Więcej na radość z życia!
Logowanie Logowanie Zakładki
Zakładki

Zapamiętane oferty pracy

Oferty pracy można zapamiętywać klikając na symbol zakładki przy ogłoszeniu. Dzięki temu szybko i łatwo będziesz mógł wrócić do ofert pracy, które cię zainteresowały.

Szukaj ofert pracy
Oferty Pracy
Manager sklepu kobieta realizuje zadania.

Manager Sklepu

Obecnie Lidl należy do najszybciej rozwijających się firm handlowych w Europie. Posiadamy ponad 700 sklepów w Polsce i ponad 10.800 w 32 krajach.

Twoje zadania:

  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym
  • Delegowanie zadań, ocena pracowników, motywowanie i wspieranie ich w rozwoju
  • Rekrutacja nowych pracowników
  • Zarządzanie gospodarką towarową i analiza wskaźników
  • Zapewnienie funkcjonowania obiektu zgodnie z wewnętrznymi standardami
  • Praca na sali sprzedaży i dbanie o zadowolenie klientów

Twoje kompetencje:

  • Gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Doświadczenie w zarządzania zespołem
  • Dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Gotowość do odbycia kilkumiesięcznego szkolenia poza miejscem zamieszkania oraz do pracy w systemie zmianowym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane wykształcenie wyższe (min. licencjat lub w trakcie studiów)

Oferujemy:

  • Dajemy Ci gwarancję stabilnego zatrudnienia - umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia.
  • Oferujemy bezpłatną, prywatną opiekę medyczną, bogaty pakiet socjalny, kartę MultiSport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich.
  • Dajemy Ci duże możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących szkoleniach, a także szerokie perspektywy awansu.
  • Gwarantujemy ciekawą pracę w dynamicznym zespole, dużą samodzielność w działaniu i możliwość szybkiego podejmowania decyzji.
  • Oferujemy samochód służbowy.

Rodzaj pracy

Praca w sklepie

Benefity i świadczenia pozapłacowe

Car
Salary
Clock Arrow
Contract
First Aid
Staff Arrow
Success Course
Personal Growth
Present
Baby
Sports
Fruits & Veggies
Coffee Mug
Samochód służbowy
Aby ułatwić poruszanie się w ramach wykonywania obowiązków służbowych, dostajesz samochód, z którego możesz korzystać również prywatnie.
Gwarantowany wzrost wynagrodzenia juz po 1. roku pracy
Prowadzimy transparentną politykę wynagradzania i otwarcie ją komunikujemy. Dbamy o to, aby każdy pracownik wiedział, jak będą się kształtowały jego zarobki wraz ze stażem pracy i osiągnięciami.
Wynagrodzenie zawsze na czas
W Lidlu wiemy, jak ważna jest stabilność finansowa, dlatego gwarantujemy, że wynagrodzenie zawsze terminowo wpłynie na twoje konto.
Umowa o pracę na min.12 miesięcy
Stabilność oraz pewność zatrudnienia dają komfort i zachęcają do rozwoju wewnątrz firmy. Dlatego każdemu nowemu pracownikowi dajemy umowę o pracę na min. 12 miesięcy bez okresu próbnego.
Prywatna opieka medyczna dla ciebie i twojej rodziny
Dzięki opiece medycznej Medicover skonsultujesz się ze specjalistami w placówkach na terenie całego kraju oraz skorzystasz z całodobowej infolinii w razie nagłych wypadków. Opieką medyczną możesz objąć dodatkowo swoich bliskich.
Ubezpieczenie na życie
Allianz Rodzina zapewni poczucie bezpieczeństwa tobie i twoim bliskim. Możesz wybrać jeden z wariantów: podstawowy lub rozszerzony, a także zgłosić do ubezpieczenia partnera/partnerkę i dzieci, także pełnoletnie.
Szkolenia i możliwości rozwoju
Chcemy, abyś mógł się rozwijać, dlatego oferujemy udział w specjalistycznych warsztatach i sesjach szkoleniowych. Regularnie monitorujemy też potrzeby szkoleniowe, aby móc na bieżąco na nie odpowiadać.
Możliwość awansu
Chcemy, abyś miał szansę rozwijać się razem z nami, dlatego przygotowaliśmy dla ciebie cykl bezpłatnych szkoleń, które umożliwią zdobycie nowych kompetencji.
Bony na święta i paczki dla dzieci
Święta to dla nas szczególny czas. Zależy nam, aby dla ciebie również taki był, dlatego z okazji Świąt Bożego Narodzenia przygotowujemy bony podarunkowe lub upominki, a także paczki bożonarodzeniowe dla dzieci naszych pracowników.
Wyprawki szkolne i dla maluszków
Wspieramy i pomagamy rodzicom w naszej firmie. Jeśli urodzi ci się dziecko, otrzymasz od nas bon podarunkowy, a gdy twoja pociecha będzie rozpoczynać edukację w pierwszej klasie szkoły podstawowej, otrzyma od nas wyprawkę szkolną.
Karta Multisport
Z Multisport Plus zadbasz o swoje samopoczucie. Otrzymasz dostęp do ponad 25 rodzajów aktywności oraz możliwość wykupienia karty dla osoby towarzyszącej, karty MultiSportKids lub karty basenowej dla dzieci w specjalnej cenie.
Zdrowe przekąski
Wiemy, że małe smakołyki dają dużo radości. Dla wszystkich pracowników przygotowujemy więc owocowe przekąski.
Bezpłatne napoje ciepłe i zimne np. herbata, kawa i woda
Zapewniamy też nieograniczony dostęp do kawy, herbaty oraz dodatków.

Aplikuj na jedną z 13 ofert pracy w kategorii Manager Sklepu

Wybierz lokalizację i etat, który cię interesuje