Logowanie Logowanie Zakładki
Zakładki

Zapamiętane oferty pracy

Oferty pracy można zapamiętywać klikając na symbol zakładki przy ogłoszeniu. Dzięki temu szybko i łatwo będziesz mógł wrócić do ofert pracy, które cię zainteresowały.

Szukaj ofert pracy
Oferty Pracy
Praca na lata w Lidlu oczywiście
Dzięki elastycznemu, dostosowanemu do moich potrzeb grafikowi mogę połączyć pracę z wychowaniem dzieci. Na tym od początku mi zależało.

Zostali z nami na dłużej

Ponad 30% pracowników jest z nami od przynajmniej 5 lat. Dzięki stabilności zatrudnienia, możliwościom rozwoju i atmosferze jesteśmy firmą, w której chce się pracować długie lata.
Ponad 10 lat pracy w Lidlu? Na pewno warto. Wie to już ponad 3 tysiące pracowników, wśród których kilkunastu pracuje z nami od samego początku obecności marki w Polsce.
Prawie 5 lat średniego stażu pracy w Lidlu? Mając na uwadze jak dynamiczny jest rynek pracy – to jest coś! Nie spoczywamy jednak na laurach i codziennie pracujemy, aby Lidl był jeszcze lepszym miejscem pracy.

W Polsce jesteśmy obecni od 2002 roku i zatrudniamy już ponad 22 000 pracowników. Wielu spośród nich, jest z nami kilka lub kilkanaście lat! Cieszymy się, że pracownicy rozpoczynając karierę w Lidlu chcą zostać z nami na dłużej. To dla nas dowód na to, że jesteśmy dobrym pracodawcą, z którym warto związać się na lata.

 

Pracownik Lidla w trakcie wykonywania obowiazków Praca na lata

Łączenie pracy i opieki nad dziećmi – to nie problem! 

 

Przygodę z Lidlem rozpoczęłam ponad 4 lata temu, kiedy jako młoda mama potrzebowałam zarówno stabilności jak i pracy, którą będę mogła pogodzić z wychowywaniem dzieci. Moja dotychczasowa praca wymagała ode mnie zaangażowania na pełen etat, a ja czułam, że muszę zwolnić obroty i poświęcić czas rodzinie. Wtedy pojawiła się u mnie chęć do zmiany i rozpoczęłam poszukiwania nowego zatrudnienia.

Pracownik Sklepu Lidla Praca na lata

Wśród znajomych przewijał się temat Lidla, jako miejsca o dobrych warunkach pracy i dobrych zarobkach. Postanowiłam spróbować. Nie byłam może kandydatem idealnym, ale Lidl dał mi szansę. Zostałam zatrudniona na pół etatu w sklepie. Mogłam połączyć życie rodzinne i pracę – to było dla mnie najważniejsze. Elastyczny, dostosowany do moich potrzeb grafik, pozwolił mi zajmować się dziećmi, a jednocześnie godnie zarabiać. Teraz, gdy dzieci są starsze, przeszłam na ¾ etatu.

Niektórzy pytają mnie czy 4 lata to nie za długo jak na jedno miejsce pracy. Za każdym razem odpowiadam stanowczo: nie! Być może brzmi to banalnie, ale absolutnie nie mam powodów, by zmieniać pracę. Pracuję tu, bo to miejsce, gdzie czuję się dobrze. Lidl to pracodawca, który dał mi szansę. To indywidualne podejście jest kluczem do posiadania długodystansowych pracowników. Ponadto konkurencyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju i liczne benefity sprawiają, że chcę tu pracować i nie myślę o zmianie. Przede wszystkim dlatego, że Lidl to wiarygodny pracodawca. Daje mi poczucie bezpieczeństwa poprzez pewną i stałą pracę.

Poznaj możliwą ścieżkę rozwoju

Jako Pracownik Sklepu będziesz dbał o wyłożenie i prawidłową ekspozycję towaru. Do twoich obowiązków należeć będzie obsługa klientów oraz utrzymanie porządku w sklepie. Otrzymasz możliwość specjalizacji w jednym z obszarów asortymentowych.
Na stanowisku Zastępcy Managera Sklepu będziesz dbał o prawidłowe funkcjonowanie sklepu oraz zarządzał zespołem pracowników. Do twoich codziennych obowiązków należeć będzie zarządzanie gospodarką towarową. Zastępca Managera Sklepu to również osoba, która pracuje na sali sprzedaży i zapewnia wysoką jakość obsługi klienta.
Jako Manager Sklepu odpowiadasz za zespół sprzedażowy. Do twoich zadań należeć będzie rekrutacja i wspieranie rozwoju pracowników, a na co dzień dbanie o wykonywane przez nich zadania na sali sprzedaży. Będziesz również zarządzał gospodarką towarową, analizował i planował wskaźniki liczbowe oraz dbał o osiąganie zgodnych z nimi celów.
Pracownik Sklepu i Manager Sklepu Lidl Praca na lata

Z gastronomii do Lidla – czemu nie!

