Oferty Pracy Logowanie
Zakładki

Zapamiętane oferty pracy

Oferty pracy można zapamiętywać klikając na symbol zakładki przy ogłoszeniu. Dzięki temu szybko i łatwo będziesz mógł wrócić do ofert pracy, które cię zainteresowały.

Szukaj ofert pracy

Poznaj pracę w centrum dystrybucji

Praca w Magazynie Lidla. Pracownik posługuje się wózkiem widłowym w celu wyjęcia z regału palety z produktami.

Wynagrodzenia na stanowisku Pracownik Magazynu - Komisjoner

Stawki na stanowisku Pracownik Magazynu - Komisjoner
Mapa Centrów Dystrybucji - Magazynów Lidl

Otwieramy 12 centrum dystrybucyjne w Polsce

Otwieramy nowoczesny magazyn w Dobroszycach k. Oleśnicy, do którego obecnie poszukujemy Komisjonerów i Pracowników Magazynu odpowiedzialnych za recykling. Jeśli interesują cię inne oferty pracy lub lokalizacje to nic straconego! Posiadamy centra dystrybucji w całym kraju. Położenie naszych pozostałych magazynów znajdziesz na zamieszczonej obok mapie.

centrum dystrybucyjne Lidl w Dobroszycach koło Oleśnicy

Szukamy blisko 200 pracowników

Nasze najnowsze centrum dystrybucji w Dobroszycach:

  • to około 67 000 mkw. hali magazynowej
  • jedno z najnowocześniejszych obiektów tego typu w portfolio Lidla w Europie
  • sprzęt i wyposażenie nowej generacji
  • rozwiązania przyjazne środowisku takie jak instalacja fotowoltaiczna, system wykorzystania wody deszczowej, instalacja odzysku ciepła z wentylacji i chłodnictwa, energooszczędne oświetlenie.

Dołącz do nas! Zobacz kogo szukamy!

Obecnie w Centrum Dystrybucji Dobroszyce poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Komisjoner w Centrum Dystrybucyjnym Lidla w Dobroszycach koło Oleśnicy

Pracownik Magazynu – Kompletacja towaru

Odpowiedzialny, dokładny i zaangażowany? Właśnie ciebie szukamy! Do zadań na stanowisku Komisjonera należy przygotowywanie i realizacja zamówień. Twoim obowiązkiem będzie także rozmieszczanie i transport towarów w obrębie magazynu jak i udział w inwentaryzacjach.

Pracownik Magazynu Recykling w centrum dystrybucyjnym w Dobroszycach koło Olesnicy

Pracownik Magazynu – Recykling / Sortowanie surowców

Na stanowisku Pracownika Magazynu - Recykling sortowanie surowców wtórnych nie jest jedynym zajęciem. Równie ważne jest dbanie o porządek na terenie magazynu, weryfikowanie dokumentów przewozowych oraz zapewnienie odpowiedniej ilości dostępnych europalet. Przekonaj się, że dbanie o środowisko to praca, która przynosi satysfakcję. 

Zobacz, co jeszcze daje ci Lidl!

Obiady za 1 zł

Wartościowy posiłek – to on daje energię, dzięki której pracujesz i czujesz się lepiej. Zdrowe i regularne odżywianie jest ważne, dlatego w naszym centrum dystrybucyjnym świeżo przygotowany posiłek otrzymasz już za złotówkę.

Opieka fizjoterapeuty

Zdrowie jest najważniejsze! Dbamy o nie, zapewniając na miejscu opiekę fizjoterapeuty, który zatroszczy się o twoją kondycję fizyczną oraz pokaże jak dbać o siebie, by zapobiegać dolegliwościom.

Program Wsparcia Pracowników

Wspieramy pracowników nie tylko w codziennej pracy, ale także w życiu prywatnym. W ramach Programu Wsparcia Pracowników dajemy im możliwość bezpłatnej i anonimowej konsultacji z zewnętrznymi ekspertami, którzy wysłuchają i pomogą w rozwiązaniu problemów osobistych, finansowych oraz prawnych.

Stanowiska pracy w centrum dystrybucji

Praca w centrum dystrybucji Lidla jest dynamiczna i różnorodna. Pracownik Magazynu w zależności od swoich kompetencji może wybrać obszar pracy, który preferuje, m.in. kompletacja towaru, obsługa wózka widłowego czy praca w biurze. Oferujemy też stanowiska specjalistyczne i kierownicze.

Wybrałam pracę w Lidlu

Pomimo ofert bliżej miejsca zamieszkania wybrałam pracę właśnie tutaj. Mam świetnych przełożonych, a grafik pracy ustalamy wspólnie, uwzględniając moje potrzeby.

Lucyna, Pracownik Magazynu

Lucyna - pracownik magazynu

Zobacz jak wygląda praca w magazynie Lidla

Masz pytania? Zadzwoń na 800 500 518

Jeśli masz do nas pytania lub chcesz zaaplikować na wybraną ofertę pracy skontaktuj się z nami telefonicznie w dni robocze, w godzinach 8:00–20:00

lub aplikuj online!