kariera.lidl.pl

Oferty Pracy Logowanie Zakładki

Tak, dostajemy więcej!

#teamlidl
Uśmiechnięci ambasadorzy Lidla.

Ambasadorzy Lidla

Często powtarzamy, że Lidl zaczyna się od ludzi. Lubimy tę frazę, bo jest ona po prostu prawdziwa! Organizowany przez nas konkurs na Ambasadora Marki Lidl jest tego najlepszym przykładem. Tworząc billboardy, plakaty i ulotki, nie korzystamy z banków zdjęć. Wszystkie osoby występujące w reklamach naszej marki czy wypowiadające się w wideo są naszymi Pracownikami. To oni mają realny wpływ na rozwój i kierunek zmian w Lidlu. Ty też możesz zostać twarzą Lidla!

We are lidl

We Are Lidl i Intranet

Intranet to jedna z ważniejszych platform komunikacyjnych w Lidlu. Dostęp do niego uzyskasz zarówno poprzez aplikację WeAreLidl, jak i urządzenie, które znajdziesz w pomieszczeniu socjalnym sklepu. W Intranecie znajdziesz potrzebne formularze, wewnętrzne oferty pracy oraz informacje o podejmowanych przez nas działaniach i konkursach. Dzięki temu zawsze będziesz na bieżąco! Funkcja chatu w aplikacji WeAreLidl pozwoli Tobie porozmawiać z innymi Pracownikami o tym, co dzieje się w firmie.

Lidersi

Lidersi

Jesteś w Lidlu, jesteś Lidersem! Kim? Już wyjaśniamy! Lidersi to platforma Pracowników naszej sieci. Jej celem jest rozwój, integracja i świetna zabawa. Za udział w quizach, konkursach, wyzwaniach i misjach możesz wygrać nagrody rzeczowe. Jako Liders pracujesz zarówno na swój wynik, jak i na wynik sklepu. Dzięki temu razem ze współpracownikami możesz osiągać więcej!

Praca na lata

Lidl to praca na lata! Ciągle budujemy sklepy i magazyny, do których poszukujemy nowych Pracowników. Stale się rozwijamy! Zapewniamy stabilne zatrudnienie, tak ważne w obecnych czasach. Gwarantujemy wzrost wynagrodzenia. Oferujemy również liczne benefity dla Ciebie i Twojej rodziny. Z nami bez obaw możesz planować swoją przyszłość!

Praca na lata to świadomość, że wszystko, co dobre, właśnie się zaczyna. Możesz sobie pozwolić nie tylko na marzenia, ale również na ich realizację. Wiesz o tym najlepiej, ale czy wiedzą to również Twoje dzieci? By to sprawdzić, zapytaliśmy o zdanie najmłodszych. Zobacz, czego się dowiedzieliśmy!

icon person with heart

Program Wsparcia Pracowników

W Lidlu wiemy, że Twoje życie to znacznie więcej niż praca. Program Wsparcia Pracowników to możliwość skorzystania z bezpłatnych i anonimowych porad prawników, psychologów czy doradców finansowych. Nasi Pracownicy mogą zgłosić się po wsparcie poprzez czat lub całodobową infolinię.

People arrow up

Poleć pracownika

Najlepsza praca to ta, w której dobrze się czujemy. Dzieje się tak, gdy pracujemy z osobami, które znamy i cenimy. Dzięki programowi „Poleć pracownika” zyskujesz nie tylko osobę, do której masz zaufanie, ale i ekstra premię. Pomagając w rekrutacji, możesz zyskać nawet 1500 zł!

Logo #teamlidl YOU

#teamlidl YOU - DZIAŁAJ Z NAMI NA RZECZ ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU!

W Lidlu uruchomiliśmy inicjatywę zrównoważonego rozwoju #teamlidl YOU, której celem jest zaprezentowanie zaangażowania Lidla w zrównoważony rozwój oraz zainspirowanie innych do działania w tym obszarze. W ten sposób chcemy jeszcze mocniej zaakcentować wagę ekologii i kwestii społecznych w naszych codziennych działaniach. 

Wchodzisz w to? Na naszej drodze do lepszego jutra, liczy się każde Twoje działanie!

Poświęcisz nam jeszcze 5 minut?

Masz wpływ na to, jak przebiega rekrutacja w Lidlu. Podziel się z nami swoją opinią w krótkiej ankiecie :)

Wypełnij ankietę