Oferty Pracy Logowanie Zakładki

Praca w Centrali i Biurach Sprzedaży

Oferty pracy w biurze
Praca w biurze Lidla

Praca dopasowana do Twoich kompetencji

W Lidlu wierzymy w ciągły rozwój, dlatego wspieramy pracowników w podnoszeniu ich kompetencji, niezależnie od zajmowanego stanowiska, czy obranej ścieżki – kierowniczej lub eksperckiej.  Struktura naszej firmy jest złożona i zróżnicowana, i to właśnie dzięki temu, możemy zaoferować ciekawe oferty pracy w wielu obszarach. Sprawdź, jakich kompetencji szukamy najczęściej i znajdź pracę dopasowaną do Ciebie!

Ekspansja - sklep Lidla z dostosowanym parkingiem dla rodzin z dziećmi

Praca w regionalnych biurach ekspansji

Nieustannie poszukujemy odpowiednich miejsc pod budowę nowych Sklepów. Wybieramy lokalizacje z dogodnie położonymi działkami. Sklepy Lidl usytuowane są przy ważnych ciągach komunikacyjnych oraz głównych drogach dojazdowych. Dzięki temu nasi Klienci w łatwy sposób mogą do nas dotrzeć za pomocą preferowanych środków komunikacji.

Nadzorujemy budowę nowych Sklepów oraz zajmujemy się przebudową istniejących obiektów. Dowiedz się więcej o naszej pracy!

Centrum Dystrybucyjne Lidla Magazyny Lidla

Regionalne biura sprzedaży

Odpowiadamy za gospodarkę towarową w Regionie Sprzedaży i za to, żeby Sklepy Lidla działały prawidłowo każdego dnia. Do naszych odpowiedzialnych zadań należy obsługa i kontrola poprawności zamówień ze Sklepów, przydzielanie artykułów promocyjnych i tych, które nie są w stałej sprzedaży.

Każdego dnia komunikujemy się ze Sklepami w swoim Regionie zarówno telefonicznie jak i elektronicznie, wysyłając im najważniejsze informacje. Zarządzamy dokumentami związanymi z działaniem Sklepów i Centrów Dystrybucji. Dbamy też o rozwój Pracowników w Sklepach poprzez szkolenia i podnoszenie kompetencji oraz wspieramy rekrutację nowych Pracowników.

HRCast #3 Praca w Centrali

Czy Centrala to jeden organizm? A może raczej system naczyń połączonych, składający się z dziesiątek działów, które wzajemnie na siebie oddziałują? Na te pytania udzielą odpowiedzi: Ekspertka ds. Digital Marketingu Natalia Marszałek i Kierownik ds. Szkoleń Personelu i Przepływu Informacji Mateusz Data.

HRcast #5 Halo Centrala? Jak dołączyć do Waszego zespołu?

Przepis na udaną rekrutację do Centrali Lidla? Oto on! Dowiedz się, na co zwracają uwagę rekruterzy i czego oczekują od kandydatów. W kolejnym odcinku podcastu HR’owymi sekretami podzielą się Iga Sroczyńska, Młodsza Kierowniczka ds. Rekrutacji, oraz Przemysław Mendyka, Starszy Specjalista ds. Rekrutacji.

Zobacz jak wygląda praca w centrali Lidla