Oferty Pracy Logowanie
Zakładki

Zapamiętane oferty pracy

Oferty pracy można zapamiętywać klikając na symbol zakładki przy ogłoszeniu. Dzięki temu szybko i łatwo będziesz mógł wrócić do ofert pracy, które cię zainteresowały.

Szukaj ofert pracy
Praca w Magazynie Lidla. Pracownik posługuje się wózkiem widłowym w celu wyjęcia z regału palety z produktami.

Poznaj pracę w centrum dystrybucji

Stanowiska pracy w centrum dystrybucji

Praca w centrum dystrybucji Lidla jest dynamiczna i różnorodna. Pracownik Magazynu w zależności od swoich kompetencji może wybrać obszar pracy, który preferuje, m.in. kompletacja towaru, obsługa wózka widłowego czy praca w biurze. Oferujemy też stanowiska specjalistyczne i kierownicze.

Stawki na stanowisku Pracownik Magazynu – Komisjoner

Podpisując pierwszą umowę zobaczysz w niej stawki wynagrodzenia na kolejne lata. To niezwykle motywuje do pracy i pozwala planować przyszłość.
Masz już za sobą pierwszy rok pracy? Czeka cię wzrost wynagrodzenia!
Za nami wspólne dwa lata pracy. Oznacza to kolejną podwyżkę gwarantowaną w umowie. Co będzie dalej? To już zależy tylko od ciebie!
Centrum Dystrybucyjne Lidla Magazyny Lidla

Lidl to aż 11 centrów dystrybucji w Polsce

Magazyny zlokalizowane są w Pruszczu Gdańskim, Bydgoszczy, Wyszkowie, Mińsku Mazowieckim, Strykowie, Jankowicach, Legnicy, Gliwicach, Będzinie i Tarnowie. Najnowszy magazyn powstał w 2019 roku w Stargardzie. Przy budowie naszych sklepów i centrów dystrybucji kładziemy duży nacisk na wybór rozwiązań przyjaznych dla środowiska.

 

Lucyna, Pracownik Magazynu

Wybrałam pracę w Lidlu

Pomimo ofert bliżej miejsca zamieszkania wybrałam pracę właśnie tutaj. Mam świetnych przełożonych, a grafik pracy ustalamy wspólnie, uwzględniając moje potrzeby.

Lucyna - pracownik magazynu

Zobacz jak wygląda praca w magazynie Lidla

Masz pytania? Zadzwoń na 800 500 518

Jeśli masz do nas pytania lub chcesz zaaplikować na wybraną ofertę pracy skontaktuj się z nami telefonicznie w dni robocze, w godzinach 8:00–20:00

lub aplikuj online!
Verkauf-Kassenband-16zu9