Oferty Pracy Logowanie Zakładki

Nice To Lidl You

Nice To Lidl You! Lidl w kinie Muza.

Lidl w Muzie. Tego jeszcze nie grali!

Wiedza od ekspertów Lidla na Nice To Lidl You

Eksperci.

Do kina czy na film? Na prelekcje ekspertów! Spójrz na Lidla oczami naszych specjalistów.
Inspiracje na Nice to Lidl You

Inspiracje.

Wielkie historie na dużym ekranie. Wpadnij do kina na inspirujący seans z Lidlem!
Nice To Lidl You - kariera w Lidlu

Kariera.

Pełnometrażowa kariera w Lidlu – od stażysty do eksperta! Zobacz jak wyreżyserować swój sukces!

Podróż do wnętrza Lidla!

Ludzie, zwariowaliśmy – odkrywamy branżowe sekrety! Chcesz poznać prawdziwe oblicza pracy w centrali Lidla? To jest właśnie ten moment! Wstęp otwarty, bez rejestracji.

Lidl w Kinie Muza

Gdzie?

ul. Św. Marcin 30, Poznań

Kiedy?

20.03.2024 godzina 14:00 - 20:00

Nie możesz przyjść osobiście do Kina Muza? Zapisz sie na live streaming i kliknij w 🔔

Oko w oko z ekspertami Lidla! Spotkaj się z jednym z naszych rekruterów.

Екипна работа

Rozmowy na miejscu

Lubisz doświadczać rzeczy w realu? Nasi rekruterzy będą na Ciebie czekać w Muzie w jednej z 2 salek przeznaczonych do konsultacji!
Notebook

Rozmowy online

Nie możesz dojechać do Poznania? Nic straconego! Zarezerwuj godzinę konsultacji, a otrzymasz link do spotkania online!
Contract

Scenariusz

Co Cię czeka? Nasz ekspert przeanalizuje Twoje CV, udzieli Ci praktycznych porad i dopasuje je do naszych aktualnych ofert.
Clock

Repertuar

Każde spotkanie potrwa do 15 minut. To będzie intensywny czas!

Zobacz z kim będzie można porozmawiać o pracy w Lidlu na miejscu i online.

Będziesz w Kinie Muza 20 marca? Na miejscu wystarczy podejść do naszego rekrutera - będą mieli specjalne oznaczenia na koszulce.

Nie możesz przyjść osobiście? Kliknij poniżej i umów się na rozmowę online!


Wszystkie terminy rozmów online zostały zarezerwowane - dziękujemy!

Spotkaj naszych rekruterów - Iga Sroczyńska
Spotkaj naszych rekruterów - Przemysław Mendyka
Spotkaj naszych rekruterów - Marcelina Kaczanowicz-Murach
Anna Pinchuk
Spotkaj naszych rekruterów. Izabela Budzyńska

Iga Sroczyńska - mł. Kierowniczka ds. Rekrutacji

„Mam 10 letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji. Kontakt z drugim człowiekiem to siła, która mnie nakręca i motywuje do działania. STAR to nie tylko piękne gwiazdy, które uwielbiam oglądać nocą, ale ważna metodologia w moich zadaniach. Po pracy ładuję baterie w gronie najbliższych oraz planuję kolejne, dalekie podróże.”  

Przemysław Mendyka - st. Specjalista ds. Rekrutacji

„Mam 5-letnie doświadczenie w HR. Swoją karierę w Lidlu rozpocząłem od stażu i zostałem „na lata”. Realizuję procesy rekrutacyjne dla obszaru Zakupów, Controllingu, Logistyki oraz Sprzedaży. Z wykształcenia jestem politologiem, interesuję się zagadnieniem framingu i regułą „czerwonego śledzia.”

Marcelina Kaczanowicz-Murach - Specjalistka ds. Rekrutacji

„Mam na swoim koncie 9 lat doświadczenia w pracy w obszarze marketingu jako accountka. W Lidlu jako Specjalistka ds. Rekrutacji współpracuję z obszarem zakupów, e-commerce oraz wspomnianym marketingiem. Z wykształcenia jestem socjolożką, więc uwielbiam poznawać ludzi i ich punkt widzenia.”

