kariera.lidl.pl

Oferty Pracy Logowanie Zakładki

Tak Cię powitamy!

Kierownik sekcji oprowadza nowego pracownika po magazynie Lidla.
Pracownica Lidla macha do kogoś, stojąc przez budynkiem.

Swoją pracę w Lidlu zaczniesz od jednodniowego Spotkania Powitalnego, organizowanego w Centrum Dystrybucji. Podczas wydarzenia przedstawimy Ci nasze obszary działania, dowiesz się więcej o Lidlu jako miejscu pracy, poznasz nasze wartości i usłyszysz więcej o naszym podejściu do odpowiedzialnego biznesu. Ponadto, pokażemy Ci, jak nasze produkty trafiają na półki sklepowe. Jednocześnie to szansa na poznanie nowych kolegów/koleżanek i zadanie im wszystkich ważnych pytań. Ponadto spotkasz się z Kadrą Zarządzającą oraz Ekspertem ds. Relacji z Pracownikami. Do zobaczenia!

Wprowadzenie techniczne

Następnego dnia pracy będziesz w Magazynie na swojej pierwszej zmianie. Na początku zostaniesz powitany przez swój zespół i spotkasz nowych współpracowników, w tym swojego Instruktora i Opiekuna w trakcie wdrożenia. Więcej o ich roli przeczytasz poniżej.

Instruktorzy w magazynie
Rozmowa-magazyn

Instruktor gotowy do pomocy

W ciągu pierwszych dni pracy poznasz również swojego Instruktora, który będzie dla Ciebie nieocenionym wsparciem. Jego rolą jest dokładne przedstawienie Twoich obowiązków zawodowych i udzielanie rozwianie wszelkich technicznych wątpliwości. Instruktorzy w Lidlu zawsze są gotowi do udzielania przydatnych rad i wsparcia w nowych zadaniach.

Wsparcie na każdym kroku

Każdemu nowemu Pracownikowi w trakcie wdrożenia przydzielany jest też Opiekun. Jego zadaniem jest pomoc w przystosowaniu się w nowym miejscu pracy i bycie osobą kontaktową przez pierwsze miesiące w Lidlu. Opiekun w trakcie wdrożenia odpowie na wszystkie Twoje pytania i zadba, abyś szybko stał się częścią Lidlowej społeczności.

 

 

Jak podobał Ci się nasz proces rekrutacyjny?

Masz wpływ na to, jak przebiega rekrutacja w Lidlu. Podziel się z nami swoją opinią w krótkiej ankiecie.

Wypełnij ankietę