Oferty Pracy Logowanie
Zakładki

Zapamiętane oferty pracy

Oferty pracy można zapamiętywać klikając na symbol zakładki przy ogłoszeniu. Dzięki temu szybko i łatwo będziesz mógł wrócić do ofert pracy, które cię zainteresowały.

Szukaj ofert pracy
Header_Wzrost_Stawek

Gwarancja wzrostu płac

Nasza polityka płacowa jest transparentna lub inaczej mówiąc jest po prostu „fair”. Stawki, jakie otrzymasz po przepracowanym roku i dwóch kolejnych latach, zobaczysz zapisane w twojej pierwszej umowę o pracę! Dbamy o to, by każdy pracownik wiedział jak będą się kształtowały jego zarobki wraz ze stażem pracy i osiągnięciami.

Pewność na start!

W Lidlu pierwszą umowę podpisujesz na 12 miesięcy. Bez okresu próbnego! To czas, by wejść w odpowiedni rytm pracy i wdrożyć się pod okiem Instruktora i Mentora oraz poznać nowych kolegów i przełożonych. Wierzymy, że jest to możliwe tylko wtedy, gdy masz poczucie stabilnych warunków zatrudnienia. Gwarantujemy je, byś mógł przekonać się, że Lidl to praca na lata!

Co to znaczy umowa na bezpieczną przyszłość?

To znaczy, że Lidl to praca na lata! Stale się rozwijamy, powstają nowe sklepy i magazyny, do których poszukujemy nowych pracowników. Obecnie prowadzimy rekrutację na ponad 500 miejsc pracy. Dajemy ci nie tylko stabilne zatrudnienie, tak ważne w obecnych czasach, ale również jasny i gwarantowany wzrost wynagrodzenia oraz liczne benefity przygotowane z myślą o tobie i twojej rodzinie.

Z nami możesz planować swoją przyszłość bez obaw.

Darek - Pracownik Magazynu

 

 

„Lidl to dla mnie przede wszystkim stabilizacja i bezpieczeństwo finansowe. Mam rodzinę, żonę i trójkę dzieci, mieszkanie na kredyt, więc gwarancja terminowej wypłaty wynagrodzenia i tego, że firma nie zniknie z dnia na dzień jest dla nas ważna.”

Darek – Pracownik Magazynu, Będzin

 

Stabilne zatrudnienie, dynamiczny rozwój!

Lidl jest obecny w Polsce od 2002 roku. Dziś zatrudniamy już ponad 22 000 pracowników w ponad 700 sklepach na terenie całego kraju. Niemal połowa pracowników jest z nami od co najmniej 5 lat, a wielu z nich od samego początku budowania firmy w Polsce. Wkrótce otwieramy kolejne sklepy i centra dystrybucji. Dołącz do nas i zapewnij sobie stabilne podstawy, na których zaczniesz budować swoją przyszłość!

Klaudia - Pracownik Sklepu

 

 

„Lidl jest stabilną firmą, w której praca niesie dużo korzyści. Pracuję w Lidlu 6 lat, dwa razy awansowałam i czuję, że to nie koniec.”

Klaudia - Pracownik Sklepu, Łódź

Benefity dla ciebie i twojej rodziny

Wyróżnia nas to, że mówiąc o benefitach myślimy o pracownikach i ich rodzinach. Regularnie wprowadzamy nowe świadczenia pozapłacowe, które dają ci jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa. Dajemy ci wsparcie, jakiego ty i twoja rodzina potrzebujecie. Zobacz, co oferujemy!

e-Tutor nowy benefit w Lidlu!

 

Nauka języków eTutor

Rozwój w Lidlu jest jedną z kluczowych wartości. Zależy nam na tym, abyś mógł uczyć się nowych rzeczy. Jedną z nich jest nauka języków obcych. Aplikacja mobilna eTutor pozwoli nie tylko tobie na zdobywanie nowej wiedzy, ale także twojej rodzinie. Program eTutor sprawi, ze nauka języka będzie prosta i przyjemna także dla dziecka!  

Asia - Pracownik Magazynu

 

 

„Mój syn Maksymilian zaczyna od września naukę w liceum. Dla nas eTutor to strzał w dziesiątkę. On będzie mógł korzystać z aplikacji, by utrwalać swoją wiedzę, a ja chciałabym rozpocząć naukę języka angielskiego. To dla nas też spora oszczędność dla domowego budżetu.”

Asia - Pracownik Magazynu, Bydgoszcz

Program Wsparcia Pracowników

 

Program Wsparcia Pracowników

Chcemy wspierać cię nie tylko w codziennej pracy, ale także w życiu prywatnym, dlatego wprowadziliśmy Program Wsparcia Pracowników. Program daje pracownikom możliwość bezpłatnej konsultacji problemów prawnych, finansowych czy osobistych z odpowiednimi specjalistami. Zapewniamy anonimowość i poufność, a z porad korzystać mogą także członkowie twojej rodziny, dzięki czemu ty i twoi najbliżsi możecie czuć się bezpiecznie.

Benefity

 

Benefity dla twojej rodziny

Z myślą o twojej rodzinie przygotowaliśmy na preferencyjnych warunkach pakiet benefitów pozapłacowych, który obejmuje m.in.: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i kartę Multisport. Tymi świadczeniami będziesz mógł objąć swoich najbliższych, w zakresie jaki będzie odpowiadał twoim potrzebom, np. ubezpieczenie szkolne dziecka czy karta Multisport Senior.  

Dawid

 

„Mamy naprawdę sporo benefitów. Coroczne paczki na święta są miłą niespodzianką dla naszych dzieci. Dodajmy, że zawsze są one dostosowane do wieku i potrzeb najmłodszych. To jest bardzo fajne, bo rzadko się zdarza, żeby ktoś poza rodzicami dbał o takie szczegóły.”

Dawid – Pracownik Sklepu, Częstochowa

Praca na lata

Praca na lata to świadomość, że wszystko, co dobre właśnie się zaczyna. Możesz pozwolić sobie nie tylko na marzenia, ale również na ich realizację. Wiesz o tym najlepiej, ale czy wiesz, że wiedzą to również twoje dzieci? Nie wierzysz? Przekonaj się!

 

Poznaj stanowiska pracy w Lidlu i aplikuj!

Masz pytania? Zadzwoń na 800 500 518

Jeśli masz do nas pytania lub chcesz zaaplikować na wybraną ofertę pracy skontaktuj się z nami telefonicznie w dni robocze, w godzinach 8:00–20:00

lub aplikuj online!