Anna Pinchuk - st. Specjalistka ds. Rekrutacji

„Mam 7-letnie doświadczenie w HR, zarówno miękkim, jak i twardym. Moim konikiem i zamiłowaniem są employer branding oraz dbanie o pozytywne doświadczenia kandydata. Prywatnie jestem mamą dwóch buldożków francuskich”

Izabela Budzyńska - Specjalistka ds. Rekrutacji

Od prawie 8 lat jestem związana z rekrutacją i selekcją pracowników. Ostatnie 3 lata spędziłam w branży IT, gdzie zgłębiałam tajniki aktywnego pozyskiwania kandydatów i Candidate Experience. W Lidl Polska zajmuję się procesami rekrutacyjnymi end-to-end. Jestem psycholożką wspierania rozwoju osobistego i zawodowego. Interesuję się job craftingiem, teorią mindsetu i mindfulness w pracy."

Agenda wydarzenia

14:00-14:10

Rozpoczęcie transmisji i spotkania Nice to Lidl You

Rekrutacyjny must know, czyli jak wypaść dobrze na rozmowie?

14:10-14:30 | Przepis na niepowtarzalne CV? Sprytne metody na skuteczne przygotowanie się do każdej rozmowy? O cennych wskazówkach rekrutacyjnych opowie Wam Iga Sroczyńska, Młodsza Kierowniczka ds. Rekrutacji. Poznajcie narzędziownik kandydata, pytania, które warto zadać podczas rekrutacji oraz magiczne techniki, dzięki którym każda rozmowa rekrutacyjna – nie tylko ta w Lidlu – zakończy się sukcesem.

Bądź chwalonym za minimum! Sposoby jak radzić sobie z natłokiem zadań

14:30-14-50 | Wiele razy widzieliście memy o spotkaniach, które mogły być mailem. W pracy warto mieć czas na zadania, które sprawiają nam fun. O tym jak zyskać czas na pasję w pracy opowie Paweł Baniel, Specjalista ds. Digital Marketingu w Lidlu. Dowiecie się, jakie pytania stawiać sobie i innym. Jak przyłapać osoby, które marnują Wasz czas. Jak szukać schematów, tam gdzie ich nie ma i automatyzować pracę dzięki prostym narzędziom. Dołączcie do spotkania. Zyskajcie czas na pasję w pracy.

PR, CSR i CA, czyli o niechodzeniu na skróty w komunikacji

14:50-15:10 | Informacje prasowe, eventy czy spotkania z dziennikarzami to tylko niewielka część tego, za co odpowiada Komunikacji/Corporate Affairs w Lidlu. O tym, jakie jeszcze obowiązki kryją się za nazwą tego działu, a także jakie znaczenie w tym wszystkim mają działania na rzecz zrównoważonego rozwoju, opowie Agnieszka Wojtukiewicz, Młodsza Ekspertka ds. Komunikacji Zewnętrznej.

15:10-15:35

Q&A i panel dyskusyjny

15:35-16:05

Przerwa na kawę i networking

(Nie)szablonowe metody angażowania pracowników

16:05-16:25 | Nowoczesne i digitalne podejście do rozwijania i stymulowania zaangażowania pracowników – o tym opowie Mateusz Data, Kierownik ds. Szkolenia Personelu i Przepływu Informacji, który na co dzień współtworzy procesy szkoleniowe dla pracowników i pracowniczek w sklepach. Posłuchajcie o wyzwaniach pod kątem komunikacyjnym w wielkich przedsiębiorstwach, takich jak Lidl Polska.

Przyszłam na chwilę, zostałam na dłużej. Staż na dobry start!

16:25-16:45 | Choć lidlowa ścieżka nie jest jedyną drogą do udanej kariery, to Klaudia uznała ją za najlepszą. Ubiegłoroczna stażystka Działu Personalnego w Biurze Sprzedaży, a obecna pracowniczka Zespołu Benefitów i Relacji Pracowniczych w Centrali, opowie o swojej krętej drodze zawodowej, która zaprowadziła ją wprost do Lidla. Przybliży jak, wyglądał jej staż, a zwłaszcza projekt stażowy i odpowie na pytanie: czy to dobra decyzja?

Zakupy od kuchni, czyli o zarządzaniu asortymentem z perspektywy Kupca

16:45-17:05 | Pomysł, analiza, benchmarking, porównania jakościowe – o tym, co musi się wydarzyć, żeby produkt mógł trafić na półkę. Także o wielowymiarowej roli Kupca i tym, dla kogo jest ta praca, opowie Magdalena Marciniak, Purchasing Managerka w Dziale Zakupów Lidla.

