Oferty Pracy Logowanie Zakładki

Pracownik Magazynu – Recykling

Pracownik Magazynu

Obszar pracy

Praca w magazynie
Magazyn

W Lidlu cenimy naszych Pracowników, dlatego gwarantujemy im stabilne zatrudnienie – umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia. Poczucie bezpieczeństwa zapewniamy szerokim pakietem świadczeń socjalnych dla Ciebie i Twojej rodziny. To między innymi prywatna opieka medyczna, bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych oraz program wsparcia. Pracując w Centrum Dystrybucji Lidla możesz też korzystać z opieki fizjoterapeuty i dwudaniowych obiadów za darmo! Ponadto otrzymasz dodatek za pranie odzieży roboczej i bony świąteczne, a Twoje dzieci paczki na święta oraz wyprawki szkolne. Oferujemy wsparcie Instruktora i Opiekuna w trakcie wdrożenia oraz udział w szkoleniach. Zgrany zespół budujemy dzięki wspólnemu udziałowi w wydarzeniach sportowych, akcjach charytatywnych i spotkaniach informacyjno-motywacyjnych.

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć!

W związku ze stałym wzrostem liczby Sklepów obsługiwanych przez nasze Centra Dystrybucji poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Pracownik Magazynu – Recykling (system zmianowy).

Twoje zadania:

  • Dbanie o porządek na terenie magazynu
  • Sortowanie surowców wtórnych
  • Weryfikowanie dokumentów przewozowych
  • Zapewnienie dostępności jednostek transportowych
  • Segregowanie oraz utylizacja odpadów
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Twoje kompetencje:

  • Odpowiedzialność i dokładność
  • Rzetelność
  • Dobra organizacja pracy
  • Zaangażówanie
  • Mile widziane aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
  • Obiady za darmo
  • Darmową kawę i herbatę oraz codzienną degustację warzyw i owoców
  • Opiekę fizjoterapeuty
  • Pakiet benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny:
    • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
    • bezpłatna aplikacja do nauki języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego
    • karta MultiSport
    • bony na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka
    • Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych
  • Wsparcie Instruktora i Opiekuna w trakcie wdrożenia
  • Szkolenia, możliwość rozwoju i awansu
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

    RÓWNE PŁACE
    Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.
    Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej oferty pracy lub złożyć swoją aplikację telefonicznie, zadzwoń na naszą infolinię: 800 500 518

Benefity i świadczenia pozapłacowe

Contract
Salary
Clock Arrow
First Aid
Staff Arrow
Presentation
Magnifier Person
Въвеждащо обучение
Present
Baby
Sports
Fruits & Veggies
Values
Cafeteria
Personal Growth
Money Bill
Quality
Team
Coffee Mug
Smartphone

Aplikuj z logowaniem lub bez logowania – co to znaczy?

Jeśli masz już nasz Profil Kandydata, możesz zalogować się na swoje konto i aplikować poprzez użycie opcji „z logowaniem”. Możesz również złożyć swoje CV poprzez opcję „bez logowania” – utworzymy wtedy Twój Profil Kandydata w tle, o czym poinformujemy Cię w wiadomości e-mail. Korzystając z zawartych tam instrukcji, w każdej chwili masz możliwość zalogować się do profilu i utworzyć hasło. Profil Kandydata to więcej możliwości dla Ciebie!

Pamiętaj, aby aplikować potrzebne jest CV, natomiast inne dokumenty jak np. list motywacyjny są opcjonalne. CV możesz dodać bezpośrednio z Google Drive lub Dropbox!

6 kroków rekrutacji

Flyer

Aplikowanie

Przygotuj CV, wybierz interesującą cię ofertę pracy i zaaplikuj za pośrednictwem strony internetowej! Wszystkie dostępne oferty pracy w tej kategorii znajdziesz poniżej. Jeśli interesuje cię inne stanowisko użyj wyszukiwarki.
Contract

Selekcja aplikacji

Twoje CV wpłynęło do naszego systemu. Sprawdzamy, czy spełnia podstawowe kryteria.
Contact

Rozmowa telefoniczna

Kontaktujemy się telefonicznie z osobami, które pozytywnie przeszły proces selekcji dokumentów. W trakcie rozmowy ustalamy szczegóły i umawiamy się na spotkanie rekrutacyjne. Jest to też dobry moment na zadanie pytań.
Екипна работа

Spotkanie rekrutacyjne

Chcemy cię lepiej poznać, dlatego spotkania staramy się prowadzić w otwartej i przyjaznej atmosferze. W trakcie rozmowy będziesz mieć możliwość opowiedzieć więcej o twoich poprzednich doświadczeniach zawodowych oraz oczekiwaniach w związku z nowym stanowiskiem.
El. paštas

Informacja zwrotna

Po rozmowie rekrutacyjnej, podejmowana jest decyzja o twoim zatrudnieniu. Każda osoba, która przesłała do nas aplikację (CV), zostaje poinformowana o swoim udziale w kolejnych etapach procesu rekrutacyjnego. Także, jeśli odpowiedź będzie negatywna.
List

Ankieta

My też czekamy na Twój feedback! Po zakończonej rekrutacji wypełnij ankietę i daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu.

Aplikuj na jedną ofertę pracy w kategorii Pracownik Magazynu – Recykling

Wybierz lokalizację i etat, który Cię interesuje