Oferty Pracy Logowanie

Jesteś LIDLealny? Dla nas tak!

lidleani

Jesteśmy LIDLealni!

A to znaczy, że:

  • lubimy naszą pracę, więc angażujemy się w codzienne zadania,
  • działamy zespołowo, bo wiemy, że gramy do jednej bramki,
  • nie boimy się zmian.

Czujesz, że opisujemy Ciebie? Sprawdź, co możesz zyskać w Lidlu i dołącz do LIDLealnej ekipy!

Co zyskują LIDLealni?

Wsparcie - co zyskują lidealni
Psycholog, radca prawny i finansowy

Porady specjalistów

Pomagamy sobie nie tylko w pracy, ale też w życiu prywatnym. Potrzebujesz porady prawnej lub finansowej? A może potrzebujesz rozmowy z psychologiem? Program Wsparcia Pracowników to bezpłatne i anonimowe konsultacje ze specjalistami, również dla twojej rodziny!
nauka języków obcych - lidealni
Angielski, niemiecki i hiszpański

Naukę języków obcych

Dzięki aplikacji mobilnej możesz sam decydować kiedy, gdzie i w jakim tempie chcesz uczyć się języka angielskiego lub niemieckiego. Dostęp do aplikacji otrzymują też twoi najbliżsi!
Opieka zdrowotna - co zyskują lidlealni
Pakiet opieki medycznej Medicover

Prywatną opiekę zdrowotną

Co powiesz na prywatną opiekę medyczną dla ciebie i twojej rodziny? Dzięki dostępowi do usługi Medicover, również w aplikacji mobilnej, szybciej dostaniesz się do specjalisty! U nas otrzymasz cały pakiet usług, który pozwoli ci zadbać o siebie i najbliższych.

Od LIDLfana do LIDLowego etatu

LIDLealna płaca

Zależy nam na przejrzystej komunikacji wynagrodzeń. Od wielu lat oferujemy najlepsze stawki w branży! Już na start podpisujesz umowę, w której gwarantujemy podniesienie wynagrodzenia w ciągu pierwszych 3 lat zatrudnienia. Dzięki temu wiesz, jak będzie się zmieniała Twoja pensja wraz ze stażem pracy.

Wynagrodzenie Pracownika Sklepu

Wynagrodzenie Pracownika Magazynu

Działamy wspólnie i odpowiedzialnie

biegamy
wośp
fpbż

Biegamy żeby pomagać

Za nami 11. edycja Poland Business Run! Dzięki współpracy z Fundacją PBR, pomagamy osobom z niepełnosprawnościami. W tym roku środki przeznaczamy na rehabilitację OZN oraz zakup protez i wózków inwalidzkich.

Od 13 lat pomagamy WOŚP!

Z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy gramy od 2009 roku. Do tej pory przekazaliśmy 39 milionów złotych, z czego 6 milionów w 2022 roku.

Nie marnujemy żywności

Razem z Federacją Polskich Banków Żywności działamy w ramach EkoMisji: edukujemy dzieci i młodzież w szkołach na temat ekologii i niemarnowania zasobów. Do tej pory w akcji wzięło udział ponad 80 tys. uczniów z 623 szkół.

Poznaj LIDLealną ekipę!

LIDLealnie znaczy stabilnie

Ludzie, którzy przychodzą do Lidla, zostają tu na dłużej. Pierwszą umowę podpisujesz od razu na 12 miesięcy. Bez okresu próbnego!

Świętujmy wspólnie 20. urodziny Lidla! Dołącz do nas!

Lidl jest w Polsce od 2002 roku. Skończyliśmy już 20 lat! Zapewnij sobie stabilizację zawodową: zdobądź LIDLealną pracę i buduj przyszłość razem z nami!

Sprawdź oferty pracy