Oferty Pracy Logowanie

Poznaj nas

Sklep Lidl

Kim jesteśmy?

Każdego dnia dążymy do tego, aby zapewniać klientom wysokiej jakości artykuły, w atrakcyjnej, niskiej cenie, wyprodukowane w sposób zrównoważony. Postępujemy w myśl idei Więcej na radość z życia. Zmierzamy do tego, aby nasi klienci dokonując zakupów w sklepach Lidl, dzięki oszczędności czasu i pieniędzy, mieli więcej, aby cieszyć się życiem, tak jak lubią.

Poznaj nasze wartości

Dynamizm wartości Lidla
Skuteczność wartości Lidla
Fair Warttości Lidla
Bezpieczeństwo Wartości Lidla
Rozwój Wartości Lidla

Dynamizm

U nas w pracy nie ma nudy! Mamy dużo energii i jesteśmy w ciągłym ruchu, stale się rozwijajmy i poznajemy siebie nawzajem. Jesteśmy ambitni, odważni i zawsze gotowi na wyzwania, a elastyczność w działaniu pomaga nam szybko wdrażać najlepsze rozwiązania.

Skuteczność

Zaangażowanie każdego z nas, szybkość podejmowania decyzji, współpraca i wsparcie w zespole pomagają nam konsekwentnie realizować zamierzone cele. Nawet najmniejsze zadania wykonujemy tak, aby przyniosły oczekiwanie rezultaty.

Fair

Jesteśmy fair, a to znaczy, że respektujemy ustalone zasady i dotrzymujemy obietnic. Naszą współpracę opieramy na partnerstwie i równym traktowaniu wszystkich osób z zespołu. Ufamy sobie, szanujemy się i wspieramy nawzajem. Otwarcie komunikujemy naszą politykę wynagrodzeń.

Bezpieczeństwo

Będąca liderem w swojej branży, gwarantujemy stabilność zatrudnienia. Dbamy o bezpieczeństwo nie tylko w pracy, ale także na co dzień. Na start oferujemy umowę na minimum 12 miesięcy, atrakcyjną pensje wypłacana zawsze na czas i liczne benefity, które pomogą Ci zadbać o swoje zdrowie i poczucie bezpieczeństwa.

Rozwój

Lidl zaczyna się od ludzi – tak brzmiało jedno z naszych pierwszych haseł. Jest ono nadal aktualne dlatego w pierwszej kolejności stawiamy na nasz rozwój. Dzięki licznym programom i szkoleniom doskonalimy kompetencje wszystkich niezależnie od stanowiska. Każdy z nas ma równe szasnę na awans, a osoby pełniące kluczowe funkcje rekrutujemy przede wszystkim spośród pracowników naszej firmy. 

Tak zarządzamy!

W Lidlu wszyscy, niezależnie od obszaru czy lokalizacji, jesteśmy częścią jednego zespołu, a wspólny rozwój i dążenie do celu stawiamy w centrum naszych działań. Zasady zarządzania są zobowiązaniem dla nas samych i obietnicą jaką składamy w związku z naszą wspólną pracą.

Poznaj naszą historię

Jako Lidl Polska należymy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl. W jej skład wchodzą niezależne spółki, które prowadzą aktywną działalność na terenie całej Europy. Nasza wspólna historia sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem naszej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku.

historia_lidla_1

1930

W Neckarsulm, w Niemczech, założyliśmy hurtownię asortymentu żywności Lidl&Schwarz KG. Do dzisiaj nasza międzynarodowa siedziba znajduje się w Neckarsulm.

historia_lidla_2

1973

Otworzyliśmy pierwszy sklepu Lidl w niemieckim Ludwigshafen-Mundenheim.

historia_lidla_3

1988

15 lat po założeniu, prowadzimy już ponad 450 sklepów w Niemczech i zatrudniamy ponad 5 000 osób.

historia_lidla_4

1989

Stajemy się międzynarodową firmą: we Francji otwieramy pierwszy sklep Lidl.

historia_lidla_5

2002

Tworzymy spółkę Lidl Polska. Pierwszy sklep otwieramy w stolicy Wielkopolski, w Poznaniu.

historia_lidla_6

2003

Zatrudniamy w całej Europie około 80 000 pracowników.

historia_lidla_7

2006

Jako pierwsza sieć sklepów spożywczych stworzyliśmy własną markę produktów certyfikowanych Fairtrade o nazwie „Fairglobe”.

historia_lidla_8

2017

Przekraczamy ocean i otwieramy pierwsze sklepy w Stanach Zjednoczonych.

historia_lidla_9

2019

Kontynuujemy rozwój w Europie.

Dzisiaj

  • 31 Krajów
  • 12 000 Sklepów na świecie
  • 800 Sklepów w Polsce
  • 25 000 Pracowników w Polsce