Oferty Pracy Logowanie Zakładki

Nice To Lidl You

Nice To Lidl You! Lidl w kinie Muza.

Lidl w Muzie. Tego jeszcze nie grali!

Wiedza od ekspertów Lidla na Nice To Lidl You

Eksperci.

Do kina czy na film? Na prelekcje ekspertów! Spójrz na Lidla oczami naszych specjalistów.
Inspiracje na Nice to Lidl You

Inspiracje.

Wielkie historie na dużym ekranie. Wpadnij do kina na inspirujący seans z Lidlem!
Nice To Lidl You - kariera w Lidlu

Kariera.

Pełnometrażowa kariera w Lidlu – od stażysty do eksperta! Zobacz jak wyreżyserować swój sukces!

Podróż do wnętrza Lidla!

Ludzie, zwariowaliśmy – odkrywamy branżowe sekrety! Chcesz poznać prawdziwe oblicza pracy w centrali Lidla? To jest właśnie ten moment!

Lidl w Kinie Muza

Gdzie?

ul. Św. Marcin 30, Poznań

Kiedy?

07.03.2023 godzina 12:00 - 18:00

Lidl experience w Twoim domu!

Nie musisz być z Poznania, żeby znaleźć się w sercu Lidla. Złapmy się online!

Dołącz do transmisji na żywo

Zobacz z kim możesz porozmawiać

Iga Sroczyńska
Jola Królik
Magdalena Zimowska
Przemysław Mendyka
Anna Hartwich
Anna Pinchuk
Marcelina Kaczanowicz-Murach
Agnieszka Mrozińska

Iga Sroczyńska - mł. Kierowniczka ds. Rekrutacji

„Mam 7-letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji. Kontakt z drugim człowiekiem to siła, która mnie nakręca i motywuje do działania. STAR to nie tylko piękne gwiazdy, które uwielbiam oglądać nocą, ale ważna metodologia w moich zadaniach. Po pracy odpoczywam i ładuję baterie w gronie najbliższych”

Jola Królik - st. Specjalistka ds. Rekrutacji

„Od 4 lat zdobywam doświadczenie w obszarze HR prowadząc ciekawe procesy rekrutacji dla Centrali Lidl Polska. W mojej pracy cenie sobie przede wszystkim dobrą atmosferę i możliwość zachowania work life balance. Czas wolny lubię spędzać na świeżym powietrzu: spaceruję, jeżdżę rowerem i pielęgnuję ogród. Lato jest moją ulubioną porą roku”

Magdalena Zimowska - st. Specjalistka ds. Rekrutacji

„Mam na swoim koncie kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze rekrutacji. Wspieram Hiring Managerów w zatrudnianiu kandydatów w obszarach takich jak IT, sprzedaż, komunikacja. W pracy projektowej odpowiadałam za wdrożenie nowego systemu rekrutacyjnego, komunikację wewnętrzną oraz szkolenia. Poza pracą ćwiczę pilates, biegam oraz zwiedzam, poznając różne kuchnie świata”

Przemysław Mendyka - st. Specjalista ds. Rekrutacji

„Mam 4-letnie doświadczenie w HR. Swoją karierę w Lidlu rozpocząłem od stażu i zostałem „na lata”. Realizuję procesy rekrutacyjne dla obszaru Zakupów, Controllingu, Logistyki oraz Sprzedaży. Z wykształcenia jestem politologiem, interesuję się zagadnieniem framingu i regułą „czerwonego śledzia” ”

Anna Hartwich - Specjalistka ds. Rekrutacji

„Z Lidlem związałam się na dłużej niespełna dwa lata temu. Swoją przygodę zaczęłam od udziału w programie stażowym "The Lidl Way to Career”. Dziś opiekuję się procesami rekrutacyjnymi między innymi z zakresu marketingu, IT czy BHP. Prywatnie uwielbiam kontakt z naturą, a góry to mój drugi dom”

Anna Pinchuk - Specjalistka ds. Rekrutacji

„Mam 6-letnie doświadczenie w HR, zarówno miękkim, jak i twardym. Moim konikiem i zamiłowaniem są employer branding oraz dbanie o pozytywne doświadczenia kandydata. Prywatnie jestem mamą dwóch buldożków francuskich”

Marcelina Kaczanowicz-Murach - Specjalistka ds. Rekrutacji

„Mam na swoim koncie 9 lat doświadczenia w pracy w obszarze marketingu jako accountka. W Lidlu jako Specjalistka ds. Rekrutacji współpracuję z obszarem zakupów, e-commerce oraz wspomnianym marketingiem. Z wykształcenia jestem socjolożką, więc uwielbiam poznawać ludzi i ich punkt widzenia”

Agnieszka Mrozińska - mł. Specjalistka ds. Rekrutacji

„Swoją przygodę z Lidlem rozpoczęłam od programu stażowego „The Lidl Way to Career”. Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Za swoje mocne strony uważam wytrwałość w dążeniu do celu i umiejętność aktywnego słuchania drugiej osoby.  W wolnych chwilach spędzam czas w ogrodzie, najlepiej z kryminałem w ręce”

Dziękujemy za zainteresowanie, wszystkie spotkania zostały zarezerwowane!

