kariera.lidl.pl

Oferty Pracy Logowanie Zakładki

Twoje wdrożenie

Spotkanie pracowników biura Lidla.

Pora na wdrożenie!

W nowe obowiązki wprowadzi Cię Twój przełożony, a na wszystkie pytania odpowie Twój Opiekun. Dzięki platformie e-learningowej SF Learning, wdrożenie łączy w sobie elementy teorii i praktyki. Dla każdej nowo zatrudnionej osoby przygotowaliśmy również indywidualny plan wdrożenia. Sprawdź szczegóły poniżej!

Dwóch pracowników rozmawia przy kawie
Praca zdalna na laptopie służbowym

Twój Opiekun

Twój Opiekun pomoże Ci zrozumieć nowe środowisko pracy. Dzięki jego wsparciu, poznasz nieformalne zasady oraz zagadnienia związane z kulturą organizacyjną firmy.  To naturalne, że w nowym miejscu pracy wszystko wydaje się obce. Chcemy, abyś jak najszybciej poczuł się częścią swojego zespołu. W Lidlu Pracownicy nazywają swojego opiekuna Buddy (ang. /bʌ.di/), ponieważ osoba wspierająca szybko staje się dobrym kolegą, na którym naprawdę można polegać.

Indywidualny plan wdrożenia

W pierwszych dniach pracy razem z przełożonym stworzycie Twój plan wdrożenia. Dzięki niemu poczujesz się pewnie w nowej roli oraz poznasz swoje cele na najbliższe miesiące. Plan wdrożenia jest regularnie omawiany wraz z obustronną informacją zwrotną na temat Twoich postępów, potrzeb i zrealizowanych celów. Na koniec wdrożenia przełożony zaprosi Cię na spotkanie, podczas którego podsumujecie pierwsze miesiące Twoje pracy i zestawicie je z planem.  

Bezpieczeństwo i szkolenia

mortarboard

SF Learning

Wszystkie niezbędne szkolenia w jednym miejscu i atrakcyjnej formie? To właśnie tu! Już w pierwszych dniach pracy przypiszemy do Twoje profilu kluczowe szkolenia, dzięki którym lepiej poznasz swoje obowiązki i zasady panujące w Lidlu!
helmet

Szkolenia BHP

Zależy nam na tym, abyś bezpiecznie wykonywał swoje obowiązki. Dlatego już na Spotkaniu Powitalnym przekażemy Ci wszystkie informacje niezbędne do tego, by zapewnić bezpieczeństwo Tobie i wszystkim pozostałym Pracownikom.
Fire symobl

Szkolenie PPOŻ

„Ewakuacja/Bezpieczeństwo Przeciwpożarowe” to jeden z najważniejszych kursów e-learingowych, który pomoże Ci zadbać o bezpieczeństwo twoje i naszych klientów. Poznasz procedury oraz niezbędne narzędzia, które chronią nas przed konsekwencjami pożaru.