Więcej na radość z życia!
Logowanie Logowanie Zakładki Zakładki

Zapamiętane oferty pracy

Oferty pracy można zapamiętywać klikając na symbol zakładki przy ogłoszeniu. Dzięki temu szybko i łatwo będziesz mógł wrócić do ofert pracy, które cię zainteresowały.

Szukaj ofert pracy
Oferty Pracy
Pracownik Magazynu – Kompletacja towaru (praca w porze wieczornej i nocnej)

Obecnie Lidl należy do najszybciej rozwijających się firm handlowych w Europie. Posiadamy ponad 700 sklepów w Polsce i ponad 10.800 w 32 krajach.

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie i realizacja zamówień sklepowych (owoce i warzywa)
  • Dbałość o swoje stanowisko i miejsce pracy
  • Udział w inwentaryzacjach
  • Gotowość do pracy tylko w porze wieczornej i nocnej

Twoje kompetencje:

  • Odpowiedzialność i dokładność
  • Zaangażowanie
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  •  Dajemy Ci gwarancję stabilnego zatrudnienia - umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia.
  •  Oferujemy bezpłatną, prywatną opiekę medyczną, bogaty pakiet socjalny, kartę MultiSport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich.
  •  Zapewniamy niezbędną odzież roboczą, a także dodatek za pranie.
  • Oferujemy możliwość skorzystania z dwudaniowych obiadów za 1 zł, darmowej kawy i herbaty oraz codziennej degustacji warzyw i owoców
  •  Dajemy Ci duże możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących szkoleniach.
  •  Gwarantujemy ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole.

Rodzaj pracy

Praca w magazynie

Benefity i świadczenia pozapłacowe

Money Bill
Salary
Clock Arrow
Contract
First Aid
Staff Arrow
Values
Presentation
Success Course
Personal Growth
Cafeteria
Fruits & Veggies
Coffee Mug
Sports
Present
Baby
Atrakcyjne wynagrodzenie
Gwarantowany wzrost wynagrodzenia juz po 1. roku pracy
Prowadzimy transparentną politykę wynagradzania i otwarcie ją komunikujemy. Dbamy o to, aby każdy pracownik wiedział, jak będą się kształtowały jego zarobki wraz ze stażem pracy i osiągnięciami.
Wynagrodzenie zawsze na czas
W Lidlu wiemy, jak ważna jest stabilność finansowa, dlatego gwarantujemy, że wynagrodzenie zawsze terminowo wpłynie na twoje konto.
Umowa o pracę na min.12 miesięcy
Stabilność oraz pewność zatrudnienia dają komfort i zachęcają do rozwoju wewnątrz firmy. Dlatego każdemu nowemu pracownikowi dajemy umowę o pracę na min. 12 miesięcy bez okresu próbnego.
Prywatna opieka medyczna dla ciebie i twojej rodziny
Dzięki opiece medycznej Medicover skonsultujesz się ze specjalistami w placówkach na terenie całego kraju oraz skorzystasz z całodobowej infolinii w razie nagłych wypadków. Opieką medyczną możesz objąć dodatkowo swoich bliskich.
Ubezpieczenie na życie
Allianz Rodzina zapewni poczucie bezpieczeństwa tobie i twoim bliskim. Możesz wybrać jeden z wariantów: podstawowy lub rozszerzony, a także zgłosić do ubezpieczenia partnera/partnerkę i dzieci, także pełnoletnie.
Opieka fizjoterapeuty
Pracownicy centrów dystrybucyjnych mogą skorzystać na miejscu z gabinetu fizjoterapeuty – mieć wykonany masaż, poradę lub dobrany do potrzeb program ćwiczeń.
Wdrożenie pod opieką Instruktora i Mentora
Każdy pracownik już od pierwszego dnia pracy może liczyć na wsparcie instruktora i mentora, którzy nauczą cię wykonywać nowe obowiązki i zawsze odpowiedzą na pytania.
Szkolenia i możliwości rozwoju
Chcemy, abyś mógł się rozwijać, dlatego oferujemy udział w specjalistycznych warsztatach i sesjach szkoleniowych. Regularnie monitorujemy też potrzeby szkoleniowe, aby móc na bieżąco na nie odpowiadać.
Możliwość awansu
Chcemy, abyś miał szansę rozwijać się razem z nami, dlatego przygotowaliśmy dla ciebie cykl bezpłatnych szkoleń, które umożliwią zdobycie nowych kompetencji.
Obiady za 1 zł
Będziesz mieć możliwość zakupienia dwudaniowego obiadu w cenie 1 zł.
Zdrowe przekąski
Wiemy, że małe smakołyki dają dużo radości. Dla wszystkich pracowników przygotowujemy więc owocowe przekąski.
Bezpłatne napoje ciepłe i zimne np. herbata, kawa i woda
Zapewniamy też nieograniczony dostęp do kawy, herbaty oraz dodatków.
Karta Multisport
Z Multisport Plus zadbasz o swoje samopoczucie. Otrzymasz dostęp do ponad 25 rodzajów aktywności oraz możliwość wykupienia karty dla osoby towarzyszącej, karty MultiSportKids lub karty basenowej dla dzieci w specjalnej cenie.
Bony na święta i paczki dla dzieci
Święta to dla nas szczególny czas. Zależy nam, aby dla ciebie również taki był, dlatego z okazji Świąt Bożego Narodzenia przygotowujemy bony podarunkowe lub upominki, a także paczki bożonarodzeniowe dla dzieci naszych pracowników.
Wyprawki szkolne i dla maluszków
Wspieramy i pomagamy rodzicom w naszej firmie. Jeśli urodzi ci się dziecko, otrzymasz od nas bon podarunkowy, a gdy twoja pociecha będzie rozpoczynać edukację w pierwszej klasie szkoły podstawowej, otrzyma od nas wyprawkę szkolną.

5 kroków rekrutacji

Aplikowanie

Przygotuj CV, wybierz interesującą cię ofertę pracy i zaaplikuj za pośrednictwem strony internetowej! Wszystkie dostępne oferty pracy w tej kategorii znajdziesz poniżej. Jeśli interesuje cię inne stanowisko użyj wyszukiwarki.

Selekcja aplikacji

Twoje CV wpłynęło do naszego systemu. Sprawdzamy, czy spełnia podstawowe kryteria.

Rozmowa telefoniczna

Kontaktujemy się telefonicznie z osobami, które pozytywnie przeszły proces selekcji dokumentów. W trakcie rozmowy ustalamy szczegóły i umawiamy się na spotkanie rekrutacyjne. Jest to też dobry moment na zadanie pytań.

Spotkanie rekrutacyjne

Chcemy cię lepiej poznać, dlatego spotkania staramy się prowadzić w otwartej i przyjaznej atmosferze. W trakcie rozmowy będziesz mieć możliwość opowiedzieć więcej o twoich poprzednich doświadczeniach zawodowych oraz oczekiwaniach w związku z nowym stanowiskiem.

Informacja zwrotna

Po rozmowie rekrutacyjnej, podejmowana jest decyzja o twoim zatrudnieniu. Każda osoba, która przesłała do nas aplikację (CV), zostaje poinformowana o swoim udziale w kolejnych etapach procesu rekrutacyjnego. Także, jeśli odpowiedź będzie negatywna.

Aplikuj na jedną ofertę pracy w kategorii Pracownik Magazynu – Kompletacja towaru (praca w porze wieczornej i nocnej)

Wybierz lokalizację i etat, który cię interesuje