Logowanie
Zakładki

Zapamiętane oferty pracy

Oferty pracy można zapamiętywać klikając na symbol zakładki przy ogłoszeniu. Dzięki temu szybko i łatwo będziesz mógł wrócić do ofert pracy, które cię zainteresowały.

Szukaj ofert pracy
Oferty Pracy
Praca w sklepie lidla. Pracownicy sklepu stoją przy półce z warzywami i sprawdzają jakość produktów.

Poznaj pracę w sklepie

Stanowiska pracy w sklepie

Praca w sklepie Lidla to przede wszystkim zgrany zespół. Pracownicy Sklepu zajmują się zarówno dbaniem o ekspozycję towaru, jak i obsługą klienta. Zastępca Managera Sklepu i Manager Sklepu zarządzają zespołem oraz wspierają pracę na sali sprzedaży. Kierownik Rejonu Sprzedaży koordynuje pracę kilku sklepów.

Praca dodatkowa w lidlu 20% 30% 40% etatu umowa o pracę

Dodatkowe możliwości

Studia, opieka nad dzieckiem, rozwój pasji – jest wiele powodów, by wybrać pracę na część etatu! W Lidlu możesz wybrać, w jakim wymiarze godzin chcesz pracować. Co ważne, zatrudniając się na niepełny etat otrzymasz te same świadczenia i benefity jak na pełnym etacie – umowę o pracę, prywatną opiekę medyczną czy Kartę Multisport.

 

Maciej, Pracownik Sklepu

W Lidlu można się rozwijać!

Wystarczy tylko chcieć, a efekty przyjdą szybciej niż nam się wydaje. Wiem to, ponieważ w Lidlu jestem Instruktorem i rozwój pracowników widzę na co dzień.

Maciej - pracownik sklepu

Zobacz jak wygląda praca w sklepie Lidla

Masz pytania? Zadzwoń na 800 500 518

Jeśli masz do nas pytania lub chcesz zaaplikować na wybraną ofertę pracy skontaktuj się z nami telefonicznie w dni robocze, w godzinach 8:00–20:00

lub aplikuj online!
Verkauf-Kassenband-16zu9