Oferty Pracy Logowanie Zakładki

Poznaj pracę w sklepie

Oferty pracy w sklepie
Pracownicy sklepu

Wynagrodzenie na stanowisku Pracownik Sklepu

Jeśli zastanawiasz się jakie korzyści finansowe czekają na Ciebie na kolejnych etapach kariery w Lidlu, to jesteś we właściwym miejscu. Twoja praca i rozwój są dla nas niezmiernie ważne, dlatego oferujemy regularne podwyżki związane z Twoim stażem pracy! Wzrost wynagrodzenia nie jest tylko obietnicą. Zostanie on zapisany również w pierwszej umowie o pracę. 

Wynagrodzenie na stanowisku Pracownik Sklepu. Na start: od 4550 zł do 5550 zł brutto.

Start kariery w Lidlu

Wynagrodzenie w Lidlu na stanowisku Pracownik Sklepu zaczynają się od 4550 zł brutto i mogą sięgać nawet 5550 zł brutto. Dlaczego takie różnice? Odpowiedz jest prosta – bierzmy pod uwagę staż pracy i zakres obowiązków, które będziesz wykonywać. Twoje doświadczenie zostanie docenione w formie wyższego wynagrodzenia. A to dopiero początek!

Wynagrodzenie na stanowisku Pracownik Sklepu. Po roku: od 4800 zł do 5750 zł brutto.

Gwarantowane podwyżki po roku pracy

Niezależnie od tego czy jesteś poczatkującym pracownikiem czy doświadczonym specjalistą, po roku pracy zapewniamy Ci gwarantowaną podwyżkę wynagrodzenia. Twoje zarobki wzrosną do przedziału od 4800 zł do 5750 zł brutto.

Wynagrodzenie na stanowisku Pracownik Sklepu. Po 2 latach: od 5000 zł do 6000 zł brutto.

Dwa lata współpracy!

Wierzymy że długa i owocna współpracują zasługuje na uznanie! Doceniamy Twoje zaangażowanie i współpracę. Po dwóch latach Twoje zarobki będą wynosić od 5000 zł do 6000 zł brutto.

HRCast #1 Praca w sklepie od środka

Gotowi na inspirujące historie? W pierwszym odcinku podcastu przeniesiemy się do naszego sklepu. Gośćmi są Aneta Celejewska – Zastępca Managera Sklepu z Tarczyna oraz Arek Karczewski - Pracownik Sklepu z Wrocławia, którzy opowiedzą jak z ich perspektywy wygląda praca w sklepie.

Zacznij swoją karierę w Lidlu!

Praca w sklepie jest dynamiczna i pełna wyzwań, które podejmujemy w zgranym zespole przy wsparciu doświadczonych przełożonych. W Lidlu wymagamy przede wszystkim odpowiedniej motywacji i zaangażowania. Tyle wystarczy, byś mógł zacząć swoją karierę na stanowisku Pracownika Wsparcia Sprzedaży. Jeśli posiadasz już doświadczenie zawodowe w handlu, zacznij pracę od stanowiska Pracownik Sklepu.

Niezależnie od tego, na którą ofertę aplikujesz, jedno jest pewne: Lidl to praca na lata i miejsce, w którym możesz się rozwijać!

Poznaj stanowiska i dołącz do zespołu Lidla!

Pracownik Lidla kontroluje świeżość owoców i warzyw.

Pracownik Wsparcia Sprzedaży

W tej pracy liczą się przede wszystkim Twoje chęci, zaangażowanie i dokładność. To dobry start kariery w handlu! Do Twoich obowiązków należeć będzie: wykładanie i dbanie o ekspozycję towaru, utrzymywanie porządku w sklepie i kontrola jakości. Jako nowy pracownik wielu rzeczy nauczysz się razem z nami. W Lidlu będziesz to robić pod okiem Instruktora i Opiekuna, którzy wdrożą Cię w nowe obowiązki.

