompletacja towaru (system zmianowy)

Jesteś osobą odpowiedzialną, zaangażowaną i dobrze zorganizowaną? Właśnie Ciebie szukamy! Podczas kompletacji towaru przygotowuje się i realizuje zamówienia, rozmieszcza się i transportuje towary w obrębie magazynu oraz bierze się udział w inwentaryzacjach.

Dowiedz się więcej
Pracownik magazynu Lidl przygotowuje owoce i warzywa do wysyłki.

Kompletacja towaru (praca w porze wieczornej i nocnej)

Jeśli jesteś gotowy do pracy w porze wieczornej i nocnej to szukamy właśnie Ciebie! Kompletacja podczas zmiany nocnej polega na przygotowywaniu i realizacji zamówień (owoców i warzyw) oraz uczestniczeniu w inwentaryzacjach.

Dowiedz się więcej
Pracownicy magazynu Lidl skanują towary.

Kontroler

Wiesz jak pracować pod presją czasu, jesteś odpowiedzialny i dokładny? Dołącz do nas! Jako Kontroler będziesz weryfikować i sprawdzać towary pod względem ilościowym i jakościowym. Będziesz też dbać o odpowiednią temperaturę artykułów chłodzonych.

Dowiedz się więcej
Pracownik magazynu Lidl korzysta z komputera.

Dysponent

Dysponent zajmuje się planowaniem transportu, odprawia kierowców, kontroluje załadunek i jakość wysyłanych towarów do sklepów. Na to stanowisko szukamy osób odpowiedzialnych, które lubią pracę w zespole i potrafią podejmować samodzielne decyzje.

Dowiedz się więcej
Pracownik magazynu Lidl operuje wózkiem widłowym.

Operator wózka

Praca na tym stanowisku polega na dbaniu o poprawną rotację i rozmieszczenie towaru. Jako operator wózka dbasz o powierzone Ci miejsce, sprzęt i towar. Czego wymagamy? Uprawnień na wózki widłowe, dokładności i odpowiedzialności, a także umiejętności pracy w zespole.

Dowiedz się więcej
Pracownik Lidl dba o porządek na terenie magazynu.

Recykling (praca zmianowa)

Recykling to nie tylko sortowanie surowców wtórnych. Równie ważne są: dbanie o porządek na terenie magazynu, sprawdzanie dokumentów przewozowych i zapewnienie odpowiedniej liczby dostępnych europalet. Aplikuj i przekonaj się, że troska o środowisko to praca, która przynosi satysfakcję!

Dowiedz się więcej
Pracownik biurowy opracowuje zamówienia sklepowe.

Pracownik biurowy

W biurze będziesz przygotowywać dokumenty przewozowe, obsługiwać magazynowe systemy informatyczne, księgować towar oraz opracowywać zamówienia sklepowe. Jeśli jesteś osobą samodzielną, zorganizowaną, myślisz strategicznie i umiesz analizować dane, to szukamy właśnie Ciebie!

Dowiedz się więcej

Wynagrodzenia na stanowisku Pracownik Magazynu

Wynagrodzenie Pracownika Magazynu. Na start od 4800 zł do 5250 zł. Po roku od 5050 zł do 5500 zł. Po dwóch latach od 5300 zł do 5800 zł.

Zobacz, co daje Ci Lidl!

Cafeteria

Obiady za darmo

Wartościowy posiłek – to on daje energię, dzięki której pracujesz i czujesz się lepiej. Zdrowe i regularne odżywianie jest ważne, dlatego w naszym centrum dystrybucyjnym świeżo przygotowany posiłek otrzymasz za darmo.
Doctor

Opieka fizjoterapeuty

Zdrowie jest najważniejsze! Dbamy o nie, zapewniając na miejscu opiekę fizjoterapeuty, który zatroszczy się o Twoją kondycję fizyczną oraz pokaże jak dbać o siebie, by zapobiegać dolegliwościom.
Employee Loyalty

Program Wsparcia Pracowników

Wspieramy pracowników nie tylko w codziennej pracy, ale także w życiu prywatnym. W ramach Programu Wsparcia Pracowników dajemy im możliwość bezpłatnej i anonimowej konsultacji z zewnętrznymi ekspertami, którzy wysłuchają i pomogą w rozwiązaniu problemów osobistych, finansowych oraz prawnych.

Lidl daje wiele możliwości

W Lidlu ciągle coś się dzieje. Jeżeli chcesz się rozwijać, to na pewno jest na to szansa.

Leokadia Kaczor, Pracownik Logistyki Operacyjnej

Leokadia - pracownik magazynu

Zobacz jak wygląda praca w magazynie Lidla

Kliknij strzałkę lub zdjęcia, aby dowiedzieć się więcej o wyświetlanych działaniach.

Masz pytania? Zadzwoń na 800 500 518

Jeśli masz do nas pytania lub chcesz zaaplikować na wybraną ofertę pracy skontaktuj się z nami telefonicznie w dni robocze, w godzinach 10:00–20:00

lub aplikuj online!