Oferty Pracy Logowanie Zakładki

Poznaj pracę w magazynie

Oferty pracy w magazynie
Praca w Magazynie Lidla. Pracownik posługuje się wózkiem widłowym w celu wyjęcia z regału palety z produktami.

Wynagrodzenia na stanowisku Pracownik Magazynu

Poznaj stanowiska i dołącz do zespołu Lidla!

Kompletacja_magazyn

Kompletacja towaru (system zmianowy)

Jesteś osobą odpowiedzialną, zaangażowaną i dobrze zorganizowaną? Właśnie Ciebie szukamy! Podczas kompletacji towaru przygotowuje się i realizuje zamówienia, rozmieszcza się i transportuje towary w obrębie magazynu oraz bierze się udział w inwentaryzacjach.

Dowiedz się więcej
kompletacja_nocna_magazyn

Kompletacja towaru (praca w porze wieczornej i nocnej)

Jeśli jesteś gotowy do pracy w porze wieczornej i nocnej to szukamy właśnie Ciebie! Kompletacja podczas zmiany nocnej polega na przygotowywaniu i realizacji zamówień (owoców i warzyw) oraz uczestniczeniu w inwentaryzacjach.

Dowiedz się więcej
kontroler_magazyn

Kontroler

Wiesz jak pracować pod presją czasu, jesteś odpowiedzialny i dokładny? Dołącz do nas! Jako Kontroler będziesz weryfikować i sprawdzać towary pod względem ilościowym i jakościowym. Będziesz też dbać o odpowiednią temperaturę artykułów chłodzonych.

Dowiedz się więcej
Dysponent_magazyn

Dysponent

Dysponent zajmuje się planowaniem transportu, odprawia kierowców, kontroluje załadunek i jakość wysyłanych towarów do sklepów. Na to stanowisko szukamy osób odpowiedzialnych, które lubią pracę w zespole i potrafią podejmować samodzielne decyzje.

Dowiedz się więcej
operator_wózka_widłowego

Operator wózka

Praca na tym stanowisku polega na dbaniu o poprawną rotację i rozmieszczenie towaru. Jako operator wózka dbasz o powierzone Ci miejsce, sprzęt i towar. Czego wymagamy? Uprawnień na wózki widłowe, dokładności i odpowiedzialności, a także umiejętności pracy w zespole.

Dowiedz się więcej
magazyn_recykling

Recykling (praca zmianowa)

Recykling to nie tylko sortowanie surowców wtórnych. Równie ważne są: dbanie o porządek na terenie magazynu, sprawdzanie dokumentów przewozowych i zapewnienie odpowiedniej liczby dostępnych europalet. Aplikuj i przekonaj się, że troska o środowisko to praca, która przynosi satysfakcję!

Dowiedz się więcej
magazyn_biurowy

Pracownik biurowy

W biurze będziesz przygotowywać dokumenty przewozowe, obsługiwać magazynowe systemy informatyczne, księgować towar oraz opracowywać zamówienia sklepowe. Jeśli jesteś osobą samodzielną, zorganizowaną, myślisz strategicznie i umiesz analizować dane, to szukamy właśnie Ciebie!

Dowiedz się więcej

Zobacz, co jeszcze daje Ci Lidl!

Cafeteria

Obiady za darmo

Wartościowy posiłek – to on daje energię, dzięki której pracujesz i czujesz się lepiej. Zdrowe i regularne odżywianie jest ważne, dlatego w naszym centrum dystrybucyjnym świeżo przygotowany posiłek otrzymasz za darmo.
Doctor

Opieka fizjoterapeuty

Zdrowie jest najważniejsze! Dbamy o nie, zapewniając na miejscu opiekę fizjoterapeuty, który zatroszczy się o Twoją kondycję fizyczną oraz pokaże jak dbać o siebie, by zapobiegać dolegliwościom.
Employee Loyalty

Program Wsparcia Pracowników

Wspieramy pracowników nie tylko w codziennej pracy, ale także w życiu prywatnym. W ramach Programu Wsparcia Pracowników dajemy im możliwość bezpłatnej i anonimowej konsultacji z zewnętrznymi ekspertami, którzy wysłuchają i pomogą w rozwiązaniu problemów osobistych, finansowych oraz prawnych.

Lidl daje wiele możliwości

W Lidlu ciągle coś się dzieje. Jeżeli chcesz się rozwijać, to na pewno jest na to szansa.

Leokadia Kaczor, Pracownik Logistyki Operacyjnej

Lucyna - pracownik magazynu

Zobacz jak wygląda praca w magazynie Lidla

Kliknij strzałkę lub zdjęcia, aby dowiedzieć się więcej o wyświetlanych działaniach.

Masz pytania? Zadzwoń na 800 500 518

Jeśli masz do nas pytania lub chcesz zaaplikować na wybraną ofertę pracy skontaktuj się z nami telefonicznie w dni robocze, w godzinach 10:00–20:00

lub aplikuj online!