Oferty Pracy Logowanie Zakładki

Benefity

Pracownicy lidla i zdrowe posiłki

LIDLealni zyskują więcej!

Chcemy, by osoby pracujące w Lidlu czuły się bezpiecznie. Właśnie dlatego pierwszą umowę podpisujemy od razu na rok. Oprócz tego, oferujemy 25 różnych benefitów. Dzięki nim wszyscy mamy więcej na radość z życia!

Więcej zdrowia

Karta Multisport

Karta Multisport

Multisport Plus to dostęp do ponad 25 rodzajów aktywności i możliwość wykupienia karty dla bliskiej Ci osoby. Z kartą zadbasz o swoje samopoczucie!
Opieka fizjoterapeuty

Opieka fizjoterapeuty

Osoby pracujące w magazynach mogą skorzystać na miejscu z usług fizjoterapeutycznych: masażu, porady lub dobranego do potrzeb zestawu ćwiczeń.
Zdrowe przekąski i bezpłatne napoje

Zdrowe przekąski

Małe przekąski dają dużo radości. Dlatego w Środy Pełne Zdrowia zapewniamy owoce lub warzywa.

Imprezy biegowe

Wspieramy udział naszych pracowników w zawodach sportowych. Jako firma finansujemy udział jak i dojazd środkami komunikacji publicznej na wydarzenie. Znajdzie się coś zarówno dla wytrawnych biegaczy, jak i debiutantów!

Poznań Business Run

Dystans 3,4 KM

w pięcioosobowej sztafecie

Działamy drużynowo

i pomagamy osobom niepełnosprawnym!

PKO Poznań Maraton

Na dystansie 42,195 km

wspieramy biegaczy naszymi owocami!

2 000 smacznych pakietów

przekazaliśmy dla wolontariuszy

Bieg Lwa

Bieg Lwa 10 km

ulicami Tarnowa Podgórnego

Bieg Lwiątek dla dzieci

jest imprezą towarzyszacą

Więcej bezpieczeństwa

calendar

Umowa o pracę na min. 12 miesięcy

Dajemy sobie nawzajem czas! Poczucie stabilizacji zapewnia komfort i zachęca do rozwoju. Dlatego pierwszą umowę podpisujemy od razu na rok.
Doctor

Prywatna opieka medyczna

Co powiesz na prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny? Dzięki dostępowi do usługi Medicover, również w aplikacji mobilnej, szybciej umówisz wizytę u specjalisty!
Employee Loyalty

Ubezpieczenie na życie

Zapewnij poczucie bezpieczeństwa sobie i swojej rodzinie. Wybierz jeden z trzech pakietów: podstawowy, rozszerzony lub super. Do ubezpieczenia możesz też zgłosić osobę partnerską i dzieci, również pełnoletnie.

Więcej wsparcia

Program Wsparcia Pracowników

Porady specjalistów i specjalistek

Pomagamy sobie nie tylko w pracy, ale również w życiu prywatnym. Potrzebujesz porady prawnej lub finansowej? A może chcesz porozmawiać z psychologiem? Program Wsparcia Pracowników to bezpłatne i anonimowe konsultacje ze specjalistami i specjalistkami, również dla Twojej rodziny!
kid

Kupony rabatowe i paczki na święta

Chcemy, by każdy mógł poczuć magię świąt. Dlatego w grudniu przygotowujemy kupony rabatowe lub upominki, a także paczki świąteczne dla dzieci osób pracujących w Lidlu.
wyprawka

Wyprawki: szkolna i dla maluszka

Wspieramy wszystkie osoby należące do LIDLealnej rodziny. Urodziło Ci się dziecko? Otrzymasz od nas bon podarunkowy. Twoja pociecha idzie do pierwszej klasy? Zapewnimy wyprawkę szkolną!

Akcje charytatywne

Lubimy pomagać, dlatego ułatwiamy naszym pracownikom angażowanie się w zbiórki i akcje charytatywne. Wspólnie możemy więcej!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP 2020

4 miliony złotych

wspólnie zebraliśmy w 2020 roku!

Już od 11 lat

wspieramy WOŚP!

Akcja Spełnimy Marzenia Lidl Świeta Bożego Narodzenia Prezenty dla Domów Dziecka

Spełniamy Marzenia

Dzieci z Domów Dziecka

7 249 rozdanych paczek

w latach 2016-2019

Więcej rozwoju

Benefit LIDERSI

Platforma grywalizacyjna LIDERSI

Tu znajdziesz najważniejsze informacje związane z pracą i rozwojem, weźmiesz udział w konkursach i zintegrujesz się z LIDLealną ekipą poprzez quizy, zadania i misje! Za wykonane zadania możesz wygrywać nagrody!
Dofinansowanie kursów języków obcych

Nauka języków obcych

Dzięki aplikacji mobilnej eTutor samodzielnie decydujesz kiedy, gdzie i w jakim tempie chcesz uczyć się języków obcych. Do wyboru masz kursy angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego.
Sabbatical

Sabbatical

Spełniaj swoje marzenia! Jeśli zostaniesz z nami na dłużej, zyskasz możliwość skorzystania z dodatkowego, długiego (od 1 do 3 miesięcy) bezpłatnego urlopu. Twoje stanowisko będzie na Ciebie czekać.