Logowanie
Zakładki

Zapamiętane oferty pracy

Oferty pracy można zapamiętywać klikając na symbol zakładki przy ogłoszeniu. Dzięki temu szybko i łatwo będziesz mógł wrócić do ofert pracy, które cię zainteresowały.

Szukaj ofert pracy
Oferty Pracy
Dla podejmujących wyzwania, dla działających zespołowo i dla znających się na rzeczy mamy w Lidlu pracę na lata. Wejdź na kariera.lidl.pl, sprawdź oferty pracy i zostań z nami na dłużej. Lidl. Praca na lata.

 

Dla znających się na rzeczy! Lidl. Praca na lata

Lidl to dobry układ i ekspozycja!

 

Lidl to dobry układ i ekspozycja!

Jakość towarów Lidla jest widoczna na każdym kroku. Regularnie kontrolujemy świeżość owoców i warzyw z Ryneczku Lidla. Sprawdzamy ją nawet 12 razy dziennie. Chcemy mieć pewność, że to, co oferujemy jest wyłącznie najwyższej jakości. Pomagają nam w tym liczne szkolenia, na których uczymy się rozpoznawać, czy dany owoc lub warzywo nadaje się do sprzedaży.

Dbanie o ułożenie i dostępność produktów na sali sprzedaży to kolejne ważne zadanie. Na  stanowisku Pracownika Sklepu, do twoich obowiązków będzie należało przygotowanie oznaczeń cenowych, dbałość o atrakcyjną prezentację towaru i wykładanie go na półki.

W Lidlu kierujemy się prostą zasadą "Czego nie kupisz sam - nie oferuj Klientowi"
W porządku. Właśnie tak jest w naszych sklepach.

 

W porządku. Właśnie tak jest w naszych sklepach.

Czystość – przykładamy do niej ogromną wagę.

Każdego dnia rano sprzątamy wokół sklepu, a w jego wnętrzu są takie miejsca, w których robimy to nawet 10 razy dziennie.

Regularnie pozbywamy się również pustych kartonów po produktach. Dzięki temu w naszych sklepach jest naprawdę czysto.

Mamy dobry kontakt i to jest miłe!

 

Mamy dobry kontakt i to jest miłe!

Relacje z klientem na sali sprzedaży czy podczas pracy na kasie opierają się na uprzejmości.

Otwartość i chęć niesienia pomocy pozwalają nam odpowiednio zachować się w trudnych sytuacjach. Nawet u nas się takie zdarzają! Uśmiech i pozytywne podejście sprawiają, że wszystkim pracuje się lepiej, a klienci naszą uprzejmość odwzajemniają.

A na znających się na rzeczy czeka awans!

Zastępca Managera Sklepu. Otwartość na ludzi, dążenie do celu i umiejętność współpracy to cechy, które cenimy i które potrafimy rozpoznać oraz odpowiednio nagrodzić.  Do Twoich obowiązków na tym stanowisku będą należeć: praca z zespołem na sali sprzedażowej, zarządzanie nim, delegowanie zadań i motywowanie do pracy.
Jako menager sklepu będziesz delegował zadania osobom do pracy na sali sprzedażowej oraz czuwał nad nimi i raportował ich działania. Sprawne zarządzanie wymaga dobrego zespołu.

Zastępca Managera Sklepu

Otwartość na ludzi, dążenie do celu i umiejętność współpracy to cechy, które cenimy. Potrafimy je rozpoznać oraz odpowiednio wynagrodzić. Do twoich obowiązków na tym stanowisku będą należeć: praca z zespołem na sali sprzedażowej, zarządzanie nim, delegowanie zadań i motywowanie do pracy.

Manager Sklepu

Znasz się na rzeczy, jesteś ekspertem i zawsze służysz innym radą. Cechuje cię otwartość i potrafisz zmotywować innych do działania. To stanowisko dla ciebie. Jako Manager Sklepu będziesz delegował zadania, czuwał nad poprawnością wykonywanych przez pracowników obowiązków oraz raportował wyniki. Sprawne zarządzanie wymaga dobrego zespołu. Realny wpływ na proces rekrutacji nowych pracowników umożliwi ci jego stworzenie.

Dobrą pracę doceniamy i wynagradzamy!

