Oferty Pracy Logowanie Zakładki

Wszystko o rekrutacji

Utwórz Profil Kandydata
spotkanie_rekrutacyjne

Dlaczego warto założyć Profil Kandydata?

Poznaj system, który ułatwia i przyśpiesza proces rekrutacji! Skorzystaj z Profilu Kandydata i uzyskaj z nami lepszy kontakt!

Earth
Clock Arrow
Uredska aplikacija
Staff Arrow
List
notes

Darmowy szablon CV

Uzupełnij go w kilka minut i aplikuj na wybraną ofertę pracy!

Pobierz

Jak napisać dobre CV?

ikona1_blue

Ogólne informacje

To miejsce na dane kontaktowe. Kluczowymi informacjami są: imię, nazwisko, numer telefonu i adres email. Dokładny adres zamieszkania, a nawet miejscowość nie są konieczne. Adres warto podać, gdy uważamy, że może być naszym atutem, np. jest blisko firmy, do której aplikujemy. Jeśli szukamy pracy poza miejscem zamieszkania, warto podkreślić te informację w CV : np. gotowy/a do relokacji.

icon2_blue

Zdjęcie

W Polsce możemy zamieścić swoje zdjęcie w CV (w niektórych krajach jest to zabronione z powodu przepisów antydyskryminacyjnych), natomiast nie jest to prawnie wymagane. Jeśli decydujesz się umieścić zdjęcie pamiętaj, aby było ono aktualne.

doświadczenie

Doświadczenie

Najlepiej zaprezentować miejsca pracy w kolejności od aktualnego do najstarszego. Największym wyzwaniem w tej części CV jest znalezienie złotego środka pomiędzy zbyt dużą, a zbyt małą ilością informacji. Opisując zadania, które wykonywałeś/aś na danym stanowisku, pamiętaj, by wymienić te, które będą interesujące w kontekście stanowiska, na które aplikujesz.

wykształcenie

Wykształcenie

W tym miejscu najlepiej zaprezentować swoją edukację (wszystkie ukończone kierunki studiów i szkoły) w kolejności chronologicznej. Wpisując ukończone uczelnie wyższe, czy wykształcenie średnie, pamiętaj aby dodać informację o konkretnym kierunku czy specjalizacji. 

icon5_blue

Szkolenia i certyfikaty

To jest miejsce na wszystkie pozostałe informacje, czyli ukończone kursy i szkolenia, posiadane certyfikaty, czy umiejętność obsługi specjalistycznych programów komputerowych.

Jak aplikować?

profil_kandydata_twoje_miejsce

Znajdź u nas swoje miejsce!

Wyszukaj interesującą Cię ofertę pracy, zapoznaj się z ogłoszeniem i kliknij przycisk Aplikuj.

Sprawdź oferty pracy
profil_kandydata_cel

Utwórz Profil Kandydata

Pod panelem logowania znajdziesz opcję „Utwórz konto”. Załóż je, by odkryć wszystkie możliwości systemu. To nic trudnego! Poświęć chwilę teraz, a oszczędzisz czas podczas procesu rekrutacji.

Utwórz Profil Kandydata
profikl_kandydata_CV

Przygotuj swoje CV i daj się poznać!

Przygotuj swoje CV w formie pliku PDF, Word lub JPG. Możesz też pobrać gotowy, uniwersalny szablon z naszej strony. Jeśli chcesz, możesz też załączyć inne dokumenty, jak np. list motywacyjny. Kliknij symbol plusa i prześlij plik z komputera, telefonu lub dysku Google Drive/Dropbox. Uzupełnij swoje dane osobowe, podaj adres e-mail i utwórz unikalne hasło w systemie.

Pobierz szablon CV
profil_kandydata_lupa

Uzupełnij dodatkowe informacje

Chcesz ułatwić rekruterowi/rekruterce kontakt z Tobą? Podaj swój numer telefonu. Jest to pole opcjonalne. Jeśli ktoś Cię poleca lub jesteś już naszym pracownikiem/pracownicą, poinformuj nas o tym. Zaznacz odpowiednią opcję. Na tym etapie możesz dołączyć do Globalnej Puli Kandydatów. Wybierz zakres dostępności Twojego Profilu Kandydata. Daj sobie szansę!

profil_kandydata_tarcza

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych

Dlatego prosimy Cię o wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz akceptację warunków użytkowania systemu. Chcesz być na bieżąco z naszymi ofertami pracy? Zapisz się do newslettera!

profil_kandydata_aplikuj

Wyślij formularz

To już ostatni krok: kliknij „Aplikuj!”, aby wysłać formularz zgłoszeniowy. Powodzenia w rekrutacji!

Jak przebiega proces rekrutacyjny?

Selekcja aplikacji stażowych

Selekcja aplikacji

Twoje CV wpłynęło do naszego systemu. Sprawdzamy, czy spełnia podstawowe kryteria.
Rozmowa telefoniczna

Rozmowa telefoniczna

Rozmowa zajmie nam około 10 minut. W tym czasie opowiemy Ci o pracy z nami i zadamy kilka pytań. Umówimy się też na spotkanie.
Spotkanie rekrutacyjne ONLINE

Spotkanie rekrutacyjne

Zaprosimy Cię do sklepu/ magazynu, w którym chcesz pracować. Spotkanie potrwa ok. 30 minut. Porozmawiamy o Twoim doświadczeniu oraz oczekiwaniach w związku z nowym stanowiskiem. Pokażemy Ci jak wygląda praca w sklepie/ magazynie.
Informacja zwrotna do kandydata

Informacja zwrotna

W ciągu 14 dni od spotkania przekażemy Ci informację zwrotną o Twoim zatrudnieniu.
Powitanie w pracy

Witaj w #teamlidl

Jeśli zdecydujemy się na współpracę z Tobą, zaprosimy Cię na podpisanie umowy. Twoje pierwsze dni zaczną się od wdrożenia i spotkań powitalnych. Witamy w #teamlidl!
Czy wiesz, że... po rekrutacji zbieramy Wasze opinie na temat jej przebiegu? Po zakończonym procesie, oceń nas w specjalnej ankiecie!

 

Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej?

Najczęściej zadawane pytania – rozmowa rekrutacyjna

Co wiesz o naszej firmie?

Dlaczego zdecydował/a się Pan/i aplikować na to stanowisko?

Co zmotywowało Pana/Panią do zmiany pracy?

Które, ze swoich zadań lubił/a Pan/i najbardziej, a które najmniej?

Na czym najbardziej zależy Pan/i w pracy?

Pamiętaj, że rozmowa rekrutacyjna to też czas dla Ciebie na zadanie pytań rekruterowi/rekruterce. Dlatego warto przygotować sobie listę tematów, które są dla Ciebie ważne w kontekście nowej pracy i firmy, do której aplikujesz.

Darmowy szablon CV

Uzupełnij go w kilka minut i aplikuj na wybraną ofertę pracy!

Pobierz