Oferty Pracy Logowanie Zakładki

Poznaj pracę w sklepie

Oferty pracy w sklepie
hero_nowe_praca_W_sklepie

Wynagrodzenia na stanowisku Pracownik Sklepu

Zacznij swoją karierę w Lidlu!

Praca w sklepie jest dynamiczna i pełna wyzwań, które podejmujemy w zgranym zespole przy wsparciu doświadczonych przełożonych. W Lidlu wymagamy przede wszystkim odpowiedniej motywacji i zaangażowania. Tyle wystarczy, byś mógł zacząć swoją karierę na stanowisku Pracownika Wsparcia Sprzedaży. Jeśli posiadasz już doświadczenie zawodowe w handlu, zacznij pracę od stanowiska Pracownik Sklepu.

Niezależnie od tego, na którą ofertę aplikujesz, jedno jest pewne: Lidl to praca na lata i miejsce, w którym możesz się rozwijać!

Poznaj stanowiska i dołącz do zespołu Lidla!

pracownik_wsparcia_sprzedaży

Pracownik Wsparcia Sprzedaży

W tej pracy liczą się przede wszystkim Twoje chęci, zaangażowanie i dokładność. To dobry start kariery w handlu! Do Twoich obowiązków należeć będzie: wykładanie i dbanie o ekspozycję towaru, utrzymywanie porządku w sklepie i kontrola jakości. Jako nowy pracownik wielu rzeczy nauczysz się razem z nami. W Lidlu będziesz to robić pod okiem Instruktora i Mentora, którzy wdrożą Cię w nowe obowiązki.

Dowiedz się więcej
pracownik_sklepu

Pracownik Sklepu

To stanowisko dla osób, które mają już doświadczenie zawodowe w handlu. Większy zakres obowiązków idzie w parze z atrakcyjniejszym wynagrodzeniem. Do Twoich zadań należeć będzie: wykładanie towaru, dbałość o ekspozycję i utrzymywanie porządku. To też większa odpowiedzialność niż na stanowisku Pracownik Wsparcia Sprzedaży. Do zadań Pracownika Sklepu należy dodatkowo bieżąca obsługa klientów oraz stanowiska kasowego.

Dowiedz się więcej
zastepca_managera_sklepu

Zastępca Managera Sklepu

Masz już za sobą pierwsze doświadczenie w zarządzaniu zespołem, dobrze organizujesz pracę, a dodatkowo cechuje Cię odpowiedzialność i chęć ciągłego rozwoju? To stanowisko dla Ciebie! Jako Zastępca Managera Sklepu będziesz zarządzać zespołem sprzedażowym, delegować zadania i motywować współpracowników oraz zarządzać gospodarką towarową. To praca, w której będziesz ściśle współpracować z Managerem Sklepu i wspierać go w codziennych obowiązkach.

Dowiedz się więcej
manager_sklepu

Manager Sklepu

Jeśli zarządzanie zespołem, przydzielanie zadań, motywowanie i rekrutacja pracowników oraz współpraca z nimi to twoja pasja – aplikuj na stanowisko Managera Sklepu. Do Twoich obowiązków należeć będzie analiza wskaźników, zarządzanie gospodarką towarową i praca na sali sprzedaży. Wszystko po to, aby zapewnić poprawne funkcjonowanie sklepu. Jako Manager zyskasz też atrakcyjny benefit – samochód służbowy.

Dowiedz się więcej
kierownik_rejonu_sprzedaży

Kierownik Rejonu Sprzedaży

Do zadań na tym stanowisku należy zarządzanie pracą kilku sklepów w rejonie, udzielanie wsparcia Managerom Sklepu w ich codziennych obowiązkach oraz zarządzanie personelem. Oczekujemy motywacji do pracy w trybie zadaniowym, elastyczności, przedsiębiorczości oraz umiejętności planowania i myślenia strategicznego. Wykonywanie codziennych obowiązków ułatwi Ci wysokiej klasy samochód służbowy.

Dowiedz się więcej
Praca dodatkowa w lidlu 20% 30% 40% etatu umowa o pracę

Dodatkowe możliwości

Studia, opieka nad dzieckiem, rozwój pasji – jest wiele powodów, by wybrać pracę na część etatu! W Lidlu możesz wybrać, w jakim wymiarze godzin chcesz pracować. Co ważne, zatrudniając się na niepełny etat otrzymasz te same świadczenia i benefity jak na pełnym etacie – umowę o pracę, prywatną opiekę medyczną czy Kartę Multisport.

 

W Lidlu można się rozwijać!

Wystarczy tylko chcieć, a efekty przyjdą szybciej niż nam się wydaje. Wiem to, ponieważ w Lidlu jestem Instruktorem i rozwój pracowników widzę na co dzień.

Maciej Podgórski, Pracownik Sklepu

Maciej - pracownik sklepu

Zobacz, jak wygląda praca w sklepie Lidla

Kliknij strzałkę lub zdjęcia, aby dowiedzieć się więcej o wyświetlanych działaniach.

Masz pytania? Zadzwoń na 800 500 518

Jeśli masz do nas pytania lub chcesz zaaplikować na wybraną ofertę pracy skontaktuj się z nami telefonicznie w dni robocze, w godzinach 10:00–20:00

lub aplikuj online!