Logowanie
Zakładki

Zapamiętane oferty pracy

Oferty pracy można zapamiętywać klikając na symbol zakładki przy ogłoszeniu. Dzięki temu szybko i łatwo będziesz mógł wrócić do ofert pracy, które cię zainteresowały.

Szukaj ofert pracy
Oferty Pracy
Manager sklepu kobieta realizuje zadania.

Manager Sklepu

Obecnie Lidl należy do najszybciej rozwijających się firm handlowych w Europie. Posiadamy ponad 700 sklepów w Polsce i ponad 11.200 w 32 krajach.

Twoje zadania:

  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym
  • Delegowanie zadań, ocena pracowników, motywowanie i wspieranie ich w rozwoju
  • Rekrutacja nowych pracowników
  • Zarządzanie gospodarką towarową i analiza wskaźników
  • Zapewnienie funkcjonowania obiektu zgodnie z wewnętrznymi standardami
  • Praca na sali sprzedaży i dbanie o zadowolenie klientów

Twoje kompetencje:

  • Gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Doświadczenie w zarządzania zespołem
  • Dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Gotowość do odbycia kilkumiesięcznego szkolenia poza miejscem zamieszkania oraz do pracy w systemie zmianowym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane wykształcenie wyższe (min. licencjat lub w trakcie studiów)

Oferujemy:

  • Dajemy Ci gwarancję stabilnego zatrudnienia - umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia.
  • Oferujemy bezpłatną, prywatną opiekę medyczną, bogaty pakiet socjalny, kartę MultiSport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich.
  • Dajemy Ci duże możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących szkoleniach, a także szerokie perspektywy awansu.
  • Gwarantujemy ciekawą pracę w dynamicznym zespole, dużą samodzielność w działaniu i możliwość szybkiego podejmowania decyzji.
  • Oferujemy samochód służbowy.

Rodzaj pracy

Praca w sklepie

Benefity i świadczenia pozapłacowe

Car
Salary
Clock Arrow
Contract
First Aid
Staff Arrow
Въвеждащо обучение
Personal Growth
Present
Baby
Sports
Fruits & Veggies
Coffee Mug

Obecnie brak ofert pracy w kategorii Manager Sklepu