Oferty Pracy Logowanie
Zakładki

Zapamiętane oferty pracy

Oferty pracy można zapamiętywać klikając na symbol zakładki przy ogłoszeniu. Dzięki temu szybko i łatwo będziesz mógł wrócić do ofert pracy, które cię zainteresowały.

Szukaj ofert pracy

Dla studenta

Pracownicy i stażyści rozmawiają w sali konferencyjnej

The Lidl Way to Career

Program stażowy The Lidl Way to Career

Program stażowy

Nieważne, na którym roku studiów jesteś. Liczy się pracowitość, ambicja i gotowość do podejmowania wyzwań. Jeśli masz w sobie te cechy, to ułatwimy ci udany start w życiu zawodowym. Przekonasz się, że w Lidlu stażystów traktujemy poważnie!

Progra stażowy The Lidl Way to Career

Proste zasady

Program stażowy trwa 3 miesiące, od 1 lipca do 30 września. W tym czasie zapewnimy tobie:

  1. Płatną umowę stażową (3500 zł brutto miesięcznie)
  2. Szkolenie w strukturach sprzedaży i logistyki magazynowej
  3. Wdrożenie w dziale docelowym i realizację samodzielnego projektu
  4. Możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie

 

6 kroków rekrutacji na staż!

Aplikowanie

Przygotuj CV, wybierz interesującą cię ofertę pracy i zaaplikuj za pośrednictwem strony internetowej! Wszystkie dostępne oferty pracy w tej kategorii znajdziesz poniżej. Jeśli interesuje cię inne stanowisko użyj wyszukiwarki.

Selekcja aplikacji

Twoje CV wpłynęło do naszego systemu. Sprawdzamy, czy spełnia podstawowe kryteria.

Rozmowa telefoniczna

Kontaktujemy się telefonicznie z osobami, które pozytywnie przeszły proces selekcji dokumentów. W trakcie rozmowy ustalamy szczegóły i sprawdzamy znajomość języka obcego, jeśli był on wymagany w ogłoszeniu. Jest to też dobry moment na zadanie pytań.

Spotkanie rekrutacyjne ONLINE

Chcemy cię lepiej poznać, dlatego spotkania staramy się prowadzić w otwartej i przyjaznej atmosferze. W trakcie rozmowy będziesz mieć możliwość opowiedzieć więcej o twoich poprzednich doświadczeniach zawodowych oraz oczekiwaniach w związku z nowym stanowiskiem. Spotkamy się zdalnie w połowie maja.

Informacja zwrotna

Po rozmowie rekrutacyjnej, podejmowana jest decyzja o twoim zatrudnieniu. Każda osoba, która przesłała do nas aplikację (CV), zostaje poinformowana o swoim udziale w kolejnych etapach procesu rekrutacyjnego. Także, jeśli odpowiedź będzie negatywna.

Rozpoczęcie stażu

Jeżeli przejdziesz pomyślnie wszystkie kroki rekrutacyjne, spotkamy się na rozpoczęciu stażu 1 lipca!

The Lidl Way to Career 2021

Sprawdź jak przebiegał staż The Lidl Way to Career 2021 krok po kroku! O swoich doświadczeniach opowiedzieli nam uczetnicy i ich przełożeni. Poznaj naszych bohaterów i ich pierwszy dzień pracy oraz zadania w trakcie stażu. Zobacz jak wyglądały przygotowania do prezentacji projektu stażowego. Na zakończenie evEND, czyli wspólna zabawa i pożegnanie edycji 2021!

A tak się bawimy na zakończenie stażu!

Działy w centrali lidla mnóstwo możliwości wiele dziedzin

Mnóstwo możliwości!

Szukasz czegoś więcej?

Studencki program ambasadorski let's start at Lidl

Program Ambasadorski

Szukasz dodatkowego zajęcia w trakcie roku szkolnego lub akademickiego? Let's Start at Lidl jest dla ciebie! Dzięki organizacji ciekawych wydarzeń w szkołach i na uczelniach zdobędziesz wiedzę oraz praktyczne doświadczenie z zakresu Employer Brandingu i rekrutacji.

Lidl Management Academy warsztaty dla studentow Lidl

Warsztaty dla studentów

Warsztaty, które organizujemy w ramach projektu Lidl Management Academy to szansa na spotkanie nauki z biznesem, studentów
i absolwentów będących na początku swojej drogi zawodowej
z doświadczonymi ekspertami – managerami z naszej firmy.