Oferty Pracy Logowanie

Twój rozwój

hero_twoj_rozwoj

Stawiamy na rozwój

Niezależnie od płci i wieku, w Lidlu każdy ma równe szanse na rozwój. Z nami nie stoisz w miejscu:

  • stawiamy na wewnętrzne awanse,
  • dajemy możliwość zmiany działu,
  • doskonalimy nasze narzędzia rozwojowe.

Szkolenia i programy rozwojowe

zarządzanie_talentami

Zarządzanie talentami

W ramach cyklicznego Procesu Zarządzania Talentami, określamy nasze mocne strony i obszary rozwojowe. Analizujemy kompetencje osobiste, biznesowe, społeczne i kierownicze. Dajemy Ci możliwość wyrażenia swoich potrzeb i odpowiadamy na nie poprzez dobranie odpowiedniej ścieżki rozwojowej.
rozwój_szyty_na_miarę

Rozwój szyty na miarę

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego każdy plan rozwojowy dopasowujemy do Twoich potrzeb. Indywidualny program zapewni Ci wiedzę i umiejętności potrzebne do tego, aby efektywnie realizować swoje zadania.
działania rozwojowe

Działania rozwojowe

Naszym pracownikom oferujemy specjalistyczne warsztaty, sesje szkoleniowe oraz coachingi. Na bieżąco badamy potrzeby szkoleniowe i odpowiadamy na nie, dodając nowe narzędzia wspomagające rozwój.

W Lidlu można się rozwijać!

Wystarczy tylko chcieć, a efekty przyjdą szybciej niż nam się wydaje. Wiem to, ponieważ w Lidlu jestem Instruktorem i rozwój pracowników widzę na co dzień.

Maciej, Pracownik Sklepu

Maciej - pracownik sklepu

Twoja ścieżka kariery

W Lidlu możesz obrać dwie ścieżki kariery: ekspercką i kierowniczą.

 

Nie jesteś pewien, która droga jest dla Ciebie? Możesz zmienić swoją ścieżkę kariery z eksperckiej na kierowniczą i odwrotnie!

Chcesz podróżować?

Znajdujemy się w 31 krajach w Europie, USA i Hongkongu. Masz możliwość wyjazdu za granicę w ramach International Job Rotation, spróbować pracy jako ekspert w innym kraju lub uczestniczyć w międzynarodowej rekrutacji.

Jestem typowym podróżnikiem.

Mieszkałam już w kilku miastach i dzięki pracy w Lidlu mogę łatwo zmienić miejsce zamieszkania i to wszystko na jednej umowie! Cieszę się, że mam taką możliwość.

Katarzyna, Pracownik Sklepu

kasia