Agenda wydarzenia

12:00-12:10

Rozpoczęcie transmisji i spotkania Nice to Lidl You

12:10-12:30 Lidl, czy to tylko sklep?

Mówisz Lidl, myślisz tysiące znanych i lubianych produktów. No właśnie, ale czy Lidl to tylko sklep? Zastanawialiście się kiedyś, jak towary trafiają na półki? Co kryje się pod tajemniczą nazwą Centrala Lidla i jakie możliwości rozwoju czekają za jej drzwiami? Wkrótce odpowiemy na wszystkie pytania. Nasz Purchasing Manager Adam Urbaniak zabierze was w podróż do wnętrza Lidla i odkryje przed Wami sekrety naszej działalności. Nie może Was tam zabraknąć.

12:30-12:50 Kupiec Lidla niejedno ma imię

Kupcy Lidla – dzięki ich codziennej pracy, możesz cieszyć się produktami ekologicznymi, tygodniami tematycznymi i bogatą ofertą non-foodową. Nieźle prawda? Ten szeroki zakres obowiązków na pewno wymaga różnorodnych umiejętności i kompetencji. Co sprawia, że Kupcy Lidla są tak skuteczni? O wielowymiarowości tej pracy opowie Wam Urszula Pietras, nasza Purchasing Managerka.

12:50-13:10 Jak promocja… to? Tylko do Lidla, do Lidla!

TANIEJ! To słowo przyspiesza bicie serca wielu z nas. Czy jednak planowanie, zarządzanie i wdrażanie promocji są równie ekscytujące? Po odpowiedź najlepiej udać się do źródła, dlatego już niedługo zapytamy o to Martę Kaszyńską, mł. Kierowniczkę ds. Zarządzania Promocjami i Akcjami Tematycznymi w Lidlu. Ciekawi Was, co ma do powiedzenia? Wpadnijcie do Kina Muza na event Nice to Lidl You i posłuchajcie jej prezentacji.

13:10-13:30

Panel dyskusyjny z prelegentami

13:40-14:00 Odpady to nie śmieci to surowce

Musimy porozmawiać… o ekologii. W Lidlu wierzymy, że odpowiedzialna firma może więcej. Dlatego ekologiczny rozwój stanowi integralną część naszej strategii. Jesteśmy przy tym zwolennikami stosowania prostych rozwiązań, jak np. wykorzystanie odpadów jako surowców. O tym opowie Aneta Kapitańczyk, która jako Ekspertka ds. Ekologistyki zna temat od podszewki. Brzmi interesująco?

14:00-14:20 Prosta recepta na start kariery

Lidl co roku otwiera drzwi dla ambitnych i utalentowanych osób. To dla nas jeden z najbardziej ekscytujących okresów w ciągu roku, ponieważ poznajemy nowe pomysły na rozwój Lidla. Co oferujemy w zamian? Realne wyzwania, namacalny wpływ na działanie organizacji i szansę na stałe zatrudnienie. Jak dostać się do nas na staż? Jakie ścieżki kariery przygotowaliśmy dla studentów w tym roku? Przemysław Mendyka, st. Specjalista ds. Rekrutacji zabierze was w podróż po Lidlowych stażach.

14:20-14:40 Czy jesteś gotowy na nowe podejście do pracy?

Chcemy, by nasi pracownicy czuli się bezpiecznie, a praca w Lidlu przynosiła im satysfakcję. To niełatwe zadanie, dlatego pieczołowicie rozwijamy pakiet benefitów, który znacznie wykracza poza standardowy zestaw. Nie zapominamy również o rodzinach naszych pracowników i pomagamy sobie również w życiu prywatnym. Agata Sawicka, st. Ekspertka ds. Relacji z Pracownikami ma na ten temat dużo do powiedzenia. Ciekawi Cię jak osiągamy więcej na radość z życia?

14:40-15:00

Panel dyskusyjny z prelegentami

15:10-15:30 Będę grać w grę. Grywalizacja w Lidlu

O motywowaniu napisano już niejedną książkę. Źródła tej tajemniczej mocy, która sprawia, że nam się chce, poszukujemy wszyscy. Jak motywujemy w Lidlu? Gramy w gry! Stworzyliśmy dla naszych pracowników aplikację Lidersi, w której mogą oni wziąć udział w konkursach i zintegrować się z ekipą poprzez quizy, zadania i misje. Jak na dobrą grę przystało nie brakuje również nagród. O tym, jak gra wspiera nas w codziennej pracy opowie Marta Czechowska, mł. Kierowniczka ds. Programów Motywacyjnych.