Dowiedz się więcej
Pracownik sklepu Lidl wskazuje klientowi lokalizację artykułu na półce.

Pracownik Sklepu

To stanowisko dla osób, które mają już doświadczenie zawodowe w handlu. Większy zakres obowiązków idzie w parze z atrakcyjniejszym wynagrodzeniem. Do Twoich zadań należeć będzie: wykładanie towaru, dbałość o ekspozycję i utrzymywanie porządku. To też większa odpowiedzialność niż na stanowisku Pracownik Wsparcia Sprzedaży. Do zadań Pracownika Sklepu należy dodatkowo bieżąca obsługa klientów oraz stanowiska kasowego.

Dowiedz się więcej
Uśmiechnięci Pracownicy Sklepu Lidl.

Zastępca Managera Sklepu

Masz już za sobą pierwsze doświadczenie w zarządzaniu zespołem, dobrze organizujesz pracę, a dodatkowo cechuje Cię odpowiedzialność i chęć ciągłego rozwoju? To stanowisko dla Ciebie! Jako Zastępca Managera Sklepu będziesz zarządzać zespołem sprzedażowym, delegować zadania i motywować współpracowników oraz zarządzać gospodarką towarową. To praca, w której będziesz ściśle współpracować z Managerem Sklepu i wspierać go w codziennych obowiązkach.

Dowiedz się więcej
Manager sklepu kontroluje jakość produktów w sklepie Lidl.

Manager Sklepu

Jeśli zarządzanie zespołem, przydzielanie zadań, motywowanie i rekrutacja pracowników oraz współpraca z nimi to twoja pasja – aplikuj na stanowisko Managera Sklepu. Do Twoich obowiązków należeć będzie analiza wskaźników, zarządzanie gospodarką towarową i praca na sali sprzedaży. Wszystko po to, aby zapewnić poprawne funkcjonowanie sklepu. Jako Manager zyskasz też atrakcyjny benefit – samochód służbowy.

Dowiedz się więcej
Kierownik Rejonu Sprzedaży kontroluję pracę sklepu Lidl.

Kierownik Rejonu Sprzedaży

Do zadań na tym stanowisku należy zarządzanie pracą kilku sklepów w rejonie, udzielanie wsparcia Managerom Sklepu w ich codziennych obowiązkach oraz zarządzanie personelem. Oczekujemy motywacji do pracy w trybie zadaniowym, elastyczności, przedsiębiorczości oraz umiejętności planowania i myślenia strategicznego. Wykonywanie codziennych obowiązków ułatwi Ci wysokiej klasy samochód służbowy.

Dowiedz się więcej
Praca dodatkowa w lidlu 20% 30% 40% etatu umowa o pracę

Praca dodatkowa

Studia, opieka nad dzieckiem, rozwój pasji – jest wiele powodów, by wybrać pracę na część etatu! W Lidlu możesz wybrać, w jakim wymiarze godzin chcesz pracować. Co ważne, zatrudniając się na niepełny etat otrzymasz te same świadczenia i benefity jak na pełnym etacie – umowę o pracę, prywatną opiekę medyczną czy Kartę Multisport.

 

W ramach pracy dodatkowej oferujemy dwie możliwości

W Lidlu można się rozwijać!

Wystarczy tylko chcieć, a efekty przyjdą szybciej niż nam się wydaje. Wiem to, ponieważ w Lidlu jestem Instruktorem i rozwój pracowników widzę na co dzień.

Maciej Podgórski, Pracownik Sklepu

Maciej - pracownik sklepu

Zobacz, jak wygląda praca w sklepie Lidla

Kliknij strzałkę lub zdjęcia, aby dowiedzieć się więcej o wyświetlanych działaniach.

Masz pytania? Zadzwoń na 800 500 518

Jeśli masz do nas pytania lub chcesz zaaplikować na wybraną ofertę pracy skontaktuj się z nami telefonicznie w dni robocze, w godzinach 10:00–20:00

lub aplikuj online!