17:05-17:30

Q&A i panel dyskusyjny

17:30-18:00

Przerwa na kawę i networking

Co wygrywa? Zarządzanie projektami vs. standardy

18:00-18:20 | Planowanie, realizacja i opieka nad projektami w dużej firmie to niemałe wyzwanie. O tym, jak to wygląda w praktyce, czyli o roli projektów w życiu przedsiębiorstwa, o sposobie ich prowadzenia, a także o pracy w międzynarodowym środowisku, opowie Joanna Urbańska, Kierowniczka ds. Zarządzania Projektami, która zaprezentuje też przykładowe wdrożenia w naszych sklepach.

Winnica Lidla. Jak pogodzić asortyment z prawem?

18:20-18:40 | Prezentowanie asortymentu zależne jest od aktualnych uwarunkowań prawnych. O tym, o czym należy pamiętać, a także o sztuce tworzenia e-commerce i stawiania czoła rozmaitym przeciwnościom opowie Jakub Przewoźny, Ekspert ds. Digital Marketingu w Winnicy Lidla. Podczas prelekcji przekonacie się również, że każdy, nawet nietypowy korpopracownik, odnajdzie swoją zawodową ścieżkę w Lidlu.

Kuchnia Lidla: jak robić zasięgi?

18:40-19:00 | Jak powstają odcinki Kuchni Lidla? Szczegóły tego procesu zdradzi nam duet – Kinga Paruzel, Ambasadorka Kuchni Lidla oraz Natalia Marszałek, Ekspertka ds. Digital Marketingu. To one opowiedzą o tym, jak to wygląda w praktyce – od koncepcji, aż do tworzenia przepisów przez Kingę i planowanie całego przedsięwzięcia przez Natalię. Dowiemy się, jak dobierać treści, reagować na potrzeby, a w efekcie tworzyć wartościowy content, który robi zasięgi.

19:00-19:25

Q&A i panel dyskusyjny

19:25-19:35

Zakończenie prelekcji i transmisji online

Clock

Prelegentki i prelegenci

Kuchnia Lidla: jak robić zasięgi? - Natalia Marszałek
Kuchnia Lidla: jak robić zasięgi? - Kinga Paruzel
Bądź chwalonym za minimum! Sposoby jak rodzić sobie z natłokiem zadań - Paweł Baniel
Przyszłam na chwilę, zostałam na dłużej. Staż na dobry start! - Klaudia Deja
(Nie)szablonowe metody angażowania pracowników - Mateusz Data
Zakupy od kuchni, czyli o zarządzaniu asortymentem z perspektywy Kupca - Magdalena Marciniak
Winnica Lidla. Jak pogodzić asortyment z prawem? - Jakub Przewoźny
PR, CSR i CA, czyli o niechodzeniu na skróty w komunikacji - Agnieszka Wojtukiewicz
Co wygrywa? Zarządzanie projektami vs. standardy - Joanna Urbańska
Rekrutacyjny must know, czyli jak wypaść dobrze na rozmowie? - Iga Sroczyńska

Natalia Marszałek

„Od 6 lat wraz z grupą kreatywnych głów stoję za projektem strony i kanału Kuchnia Lidla. Jestem członkinią zespołu Social Media i poza gaszeniem pożarów specjalizuję się również w wyszukiwaniu dla Was perełek i przypinaniu ich na kanale Pinterest Lidl Polska. Według Gallupa mój główny talent to komunikacja, co staram się efektywnie wykorzystywać w codziennej pracy w dużym zespole. Prywatnie melomanka, okazjonalna cukierniczka oraz mama Helenki.”

Kinga Paruzel

„Jestem pasjonatką zdrowej kuchni i twórczynią kulinarną. Możecie mnie kojarzyć z I edycji Master Chef, gdzie zajęłam II miejsce. Moje zaangażowanie doprowadziło mnie do współprowadzenia jednego z najpopularniejszych kanałów komercyjnych na YT – Kuchnia Lidla. Od 7 lat jestem ambasadorką marki Lidl Polska, tworząc zdjęcia i przepisy kulinarne. Wydaję książki kulinarne, a w sieci dzielę się radością do gotowania oraz życia w zgodzie z naturą.”