15:30-15:50 Cyfrowa rewolucja IT w Lidlu

Wiedzieliście, że Lidl zatrudnia wiele utalentowanych osób w obszarze IT? Zaraz, zaraz… IT w Lidlu? Tak, i to na jaką skalę! Tworzymy nowe cyfrowe rozwiązania w celu optymalizacji pracy, nie tylko dla Polski, ale także dla innych krajów europejskich. Nasze systemy generują 490 mln prognoz dziennie, a także przyczyniają się do redukcji śladu węglowego i ilości marnowanej żywności. Łukasz Niesiobędzki, Kierownik Działu Projektów Informatycznych przygotował dla Was dużo więcej ciekawostek.

15:50-16:10 Sekretny składnik produktów marki własnej Lidl

Kontrole żywności, audyty, kabiny sensoryczne – smak i jakość produktów marki własnej Lidl kształtują nasi pracownicy! Zaskoczeni? Mamy duże liczby na poparcie tych słów i nie zawahamy się ich użyć podczas wydarzenia Nice to Lidl You. Jeśli chcecie dowiedzieć się, ile wysiłku wkładamy w utrzymanie najwyższych standardów naszych produktów, zapraszamy na prezentację Pauli Adryan, Kierowniczki Zespołu ds. Zapewnienia Jakości.

16:10-16:30 panel dyskusyjny

Panel dyskusyjny z prelegentami

16:40-17:00 Co ty wiesz o postowaniu? Virale i wpadki z życia wzięte.

Małe wyznanie – jesteśmy mega dumni z naszej komunikacji w mediach społecznościowych. Cieszy nas, że wielu z Was również przypadła ona do gustu. Ale czy istnieje recepta na viral? Czy da się przekuć wpadkę w sukces? Marta Janus, Kierowniczka Zespołu ds. Social Media odkryje przed Wami blaski i cienie komunikacji marki na Facebooku i Instagramie, i odpowie na wszystkie pytania.

17:00-17:20 Lidl… od kuchni – jak dobierać cele i influencerów?

Podobno najlepsze imprezy odbywają się w kuchni. Nasze transmisje live Kuchni Lidla potwierdzają tę tezę. Ciekawi Was, jak powstają? Czym kierujemy się, dobierając influencerów i jak mierzymy skuteczność transmisji? Duet naszych Specjalistek ds. Digital Marketingu, Natalia Marszałek i Alicja Strańczyk, zabierze was na plan filmowy podczas swojej prezentacji. Nie może Was na niej zabraknąć.

17:20-17:40 Marketing rządzi się swoimi prawami

W marketingu, jak w każdej biznesowej dziedzinie, występują pewne zasady. Nie wszystkie chwyty są dozwolone. Co można, a czego nie można? Pod jakim kątem sprawdzamy i weryfikujemy nasze kampanie promocyjne, zanim ujrzą światło dzienne? O przygotowaniach prawnych i ich roli w procesach kreatywnych opowie Dawid Kryszczyński, Ekspert ds. Prawnych.

17:40-18:00

Panel dyskusyjny z prelegentami

18:00-18:10

Zakończenie prelekcji i transmisji online

18:10-20:00

Networking dla uczestników w Kinie MUZA

Prelegentki

Aneta Kapitańczyk
Paula Adryan
Marta Kaszyńska
Urszula Pietras
Alicja Strańczyk
Natalia Marszałek
Marta Czechowska
Agata Sawicka
Marta Janus

Aneta Kapitańczyk

Od 17 lat związana z ochroną środowiska i bezpieczeństwem. Z sukcesem dążyła do zamiany odpadów w produkt i dostosowania przedsiębiorstwa do wymagań prawnych i nowych technologii. Zajmuje się zadaniami związanymi z odpadami, CSR i ekoedukacją. Z wykształcenia biotechnolog i menadżer bezpieczeństwa. Ekoentuzjastka, miłośniczka zwierząt i wszelkich podróży.

Paula Adryan

Zarządza Zespołem Deklaracji i Tłumaczeń, odpowiadającym za merytoryczną weryfikację etykiet produktów marki własnej Lidl. W 2017r. startowała w rekrutacji na staż, którą ukończyła jako pracowniczka Działu Jakości. Absolwentka chemii i analityki żywności. W wolnym czasie spaceruje, odkrywa nowe miejsca jeżdżąc rowerem i wędrując po górach.

Marta Kaszyńska

Pracę w Lidlu zaczęła w 2018r. jako stażystka. Została z nami na dłużej i zajmowała się tygodniami tematycznymi oraz mechanizmami promocji. Obecnie odpowiada za oferty akcyjne w obszarze: słodycze, ciastka, orzechy, chipsy i przekąski słone, ciasta i odpiek. Ukończyła japonistykę na UAM. Prywatnie kocha podróżować, jeść, gotować i piec torty.

