Oferty Pracy Logowanie Zakładki

Twój rozwój

Rozwój w Lidlu

Z nami nie stoisz w miejscu!

  • Stawiamy na wewnętrzne awanse,
  • dajemy możliwość zmiany działu,
  • doskonalimy nasze narzędzia rozwojowe.

Szkolenia i programy rozwojowe

Zarządzanie talentami w Lidlu

Zarządzanie talentami

W ramach cyklicznego Procesu Zarządzania Talentami, określamy nasze mocne strony i obszary rozwojowe. Dajemy Ci możliwość wyrażenia swoich potrzeb i odpowiadamy na nie poprzez dobranie odpowiedniej ścieżki rozwojowej.
Indywidulany program rozwojowy dla każdego Pracownika

Rozwój szyty na miarę

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego każdy plan rozwojowy dopasowujemy do Twoich potrzeb. Indywidualny program zapewni Ci wiedzę i umiejętności potrzebne do tego, aby efektywnie realizować swoje zadania.
Działania rozwojowe

Działania rozwojowe

Naszym Pracownikom oferujemy specjalistyczne warsztaty, sesje szkoleniowe oraz coachingi. Na bieżąco badamy potrzeby szkoleniowe i odpowiadamy na nie, dodając nowe narzędzia wspomagające rozwój.
mozaika

Wdrożenie do pracy

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz – to powiedzenie sprawdza się również w przypadku pierwszych dni w nowej pracy, dlatego przywiązujemy dużą wagę do procesu wdrożenia nowych Pracowników. Każdy nowo zatrudniony Pracownik otrzymuje swój indywidualny plan wdrożenia, który jest realizowany pod okiem Managera, przy wsparciu Działu Personalnego.

Grafika przedstawiająca papierowe samoloty latające wokół ziemi.

Chcesz podróżować?

Znajdujemy się w 31 krajach w Europie, USA i Hongkongu.

Masz możliwość wyjazdu za granicę w ramach International Job Rotation, spróbować pracy jako ekspert w innym kraju lub uczestniczyć w międzynarodowej rekrutacji.

Twoja ścieżka kariery

W Lidlu możesz obrać dwie ścieżki kariery: ekspercką i kierowniczą.

 

Ścieżki kariery w Lidlu. Ścieżka ekspercka (referent/młodszy specjalista, specjalista, starszy specjalista, młodszy ekspert, ekspert, starszy ekspert, główny ekspert). Ścieżka kierownicza ( kierownik zespołu, młodszy kierownik, kierownik, kierownik działu, dyrektor).
Nie jesteś pewien, która droga jest dla Ciebie? Możesz zmienić swoją ścieżkę kariery z eksperckiej na kierowniczą i odwrotnie!

W Lidlu można się rozwijać!

Wystarczy tylko chcieć, a efekty przyjdą szybciej niż nam się wydaje. Wiem to, ponieważ w Lidlu jestem Instruktorem i rozwój pracowników widzę na co dzień.

Maciej, Pracownik Sklepu

Maciej - pracownik sklepu

Dołącz do #teamlidl