Oferty Pracy Logowanie Zakładki

Podcast „Fajna praca? Dobry temat!”

hero_podcast_final
Gdzie możesz nas słuchać

„Fajna praca? Dobry temat!”

Jak wygląda praca w sklepie, a jak w magazynie? Kto w Lidlu decyduje o promocjach i tygodniach tematycznych? I kto może uczestniczyć w programie stażowym The Lidl Way to Career? Odpowiedzi na te oraz inne nurtujące pytania znajdziecie w naszym zupełnie nowym podcaście o … pracy! Jego prowadząca, Ania Wojtkowiak, porozmawia z przedstawiciel(k)ami różnych działów w Lidlu, a wśród poruszanych tematów nie zabraknie również tych najbardziej aktualnych w kontekście obecnego rynku pracy. Zapraszamy do słuchania!  

HRCast #1 Praca w sklepie od środka

Gotowi na inspirujące historie? W pierwszym odcinku podcastu przeniesiemy się do naszego sklepu. Gośćmi są Aneta Celejewska – Zastępczyni Managerki Sklepu z Tarczyna oraz Arek Karczewski – Pracownik Sklepu z Wrocławia, którzy opowiedzą jak z ich perspektywy wygląda praca w sklepie.

HRCast #2 Kulisy pracy w Centrum Dystrybucji

Czas rozładować paletę wiedzy na temat pracy w Centrum Dystrybucji Lidla! Co dzieje się z produktami zanim trafią na sklepowe półki? O tym opowiedzą nam Leokadia Kaczor - Pracowniczka Logistyki Operacyjnej oraz Dariusz Powązka - Kierownik Sekcji ds. Logistyki Operacyjnej

HRCast #3 Praca w Centrali

Czy Centrala to jeden organizm? A może raczej system naczyń połączonych, składający się z dziesiątek działów, które wzajemnie na siebie oddziałują? Na te pytania udzielą odpowiedzi: Ekspertka ds. Digital Marketingu Natalia Marszałek i Kierownik ds. Szkoleń Personelu i Przepływu Informacji Mateusz Data.

HRCast #4 Przełącz się na program stażowy, czyli The Lidl Way To Career

Czy na stażu można dobrze zarobić i sporo się nauczyć? Co robi stażyst(a)ka w Lidlu i dlaczego nie parzy kawy? Posłuchajcie Doroty Ignaczak - Ekspertki ds. Rekrutacji oraz Kornela Głowackiego - Kierownika ds. Dyspozycji Towaru, którzy o stażu w Lidlu wiedzą wszystko.

HRcast #5 Halo Centrala? Jak dołączyć do Waszego zespołu?

Przepis na udaną rekrutację do Centrali Lidla? Oto on! Dowiedz się, na co zwracają uwagę rekruterzy i czego oczekują od kandydatów. W kolejnym odcinku podcastu HR’owymi sekretami podzielą się Iga Sroczyńska, Młodsza Kierowniczka ds. Rekrutacji, oraz Przemysław Mendyka, Starszy Specjalista ds. Rekrutacji.

HRcast #6 Sekrety rekrutacji w sklepach Lidla

Jakie pytania padają podczas rekrutacji do sklepów Lidla? Czym jest Profil Kandydata i co zrobić, w przypadku odmownej decyzji? Od aplikacji, przez rozmowy, po preboarding – o rekrutacji opowiedzą Ewa Krzak, Managerka Sklepu z Gdańska, oraz Paweł Batóg, Starszy Ekspert ds. Rekrutacji i Marki Pracodawcy z Pruszcza Gdańskiego.

O prowadzącej

prowadząca_podcasty

Anna Wojtkowiak

W radio pracuje od 15 lat, operując magią słowa i przekazu. Na co dzień możecie ją usłyszeć, a od czasu do czasu również zobaczyć, gdy pojawia się w telewizji. Dziś, łącząc oba doświadczenia, przygotowuje do występów publicznych zarówno ludzi biznesu, jak i studentów Uniwersytetu SWPS.

W swojej pracy stawia na trzy główne cechy – prawdę oraz emocje, mocne fundamenty oraz elegancję i… luz. To jej sprawdzony przepis na zainteresowanie widzów i słuchaczy.