kariera.lidl.pl

Oferty Pracy Logowanie Zakładki

Zanim do nas dołączysz

Pracownicy biura piją kawę w kantynie.
Pracownicy biura rozmawiają w kwiecistej recepcji.

Gratulacje! Właśnie dostałeś ofertę pracy w biurze Lidl Polska

Nasz Rekruter lub Twój Manager kontaktował się już z Tobą, aby porozmawiać o szczegółach oferty i Twoim pierwszym dniu pracy w Lidlu.

centrala_Twoja umowa

Twoja umowa

Na podpisanie umowy zaprosimy Cię do naszej Centrali lub jednego z oddziałów, gdzie otrzymasz też skierowanie na badania lekarskie. Poprosimy Cię o wypełnienie dokumentów niezbędnych do zatrudnienia. Tego dnia spotkasz się ze swoim Managerem lub pracownikiem Działu Kadr. Jest to świetna okazja na zadanie dodatkowych pytań, jeśli się takie pojawią.

Rozmowa telefoniczna

Rozmowa telefoniczna z Managerem

Przed startem w Lidlu zadzwoni do Ciebie Twój Manager, aby porozmawiać o Twoim pierwszym dniu pracy i aby upewnić się, czy nie pojawiły się dodatkowe pytania z Twojej strony. Opowie Ci też więcej o tym, czego możesz spodziewać się podczas pierwszych tygodni w Lidlu i rozwieje wszelkie ewentualne wątpliwości.

Spotkanie pracowników Centrali Lidl w kantynie.

Zaproszenie na Spotkanie Powitalne

Przed startem pracy dostaniesz mailowe zaproszenie na Spotkanie Powitalne, które będzie zawierało wszelkie szczegóły i harmonogram Twoich pierwszych dwóch dni w Lidlu. Spotkanie odbywa się w naszej Centrali w Jankowicach lub w Regionalnym Biurze Sprzedaży, w zależności od Twojego miejsca zatrudnienia. Na miejscu poznasz wszystkie osoby, które razem z Tobą dołączają do naszej organizacji i dowiesz się więcej o naszej firmie.

Dwóch zadowolonych pracowników Lidl patrzących na laptopa.

Gotowy? Zaczynamy!

Pierwszy dzień w Lidlu podczas Spotkania Powitalnego to Twój ostatni krok przed rozpoczęciem pracy na dobre! Nie możemy się doczekać, aż poznamy się osobiście i powitamy Cię w zespole! Pamiętaj o zabraniu ze sobą wszelkich dokumentów niezbędnych do zatrudnienia, które otrzymasz podczas podpisania umowy.