Oferty Pracy Logowanie Zakładki

Praca w centrali i biurach sprzedaży

Oferty pracy w biurze
hero_biuro

Praca dopasowana do Twoich kompetencji

W Lidlu wierzymy w ciągły rozwój, dlatego wspieramy pracowników w podnoszeniu ich kompetencji, niezależnie od zajmowanego stanowiska, czy obranej ścieżki – kierowniczej lub eksperckiej.  Struktura naszej firmy jest złożona i zróżnicowana, i to właśnie dzięki temu, możemy zaoferować ciekawe oferty pracy w wielu obszarach. Sprawdź, jakich kompetencji szukamy najczęściej i znajdź pracę dopasowaną do Ciebie!

Ekspansja - sklep Lidla z dostosowanym parkingiem dla rodzin z dziećmi

Praca w regionalnych biurach ekspansji

Nieustannie poszukujemy odpowiednich miejsc pod budowę nowych sklepów. Wybieramy lokalizacje z dogodnie położonymi działkami. Sklepy Lidl usytuowane są przy ważnych ciągach komunikacyjnych oraz głównych drogach dojazdowych. Dzięki temu nasi klienci w łatwy sposób mogą do nas dotrzeć za pomocą preferowanych środków komunikacji.

Nadzorujemy budowę nowych sklepów oraz zajmujemy się przebudową istniejących obiektów. Dowiedz się więcej o naszej pracy!

Centrum Dystrybucyjne Lidla Magazyny Lidla

Regionalne biura sprzedaży

Odpowiadamy za gospodarkę towarową w regionie sprzedaży i za to, żeby sklepy Lidla działały prawidłowo każdego dnia. Do naszych odpowiedzialnych zadań należy obsługa i kontrola poprawności zamówień ze sklepów, przydzielanie artykułów promocyjnych i tych, które nie są w stałej sprzedaży.

Każdego dnia komunikujemy się ze sklepami w swoim regionie zarówno telefonicznie jak i elektronicznie, wysyłając im najważniejsze informacje. Zarządzamy dokumentami związanymi z działaniem sklepów i magazynu. Dbamy też o rozwój pracowników w sklepach poprzez szkolenia i podnoszenie kompetencji oraz wspieramy rekrutację nowych pracowników.

Zobacz jak wygląda praca w centrali Lidla