Pracownik Lidla Manager Sklepu Praca na lata

Zanim rozpoczęłam pracę w Lidlu, przez 7 lat pracowałam w gastronomii. To była spontaniczna decyzja – chciałam zmienić pracę, a także branżę. Tak trafiłam do Lidla – i nie żałuję. Tutaj każdy dzień jest pełen wyzwań i możliwości rozwoju. W październiku ubiegłego roku, jako Zastępca Managera, pomagałam koledze przy otwarciu nowego sklepu. Teraz sama pełnię rolę Managera w Jaworznie. Lidl to dobry i stabilny pracodawca, który inwestuje w rozwój swoich pracowników, ja sama nieustannie się szkolę, podnoszę swoje kwalifikacje.

Ponadto warunki zatrudnienia są tutaj bardzo jasne. Gdy dostałam do podpisania moją pierwszą umowę, zobaczyłam, że z każdym kolejnym rokiem będę zarabiać coraz więcej. Pomyślałam: zrobię wszystko, by dotrwać do kolejnej stawki. Doceniam fakt, że pierwsza umowa była na rok, bez okresu próbnego, a w kolejnych latach moje zarobki rosły. Korzystam też z opieki Medicover, dzięki czemu nie muszę stać w kolejce do specjalistów. Chcę pracować w Lidlu, bo wiem, że trafiłam do miejsca, gdzie jestem doceniana. Wiem też, że mogę się rozwijać i brać udział w szkoleniach, a także sama dzielić się swoją wiedzą. Relacje koleżeńskie są tu podstawą, gdy jest potrzeba pomagamy sobie nawzajem.

W Lidlu możliwości się nie kończą, każdy może wybrać odpowiednią dla siebie ścieżkę kariery. Myślę, że to jest właśnie ten klucz, który sprawia, że w naszych zespołach znajdują się osoby z długim stażem pracy. Lidl to – serio – praca na lata.

Postawiłem na rozwój – było warto!

Zastępca managera sklepu Lidl Praca na lata

Na pytanie jak długo pracuję w Lidlu, odpowiadam z dumą: ponad 4,5 roku. Wcześniej miałem kilka prac dorywczych, ale żadna z nich nie zapewniała mi umowy o pracę. Do Lidla przyszedłem na okres wakacyjny, ale jak widać zostałem na dłużej. Co więcej, mam już w głowie plan na swoją karierę w Lidlu i sukcesywnie go realizuję. Przede wszystkim doceniam możliwość rozwoju, uczestniczę w wielu projektach i dzięki temu czuję, że wciąż uczę się czegoś nowego. Brałem udział w akademii Prestige, która pomaga rozwijać kompetencje kierownicze, merytoryczne i przygotowuje Pracowników Sklepów do rozpoczęcia wdrożenia na wyższe stanowisko. I udało się!

Awansowałem na Zastępcę Managera Sklepu. Ponadto realizowałem również szkolenia instruktorskie, przeszkoliłem grupę osób, która obecnie pełni rolę zarówno Managerów Sklepów jak i ich zastępców. To było zupełnie nowe doświadczenie. Poznawanie wielu wartościowych ludzi na przeróżnych stanowiskach, z różnych sklepów i rejonów, bardzo motywuje do pracy. Ma to dla mnie bardzo duże znaczenie, bo czuję, że dzięki Lidlowi nieustannie się zmieniam i rozwijam.

To powody, dla których od tylu lat jestem pracownikiem tej firmy. Lidl ma wiele atutów, które zatrzymują na dłużej. Wiadomo, że dla jednego istotne będą zarobki, które naprawdę są super, dla drugiego możliwość rozwoju czy stabilność pracy, a dla innych to, że codziennie idąc do pracy, robią to co lubią. Dla mnie, ważna jest składowa tych wszystkich elementów.

