Oferty Pracy Logowanie Zakładki

Benefity

Pracownicy lidla i zdrowe posiłki

LIDLealni zyskują więcej!

Oferujemy szereg różnych benefitów, dzięki którym każdy z nas ma więcej na radość z życia!

Więcej zdrowia

Więcej rozwoju

Platforma grywalizacyjna Lidersi. Rywalizuj i zdobywaj nagrody!

Platforma grywalizacyjna LIDERSI

Bierz udział w konkursach i integruj się z LIDLealną ekipą poprzez quizy, zadania i misje! Za wykonane zadania możesz wygrywać nagrody.
Pracownicy działu zakupów Lidla, Purchasing manager i Junior purchasing manager

Dofinansowanie szkoleń i kursów

Rozwój wpisany jest w DNA Lidla, dlatego oferujemy szeroki wachlarz warsztatów, sesji szkoleniowych i coachingu, a także atrakcyjną możliwość międzynarodowej wymiany zawodowej, w ramach programu International Job Rotation, która umożliwia wyjazdy za granicę.
Dofinansowanie kursów języków obcych

Nauka języków obcych

Dzięki mobilnej aplikacji eTutor to Ty decydujesz, kiedy, gdzie i w jakim tempie chcesz uczyć się języków obcych. Możesz wybierać spośród kursów języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego a także otrzymasz darmowe dostępy do wszystkich kursów dla 2 bliskich osób!

Więcej wsparcia

Akcje charytatywne

Lubimy pomagać, dlatego ułatwiamy naszym Pracownikom angażowanie się w zbiórki i akcje charytatywne. Wspólnie możemy więcej!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP 2020

5 milionów złotych

wspólnie zebraliśmy w 2023 roku!

Już od 14 lat

wspieramy WOŚP!

Akcja Spełnimy Marzenia Lidl Świeta Bożego Narodzenia Prezenty dla Domów Dziecka

Spełniamy Marzenia

Dzieci z Domów Dziecka

4 197 rozdanych paczek

w 2022 roku

Więcej bezpieczeństwa

Employee Loyalty

Ubezpieczenie na życie

Zapewnij poczucie bezpieczeństwa sobie i swojej rodzinie. Wybierz jeden z trzech pakietów ubezpieczenia na życie: podstawowy, rozszerzony i super. Do ubezpieczenia możesz także dołączyć partnera oraz pełnoletnie dzieci.
Prezenty dla dzieci pracowników

Ubezpieczenie NNW dla dzieci

Wszyscy nasi Pracownicy, którzy posiadają dzieci, mają możliwość wykupienia ochrony ubezpieczeniowej NNW. Ochrona obejmuje wszystkie dzieci i wnuki od chwili narodzin do ukończenia 25 roku życia.
earth and plane

Ubezpieczenie turystyczne AXA

Ubezpieczenie turystyczne to niezbędnik każdego podróżnika. To pomoc w czasie wyjazdu, gdy nagle zachorujesz, doznasz urazu lub znajdziesz się w innej trudnej sytuacji. Na czas podróży ubezpiecz się! Do wyboru masz trzy warianty ubezpieczenia, dzięki czemu dostosujesz ochronę do swoich indywidualnych potrzeb.
calendar

Umowa o pracę bez okresu próbnego

Poczucie stabilizacji zapewnia komfort i zachęca do rozwoju. Dlatego dajemy umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia

Dołącz do nas!