Podpisując pierwszą umowę zobaczysz w niej stawki wynagrodzenia na kolejne lata. To niezwykle motywuje do pracy i pozwala planować przyszłość.
Masz już za sobą pierwszy rok pracy? Czeka cię wzrost wynagrodzenia!
Za nami wspólne dwa lata pracy. Oznacza to kolejną podwyżkę gwarantowaną w umowie. Co będzie dalej? To już zależy tylko od ciebie!

Stale się rozwijamy! Tylko w tym roku stworzymy ponad 2600 nowych miejsc pracy. Oferujemy zarobki wyższe od średniej w branży. Doceniamy wkład i zaangażowanie naszych pracowników w budowanie naszej pozycji na rynku.

Na same podwyżki oraz nagrody roczne Lidl Polska wyda w 2021 r. ponad 120 mln zł.
Dla podejmujących wyzwania! Lidl. Praca na lata

Każdy dzień to nowe wyzwania. Podejmujemy je z zaangażowaniem, bo dzięki nim możemy się rozwijać. Szukamy ludzi takich jak my. Głodnych sukcesów, nie bojących się ciężkiej pracy i potrafiących stawić czoło niespodziewanym sytuacjom.

Praca w Lidlu wymaga szybkiej reakcji, ciągłego przemieszczania się, elastyczności i otwartości na zmiany. To praca, w której każdego dnia dzieje się coś nowego i nigdy jeden dzień nie jest podobny do drugiego.

Nasza praca ma wpływ nie tylko na nas, ale również na wszystkich klientów, z którymi się spotykamy. Ich zadowolenie jest dla nas największą nagrodą. Dlatego witamy ich z uśmiechem i pomagamy w trakcie zakupów.

Jeden sklep – wiele wyzwań

Na pierwszy rzut oka w sklepie każdy z nas pracuje osobno – przy kasie, układaniu towaru, utrzymaniu porządku. To jednak tylko pozory, bo w Lidl Polska kluczowa jest praca zespołowa. Uzupełniamy się, wspieramy i pomagamy sobie w trosce o ostateczny rezultat, jakim jest satysfakcja klientów.

15 000 000 Tyle kajzerek pracownicy Lidla sprzedają w ciągu jednego miesiąca.
Dla podejmujących wyzwania, dla działających zespołowo i dla znających się na rzeczy mamy w Lidlu pracę na lata. Wejdź na kariera.lidl.pl, sprawdź oferty pracy i zostań z nami na dłużej. Lidl. Praca na lata.

Wspólnie dążymy do celu!

Jesteśmy różni, ale łączy nas jedno miejsce, stworzone dla działających zespołowo. Razem o nie dbamy, podnosząc swoje kompetencje poprzez szkolenia. Bierzemy udział w akcjach charytatywnych i zawieramy przyjaźnie. Wzajemnie się wspieramy i motywujemy do działania. Mamy jeden wspólny cel i jedną silną drużynę. To dzięki temu Lidl jest wyjątkowym miejscem pracy.   

Tomek - Pracuje w sklepie Lidl

 

Każda zmiana uczy i to dosłownie. Codziennie możemy spotkać się z nowymi sytuacjami, z którymi musimy sobie radzić w taki sposób, by klient wyszedł ze sklepu zadowolony. Dlatego tak ważny jest zgrany zespół, który wzajemnie się wspiera i może na siebie liczyć. Ostatnią zmianę kończymy z uśmiechem i to daje mi poczucie satysfakcji.

Tomek

 

Iwona - Pracuje w sklepie Lidl

 

W tej pracy nie można się nudzić. Cały czas działamy na pełnych obrotach. Zadania są różnorodne i ciekawe, a ich spełnianie sprawia mi przyjemność. Każdy z nas, pracowników Lidla, działa zgodnie z ustalonym planem dnia, by wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Iwona

Poznaj stanowiska pracy w Lidlu

Masz pytania? Zadzwoń na 800 500 518

Jeśli masz do nas pytania lub chcesz zaaplikować na wybraną ofertę pracy skontaktuj się z nami telefonicznie w dni robocze, w godzinach 8:00–20:00

lub aplikuj online!
Verkauf-Kassenband-16zu9