To miała być praca na chwilę, ale zostałem na ponad 4 lata. Mam plan na swoją karierę i go realizuję. Patryk

Sprawdź stawki na stanowisku Pracownik Sklepu

Podpisując pierwszą umowę zobaczysz w niej stawki wynagrodzenia na kolejne lata, w przypadku kontynuacji zatrudnienia. To niezwykle motywuje do pracy i pozwala planować przyszłość.
Masz już za sobą pierwszy rok pracy? Czeka cię wzrost wynagrodzenia!
Za nami wspólne dwa lata pracy. Oznacza to kolejną podwyżkę gwarantowaną w umowie. Co będzie dalej? To już zależy tylko od ciebie!

Poziom wynagrodzenia różni się w zależności od lokalizacji sklepu oraz związanych z nią kosztów życia.

Pracownik Sklepu i Manager Sklepu Praca na lata

Przyszedłem tu na chwilę – zostałem na lata!

Pracownik Sklepu Lidl Praca na lata

Ile czasu pracuję w Lidlu? Hmm… ponad 7 lat. Aż sam nie mogę uwierzyć, jak ten czas szybko leci! W poprzedniej firmie byłem zatrudniony na umowę-zlecenie, ale ze względu na redukcję etatów straciłem pracę. Zupełnie się tego nie spodziewałem, ale musiałem działać szybko i szukać nowego zatrudnienia. Poszukiwałem elastycznej pracy, ponieważ w tamtym momencie jeszcze studiowałem. Tak trafiłem do Lidla. Tutaj zagwarantowano mi, że będę mógł łączyć pracę z codziennymi zajęciami na uczelni. Studia się skończyły, a ja dalej w Lidlu! Nie bez powodu zostałem tu na dłużej, Lidl to bardzo dobry pracodawca.

To co najbardziej cenię to ludzie – to właśnie oni tworzą tę firmę. To dzięki nim, przychodzę i wychodzę z pracy z uśmiechem na twarzy. W ciągu tych siedmiu lat pracy również się rozwijałem. Zostałem instruktorem, prowadzę szkolenia, podczas których wdrażam nowych pracowników do pracy w sklepie. Moi znajomi czasami dopytują mnie o pracę w Lidlu. Dla mnie to miejsce na lata, stabilny pracodawca. Doceniam to, tym bardziej w obecnym czasie. Pomimo zmieniającego się rynku pracy i aktualnej sytuacji panującej na świecie, czuję się tutaj bezpiecznie. To stabilne miejsce pracy, które zwłaszcza teraz zapewnia mi wewnętrzny spokój i poczucie bezpieczeństwa na najbliższe lata.

Przy podpisywaniu pierwszej umowy zobaczyłem jak będzie się kształtować moje wynagrodzenie w przyszłości. Ten sposób prezentacji zarobków sprawił, że już na początku zatrudnienia mogłem planować nawet odległe wydatki. Maciej
Praca na lata w lidlu oczywiście
Gwarantowany wzrost wynagrodzenia

Gwarantowany wzrost wynagrodzenia

Wzrost wynagrodzenia jest gwarantowany już w pierwszej umowie, która zawiera stawki po przepracowanym roku oraz dwóch latach. Im dłużej z nami pracujesz, tym więcej możesz zarobić. Taka prezentacja podwyżek sprawia, że można zaplanować swoje wydatki w dłuższej perspektywie.

Możliwości rozwoju dla każdego

Możliwości rozwoju dla każdego

W Lidlu każdy może wybrać odpowiednią dla siebie ścieżkę kariery. Dzięki temu, że kładziemy duży nacisk na szkolenie i rozwój pracowników, wielu z nich poszerza wachlarz swoich kompetencji i nieustannie się rozwija. Pracownicy Sklepów mogą wybrać specjalizację, np. non-food czy odpiek lub zostać Instruktorem i szkolić pracowników. Można także awansować na stanowisko Zastępca Managera Sklepu, a następnie Managera Sklepu. W Lidlu możliwości się nie kończą.

Poznaj stanowiska pracy w sklepie

Masz pytania? Zadzwoń na 800 500 518

Jeśli masz do nas pytania lub chcesz zaaplikować na wybraną ofertę pracy skontaktuj się z nami telefonicznie w dni robocze, w godzinach 8:00–20:00

lub aplikuj online!
Verkauf-Kassenband-16zu9