Oferty Pracy Logowanie
Zakładki

Zapamiętane oferty pracy

Oferty pracy można zapamiętywać klikając na symbol zakładki przy ogłoszeniu. Dzięki temu szybko i łatwo będziesz mógł wrócić do ofert pracy, które cię zainteresowały.

Szukaj ofert pracy
Poznaj Lidla jako pracodawcę. Kobiety i mężczyźni, pracownicy Lidla, siedzą przy stole i rozmawiają w miłej atmosferze.

Poznaj naszą politykę wynagrodzeń

Transparentność komunikacji

Prowadzimy transparentną politykę wynagradzania i otwarcie ją komunikujemy. Kładziemy nacisk na to, aby każdy pracownik wiedział, jak będą się kształtowały jego zarobki wraz ze stażem pracy i osiągnięciami. Dzięki takiemu podejściu potencjalni i obecni pracownicy mogą zaplanować swoją przyszłość, porównując ofertę rynkową z konkurencyjnym wynagrodzeniem oferowanym przez Lidl Polska.

Równe wynagradzanie kobiet i mężczyzn
Stabilność zatrudnienia w Lidlu

Równe wynagradzanie kobiet i mężczyzn

W Lidl Polska nie ma odstępstw od zasady równego wynagradzania kobiet i mężczyzn. Wynagrodzenia na podobnych stanowiskach różnią się ze względu na staż pracy i zakres obowiązków, a nie ze względu na płeć. To dla nas szczególnie ważne, zwłaszcza że w Polsce nadal kobiety są przez część pracodawców wynagradzane niżej niż mężczyźni.

Stabilność zatrudnienia

Gwarantujemy wszystkim naszym pracownikom umowę o pracę. Czas oraz warunki pracy organizujemy w taki
sposób, aby umożliwić pracownikom w jak najwyższym stopniu łączenie życia zawodowego z prywatnym. Zasadnicza
część zespołu pracuje na pełny etat. Każdy pracownik może u nas liczyć na stabilne warunki zatrudnienia, możliwość
rozwoju, pakiet świadczeń socjalnych i konkurencyjne wynagrodzenie.

Praca w sklepie. Kobieta pracownik sklepu stoi przy lodówce z nabiałem i sprawdza jakość produktów.

Stawki brutto Pracownika Sklepu

Pracownicy Sklepów zarabiają od 3 550 zł brutto do 4 350 zł brutto na początku zatrudnienia. Już po roku pracy gwarantujemy wzrost płacy od 3 650 zł brutto do 4 550 zł brutto, a po dwóch latach stażu pracy od 3 900 zł brutto do 4 800 zł brutto. Poziom wynagrodzenia różni się w zależności od lokalizacji sklepu oraz związanych z nią kosztów życia.

Stawki brutto obejmują wynagrodzenie zasadnicze wraz z premią za obecność oraz dodatkami za pranie i używanie odzieży roboczej.

Pracaw magazynie. Pracownik magazynuprzy pomocy wózka widłowego zdejmuje palatę produków z regału.

Stawki brutto Pracownika Magazynu

Rozpoczynający pracę w Lidlu Pracownik Magazynu zajmujący się komisjonowaniem towaru otrzymuje pensję w wysokości od 3 750 zł brutto do 4 500 zł brutto. Po pierwszym roku pracy płaca wzrasta do poziomu od 4 100 zł brutto do 4 700 zł brutto. Po upływie dwóch lat zarobki wynoszą od 4 300 zł brutto do 5 150 zł brutto.

Stawki brutto obejmują wynagrodzenie zasadnicze wraz z premią za obecność oraz dodatkami za pranie i używanie odzieży roboczej.

W Lidlu ewentualne różnice w średnim wynagrodzeniu na tym samym poziomie zatrudnienia nigdy nie wynikają z różnicowania pensji przez wzgląd na płeć. Wynagrodzenie przypisane jest do danego stanowiska i nie zależy od płci. Dodatkowym czynnikiem różnicującym wynagrodzenie jest staż pracy na danym stanowisku.