Urszula Pietras

Absolwentka germanistyki na UW. Doświadczenie w obszarze zakupów zdobyła w Berlinie w amerykańskiej firmie meblowej. W Lidl Polska od 2017r. Grupy towarowe, którymi do tej pory się zajmowała to słodycze i artykuły do sprzątania. Aktualnie to obszar śniadaniowy „słodki”. Miłośniczka języka niemieckiego oraz wielka fanka podróży do Berlina.

Alicja Strańczyk

Śledzenie trendów i kreatywnych kampanii, to jej pasja. To ona właśnie popchnęła ją w kierunku branży marketingowej i do Lidla, gdzie koordynuje współprace z influencerami oraz wspiera zespół social media w codziennych wyzwaniach. Z wykształcenia UX Disigner. W wolnym czasie związana z modelingiem, miłośniczka podróży i spontanicznych wypadów.

Natalia Marszałek

Komunikacja to nie tylko jej główny talent według Gallupa, ale też sposób na efektywne działanie na co dzień. Od 5 lat w Lidl Polska, współtworzy Kuchnię Lidla. Za pan brat z influencer marketingiem i kryzysami, które lubią wybuchać w piątki po 16:00. Napędzają ją świeże pomysły i krótkie deadline’y. Prywatnie hard userka Pinteresta, festiwalowiczka i mama Helenki.

Marta Czechowska

Z wykształcenia kognitywistka, zafascynowana procesami poznawczymi i ludzkim umysłem. Od 2 lat zarządza zespołem odpowiedzialnym za programy motywacyjne – m.in. platformę grywalizacyjną, dostępną dla wszystkich pracowników Lidl Polska. Lubi analizować podejmowane działania pod kątem osiągniętych korzyści i ewentualnej optymalizacji.

Agata Sawicka

Pełni rolę Osoby Zaufania. Jest neutralnym partnerem do kontaktów dla pracowników i kadry kierowniczej w tematach interpersonalnych. Podejmuje działania w zakresie dbałości o atmosferę w pracy i kulturę zarządzania. W życiu kieruje się dbałością o wewnętrzną harmonię, dzięki której chętnie podejmuje nowe wyzwania. Po pracy uwielbia spędzać czas na korcie tenisowym.

Marta Janus

Od 8 lat pracuje w social media. Pierwsze doświadczenia zdobywała w poznańskich agencjach marketingowych. W Lidl Polska pracuje od ponad 2 lat. Zaczynała jako specjalistka, dzisiaj zarządza zespołem odpowiedzialnym profil na Facebooku i Instagramie. Po pracy biega, piecze ciasta i jak tylko może to podróżuje, szczególnie tam gdzie świeci słońce i jest dobre jedzenie!

Prelegenci

Przemysław Mendyka
Adam Urbaniak
Dawid Kryszczyński
Łukasz Niesiobędzki

Przemysław Mendyka

Specjalista ds. Rekrutacji z 3-letnim doświadczeniem w HR. Swoją przygodę z Lidlem zaczął od stażu i został „na lata”. Jest interdyscyplinarnym hrowcem i skutecznie realizującym procesy rekrutacyjne dla obszaru Zakupów, Controllingu, Logistyki oraz Sprzedaży. Z wykształcenia politolog, zainteresowany zagadaniem framingu i regułą „czerwonego śledzia”.

Adam Urbaniak

Jest odpowiedzialny za kategorie produktów: tłuszcze roślinne, sosy i papier. Ukończył studia z Zarządzania Jakością Żywności oraz Towaroznawstwo o specjalności Manager Produktu, a następnie Coaching Managerski na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Od ponad 7 lat pracuje w Lidl Polska. Po pracy aktywnie spędza czas ze swoją rodziną.

Dawid Kryszczyński

W Lidl Polska pracuje już od ponad 10 lat. Odpowiada m.in. za prawne przygotowanie komunikacji marketingowej firmy. Absolwent prawa. Aktywny prelegent w konferencjach krajowych i międzynarodowych o tematyce z zakresu praw konsumenta. Uwielbia aktywność fizyczną, a szczególne sukcesy odnosi na ergometrze wioślarskim.

Łukasz Niesiobędzki

Od 15 lat związany jest z grupą Schwarz. Podczas studiów pracował jako Manager Sklepu. Wówczas poznał specyfikę pracy w jednym z głównych obszarów firmy. Następnie koordynował wdrożenia i rozwój systemów IT dla biznesu. Od 4 lat odpowiada za obszar Competence Center IT Grupy Schwarz w Lidl Polska. Z wykształcenia Inżynier IT. Miłośnik kuchni i kultury azjatyckiej.