Paweł Baniel

„Jestem człowiekiem, który wybrał żonę na podstawie tabelki, a dla zjedzonych jabłek w pracy, mam osobny wykres jakości. W Lidlu jestem znany z piątkowych życzeń oraz analizy marketingowej. Prywatnie lubię krótko spać, dobrze zjeść oraz nie mieć problemów. Mój ulubiony dzień w roku to 8 marca, a moje biurowe motto brzmi: Dla ludzi z Lidla prawie wszystko!”

Klaudia Deja

„Swoją karierę w Lidl Polska rozpoczęłam w lipcu 2023 roku od stażu w Dziale Personalnym w Biurze Sprzedaży w Jankowicach. Do moich zadań należy dbałość o administrację kosztową działu oraz wsparcie przy koordynacji akcji specjalnych dla naszych pracowników. Z wykształcenia jestem politolożką i dziennikarką. Angażuję się na rzecz społeczeństwa obywatelskiego, kierując się zasadą "Niewielkie działania mogą przynieść wielkie zmiany."

Mateusz Data

„Od 16 lat kieruję, wspieram i zarządzam zespołami. Do Lidla dołączyłem 8 lat temu jako Kierownik Rejonu Sprzedaży. Od sierpnia 2019 pracuję w Dziale Sprzedaży w Centrali firmy. Dziś prowadzę zespół Szkoleń Personelu w Dziale Sprzedaży, a projekty przez nas realizowane wpływają na pracę ponad 850 sklepów i kilkudziesięciu tysięcy Pracowników w Polsce.”

Magdalena Marciniak

„Od 6 lat pracuję jako kupiec. Początkowo zajmowałam się kategorią serów w Polsce, a następnie w naszym niemieckim oddziale dla sklepów Lidla w Niemczech. Obecnie jako Purchasing Managerka zarządzam podstawowymi kategoriami suchymi: mąką, cukrem, solą, kaszami, ryżem i makaronami. Ukończyłam studia z Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Amatorsko gram w tenisa i lubię dobrze zjeść, więc praca w Lidlu nie jest przypadkiem 😊

Jakub Przewoźny

„Komunikacja digitalowa i jej strategia to zdecydowanie moja bajka. Od ponad 12 lat jestem związany z tą tematyką, począwszy od Targów Poznańskich, poprzez Audi Polska, aż do Lidl Polska, gdzie od 4 lat zajmuję się portalem winnicalidla.pl. Gdy zamykam komputer, po pracy najchętniej wyjeżdżam w góry (im wyższe tym lepsze), przy weekendzie można mnie usłyszeć w wielu klubach w Poznaniu i całej Polsce w charakterze DJ-a.”

Agnieszka Wojtukiewicz

„Od 2021 roku pracuję w Lidl Polska, kiedy to trafiłam na wakacyjny staż w Dziale Komunikacji/Corporate Affairs. Jestem odpowiedzialna za kontakt z mediami i public relations. Pracę zawodową łączę ze studiami doktoranckimi na UW w dyscyplinie nauk o komunikacji społecznej i mediach. W szczególności interesuje mnie marketing medialny, zachowania informacyjne oraz społeczna odpowiedzialność biznesu. Jestem miłośniczką książek Myśliwskiego, filmów Bergmana i obrazów Hoppera.”

Joanna Urbańska

„Zajmuję się z zarządzaniem projektami od 2012 roku. Pełniłam różne funkcje w projektach począwszy od asystenta, przez członka zespołów projektowych, kierownika projektu, konsultanta i trenera. W Lidlu odpowiadam za Biuro Zarządzania Projektami (PMO - Project Management Office). Z wykształcenia jestem ekonomistką ze specjalizacją menedżerską oraz ukończyłam filologię angielską. Na co dzień mama dwójki dzieci, żona i trenerka zajęć typu body&mind.”

Iga Sroczyńska

„Mam 10 letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji. Kontakt z drugim człowiekiem to siła, która mnie nakręca i motywuje do działania. STAR to nie tylko piękne gwiazdy, które uwielbiam oglądać nocą, ale ważna metodologia w moich zadaniach. Po pracy ładuję baterie w gronie najbliższych oraz planuję kolejne, dalekie podróże.”  

Zobacz jak wyglądała poprzednia edycja Nice To Lidl You!