kariera.lidl.pl

Oferty Pracy Logowanie Zakładki

Twoje wdrożenie

Pracownica magazynu Lidl korzysta z komputera

Wdrożenie, które odbędziesz jako Pracownik Magazynu

Podstawowy plan wdrożenia przydzielony Ci będzie automatycznie w systemie SF Learning. Jest on przeznaczony dla wszystkich nowych Pracowników dołączających do naszego zespołu. Został zaprojektowany tak, aby zapewnić Ci całą wiedzę i umiejętności wymagane do efektywnej pracy w Magazynie Lidl Polska. W trakcie będziesz wspierany przez swojego Instruktora i Przełożonego, aby mieć pewność, że niczego Ci nie brakuje i możesz osiągać najlepsze wyniki. 

Tematy wdrożenia

Warehouse Person

Podstawowe zasady komisjonowania

Standardy komisjonowania towaru, postępowanie z zepsutymi i uszkodzonymi artykułami, koncentracja na dokładności.
Controlling
„Pick by voice/Lidia”

System komend

Obsługa sprzętu (w tym zestaw słuchawkowy, talkman, pasek itp.), logowanie do systemu i konfiguracja profilu głosowego, omówienie kluczowych komend na urządzeniu „Pick by voice/Lidia”, przegląd VoCollect.
Person Document
„Stłuczka”

Postępowanie z uszkodzonymi artykułami

Sortowanie opakowań na zdatne do sprzedaży i niezdatne do sprzedaży, skanowanie opakowań, pakowanie i odstawianie do wytypowanego sklepu.
Icon Health Hand Sign Plus

Szkolenia BHP

Zależy nam na tym, abyś bezpiecznie wykonywał swoje obowiązki. Dlatego już na Spotkaniu Powitalnym przekażemy Ci wszystkie informacje niezbędne do tego, by zapewnić bezpieczeństwo Tobie i wszystkim pozostałym Pracownikom.
Energy

Szkolenie PPOŻ

„Ewakuacja/Bezpieczeństwo Przeciwpożarowe” to jeden z najważniejszych kursów e-learingowych, który pomoże Ci zadbać o bezpieczeństwo twoje i naszych Klientów. Poznasz procedury oraz niezbędne narzędzia, które chronią nas przed konsekwencjami pożaru.

Instruktorzy

Instruktorzy odgrywają kluczową rolę w naszej działalności, ponieważ wspierają Cię przez kilka pierwszych miesięcy podczas pracy w Lidlu. Ich zadaniem jest zapewnienie podstawowego szkolenia stanowiskowego, zapoznanie Cię z zespołem oraz wsparcie i udzielanie przydatnych porad w kwestiach merytorycznych.

Instruktorzy są po to, abyś czuł się komfortowo już od pierwszych dni pracy w Lidlu. Czasami możesz chcieć, aby neutralny współpracownik udzielił Ci porady w kwestii związanej z pracą. Instruktorzy są często ekspertami w określonych obszarach, a jeśli ich rola jest podobna do Twojej, najlepiej nadają się do udzielania wskazówek i pomocy.